Barreira Arte + Diseño

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

131426_BarreiraADluz-low.jpg

Rozhodnout se studovat v Barreira AD znamená zvolit vstoupit do jiného, rozmanitého, kreativního prostředí; prostředí, ve kterém můžete být tím, čím chcete, protože studenti a učitelé respektují nejen rozdíl, ale také konstrukci osobnosti, talentu a samotného hlasu.

Barreira AD, která má více než 60 let zkušeností, vyučuje módní design, grafický design, interiérový design, 3D animace, videohry a kino v různých oficiálních programech - střední a vyšší tituly, vyšší vzdělání rovnocenné vysokoškolskému vzdělání - a v Mezinárodní mistři , s metodou založenou na aplikovaných znalostech: naši studenti se učí, jak pracují na kreativních projektech se skutečnou korespondcí v profesionálním sektoru, na který se zaměřují.

Naše učebny a dílny jsou vybaveny nejmodernějšími technologickými prostředky, takže student má k dispozici nástroje, s nimiž bude pracovat, když dokončí studium v centru.

Protože pokud se v Barreira AD něco hledá, vedle rozvoje individuálních a kolektivních talentů je připravit naše studenty a studenty takovým způsobem, aby opouštěli trh práce se zárukou, že to, co se naučili, jim umožní zvolit si práci Nejvyšší úroveň díky rozdílům, díky nimž jsou jedinečné. To je dělá víc.

Co pro nás znamená „VÍCE“?

ZA VÍCE není jen Barreira AD, jste to vy. Lidé jako vy, kteří věřili ve výběr jiné cesty, všichni lidé, kteří díky své tvořivosti vytvářejí lepší svět. Vy, kteří jste odložili konvenční a rozhodli jste se pro sebe, že jste více.

Pokud se rozhodnete snít spíše než se přizpůsobit, pokud si vyberete inovativní místo obyčejného, pokud se rozhodnete transformovat, pokud se rozhodnete vytvořit, ... rozhodnete se VÍCE.

Studium ve Valencii (Španělsko)

Valencia je třetím nejdůležitějším městem ve Španělsku, v roce 2022 se stane hlavním městem designu, a to je evropská destinace, která přijímá více zahraničních studentů, a to nás nepřekvapuje. kvalita života jeho obyvatel, obvyklá a příležitostná. Bezpečné, teplé, přátelské, zelené, kulturní, živé, dobře propojené: bydlení ve Valencii je zážitek poznačený světlem, radostí a příležitostmi pro osobní a pracovní růst, které město nabízí.

Metoda výuky

Metodika Barreira AD je v zásadě založena na dokonalosti studentů.

Rozlišujeme se tím, že vkládáme naše studenty do nejlepších pracovních míst díky následujícím pilířům:

  • Nejlepší učitelský tým. Je to náš odznak a nejcennější z našeho centra. Máme aktivní profesionály, kteří zastávají velkou roli ve světě designu a určitě nabízejí studentům skutečnou a elitní vizi, vedou je v jejich budoucí profesní kariéře, rozšiřují jejich síť kontaktů a dokonce podporují jejich skutečné profesionální projekty.
  • Dohody se společnostmi. Barreira AD nabízí každému studentovi kromě skutečných projektů a workshopů 3 pozice v odborných postupech. Máme rozsáhlou síť dohod s významnými a renomovanými společnostmi, jako jsou: IKEA, Porcelanosa, Samsung, Google, Fantasy, Centro Sperimentale di Cinematografia, Agatha Ruiz de la Prada, Dolby Labs, Polimoda, Istituto Marangoni, Habitat, IBM , AMIN, Leroy Merlin, televize SKY, El Corte Inglés, KANADA, HBO Španělsko, Ogilvy, Telva, Neformální hotely, 3D čtyřhry, NUKE, ...
  • Profesionální realita. Student od prvního dne, který začíná v Barreira AD, trénuje ve skutečných profesních aspektech. Oba kontakty s odborníky, realizace skutečných projektů pro společnosti, kde rozvíjejí své znalosti současně s jejich životopisem.
  • Internacionalizace Je nezbytné, aby naši studenti měli různé perspektivy, aby se živili různými kulturami a aby je všechny dveře nechávaly otevřené. Proto všechny vzdělávací programy Barreira AD integrují vzdělávací výlety, učitele a mezinárodní projekty (CUMULUS, ELIA, ERASMUS).
  • Inovace Neustálý závazek k výuce inovací a používání nových technologií jako základní podpory.

Místa

Valencia

Adresa, 1. řádek
Gran Vía Fernando el Católico 69
Valencia, Valencijské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium