CEI Escuela de Diseño

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

136284_136171_rsz_cei_sevilla_interiores_3.jpgCEI Escuela de Diseño","author_url":"","source":""}" alt="136284_136171_rsz_cei_sevilla_interiores_3.jpg" />

O nás

CEI - Centrum pro inovační studia - je škola digitálního designu 21. století, založená ve 20. století (rok 1991). Jsme oficiální školicí středisko pro společnosti Adobe, Apple, IBM, Maxon a Google Partner , specializující se na digitální marketing a design, s kancelářemi v Madridu, Seville a brzy v Lisabonu. Naše kurzy, magisterské a vyšší tituly jsou vyvíjeny ve čtyřech oblastech: Grafický design , Webový vývoj , Digitální marketing a Digitální video editace a postprodukce (VFX) a Motion Graphics .

Nyní víme, že jsme měli pravdu, když jsme v roce 1991 vsadili na kvalitní výuku jako Design School . Naším maximem bylo, je a bude to, že po skončení školního semestru bude student dokonale zvládat techniky, které se vyučují během jejich výcviku. Z tohoto důvodu drtivá většina tisíců studentů, kteří prošli našimi učebnami, vstoupila na pracovní trh nebo zlepšila své pracovní podmínky po ukončení studia na CEI: School of Design .

S více než 29 lety v oboru, více než 15 000 vyškolenými studenty a týmem vysoce kvalifikovaných odborníků se CEI snaží zdokonalovat dovednosti svých studentů neustálým přizpůsobováním se silným požadavkům světového trhu práce. Naše škola byla dále oceněna cenou Educational Excellence Awards 2018 a 2019 za nejlepší osobní vzdělávací centrum, nejlepší vzdělávací program pro profesní začlenění, nejlepší webový server pro osobní školení a nejlepší profesionální školicí středisko.

Naše metoda

Chcete znát metodu CEI: School of Design?

To jsou některé z nejdůležitějších vlastností:

Učebna a online kurzy

Víme, že nejlepší způsob, jak se naučit teoretickým a praktickým konceptům, které tvoří naše kurzy, magisterské a vyšší tituly, je osobní a stálá přítomnost specializovaného učitele v předmětu, který neustále a osobně dohlíží na učení studenta, zaručující jejich maximální využití.

Vždy však s úmyslem přizpůsobit se potřebám a okolnostem všech našich studentů a především těm, kteří do našich zařízení nemohou přijít každý den, nabízíme také dálkové nebo online studium .

Malé skupiny

Kvalitní výuka by se měla vyučovat v malých skupinách, protože se zvyšuje kvalita výuky, což má za následek vyšší výkon studentů v každém předmětu rozvíjeném během kurzu nebo magisterského studia. Největší učebna v CEI v Madridu a v Seville má kapacitu pro 15 studentů a nejmenší pro 8 osob, přičemž skupiny přibližně 10 lidí jsou normální.

Garantovaný výukový systém

Po přihlášení má student, pokud si to přeje, možnost opakovat kurz, magisterský titul nebo vyšší, který již absolvoval na CEI: School of Design zcela zdarma, čímž zaručuje plné studium vybraného předmětu.

136283_136168_escuela-de-diseno.jpgCEI Escuela de Diseño","author_url":"","source":""}" alt="136283_136168_escuela-de-diseno.jpg" />

Rozmanitost plánů

Jako škola se musíme přizpůsobit potřebám studentů, a ne naopak. Z tohoto důvodu má CEI: School of Design ranní, odpolední a večerní rozvrhování všech svých studií , aby byl nejlepší výcvik kompatibilní s jakýmkoli jiným akademickým nebo profesionálním úkolem.

Pracovní rada

Po období školení se naše škola neomezuje pouze na správu databáze našich studentů a absolventů. Naše 28 let zkušeností a kontakty v tomto prostředí dělají z naší banky práce mimořádně účinný nástroj pro naše studenty k dosažení práce. K dispozici pro kterékoli z našich studií , zcela zdarma.

Písemná záruka práce

Pokud se přihlásíte do některého z našich profesních magisterských nebo vyšších stupňů , budete moci využít naší písemné záruky práce, kterou jsme se zavázali najít zaměstnání související s vaším studiem v období nepřesahujícím 6 měsíců.

Frakcionace částky vašich studií

Realizaci našich kurzů, bootcampů, mistrů a vyšších stupňů usnadňujeme automatickým a okamžitým poskytováním financování samotným střediskem rozdělením částky studií inkasem. Za studium můžete platit v termínech 3, 6 nebo až 10 měsíců.

Sídlo společnosti

Madrid

CEI Madrid má dva prostory oddělené 100 metry: školu, věnovanou zcela a výhradně školení a na druhé straně Coffice, kde je umístěna školní kavárna, coworkingový prostor pro studenty a absolventy a prostor pro dodání seminářů, dílen a mistrovských kurzů.

Sevilla

CEI Seville má nová zařízení. Prostor téměř 300 m2 v centru města s mnoha novými funkcemi, jako je knihovna, fotografické studio, salony a digitální ilustrace.

Co zahrnuje vaše studium také zdarma?

  • 3 hodiny akademické nebo profesní orientace na studenta
  • Sdílený pracovní prostor
  • Každý měsíc několik mistrovských kurzů a workshopů
  • Neomezená cesta Google pro každého studenta navždy
  • Online kurzy ve dnech, kdy se nemůžete osobně zúčastnit
  • Možnost výměny mezi Madridem, Seville a Lisabonem (2020/2021)
  • .Com doména a vlastní hosting pro každého studenta, na rok
  • Výměna práce a / nebo písemná záruka práce
  • Úplné nebo částečné opakování studia, pokud si to student vyžádá

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Calle de Rodríguez San Pedro, 2 y 10,
28015 Madrid

Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Sevilla

Adresa, 1. řádek
Calle Conde de Cifuentes, 4, 41004 Sevilla
Sevilla, Andalusie, Španělsko

Madrid

Adresa, 1. řádek
Calle de Rodríguez San Pedro,2
28015 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium