CESCOMPOL - Centro de Estudios Superiores de Comunicación y Marketing Político

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ZNÁMÉ CESCOMPOL: KOMUNIKACE A POLITIKA

El Centrum pro pokročilá studia v komunikaci a politického marketingu Je to soukromá pracoviště zaměřené na vzdělávání, výzkum a poradenství v různých oblastech souvisejících s výkonem politiky. Se sídlem v Madridu, středisko působí v zemi a v různých zemích Latinské Ameriky.

Z globálního a interdisciplinární perspektivě se zaměřuje na vzdělávání úředníků a veřejných manažerů, analytiků a politických poradců, jakož i profesionály ze soukromého sektoru spojených s vládní záležitosti.

Středisko se skládá z akademiků a konzultantů národních a mezinárodních organizací s ověřenými zkušenostmi v projektování, realizaci a vyhodnocování veřejných politik, vládní plány ve třech úrovních veřejné správy, komunikační strategie a politický marketing a volební kampaně ,

ČINNOST CENTER

TRÉNINK

Postgraduální programy ve spolupráci s univerzitami a akademickými institucemi jsou zaměřeny na obor student politický marketing, politický marketing, volební kampaně, institucionální komunikaci, vztahy s médii, analýzu politických scénářů , návrh a realizace veřejné politiky, bezpečnosti, obrany, geostrategii, mezinárodních vztahů a veřejné záležitosti (lobby).

VYŠETŘOVÁNÍ

Vydávání textů, pracovních dokumentů a zpráv, jako výsledek výzkumu na poli vzdělávání, je jedním ze základních prvků střediska.

PORADENSTVÍ

Centrum pro pokročilé komunikačních studií a politického marketingu pomáhá vládám všech tří vlád, stejně jako politické strany a soukromých subjektů napojených na veřejnou akci v konkrétních oblastech stanovených.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Calle Trinidad, 1
Alcalá de Henares

28801 Madrid, Madridské společenství, Španělsko