Barcelona Graduate School of Economics

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat na Barcelona GSE

Barcelona GSE je přední instituce pro postgraduální vzdělávání a výzkum v oboru ekonomie, financí a vědy o datech.

Přivezeme do Barcelony talentované a motivované studenty z více než 40 zemí a propojíme je s špičkovými vědci, zkušenými pedagogickými fakultami, mezinárodními absolventy a silnou náborovou sítí.

Cílem našich přísných jednoletých magisterských programů je připravit absolventy na profesní a akademické povolání, které vyžadují intenzivní analytické myšlení a flexibilní myšlení.

Nobeloví laureáti pomáhají rozvíjet Master's

Naší vědecká rada s více než 30 předními akademickými pracovníky, včetně 11 laureátů Nobelovy ceny v oblasti ekonomiky, poskytuje strategické pokyny pro vývoj programu.

Umístil v 10 nejvýznamnějších evropských institucích pro výzkum v oblasti ekonomiky (RePEc)

Jsme také zařazeni do Top 20 ekonomických oddělení po celém světě společností RePEc. Kromě toho jsou obě zřizovací univerzity v Barcelona GSE , Universitat Pompeu Fabra a Universitat Autònoma de Barcelona, ​​zařazeny na QS World University Rankings for Economics

Naši absolventi získají konkurenční zaměstnání

93% absolventů umístěných do 6 měsíců od ukončení magisterského studia, za pomoci našeho specializovaného týmu služeb kariéry.

Čím vyniká Barcelona GSE

Zařazeno mezi 10 nejlepších institucí v Evropě pro výzkum v oblasti ekonomiky (RePEc)

Naši absolventi získají konkurenceschopné zaměstnání
94% absolventů umístění do 6 měsíců od dokončení jejich magisterské, s pomocí našich oddaných

Nobelovi laureáti pomáhají rozvíjet mistra
Naše magisterské programy vedou k získání oficiálních titulů podle práva EU a dostávají strategické vedení od skupiny více než 30 předních akademiků, včetně 11 laureátů Nobelovy ceny, na Barcelona GSE v Barcelona GSE

Stručný přehled třídy 2020

Třídu 2020 tvoří 193 studentů ze 43 zemí s průměrným věkem 25 let. Většina studentů má vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie nebo finance. Jiní pocházejí z inženýrství, matematiky nebo jiných pozadí.

Studenti z celého světa

85% studentů ve třídě 2020 pochází ze Španělska a 50% studentů pochází ze zemí mimo Evropu. Tito studenti přinášejí do třídy obohacující směs profesionálního zázemí, kulturních perspektiv a osobních zkušeností.

Pracovní zkušenosti před mistrovským programem

Ve třídě 2020 máme 80% studentů, kteří přicházejí přímo ze svého bakalářského studia na magisterské studium. Zbývající studenti mají odborné zkušenosti v poradenských firmách, mezinárodních organizacích a bankách, výzkumných institucích a vládních agenturách.

Život v Barceloně

Se sedmi vysokými školami a četnými výzkumnými institucemi nabízí Barcelona jeden z nejvíce inspirativních prostředí pro studenty a akademiky, kteří žijí a studují.

Tato intelektuálně přitažlivá atmosféra spojená s umístěním Barcelona GSE v Barcelona GSE v areálech dvou světových univerzit řadí naše studenty do srdce dynamického akademického prostředí.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Ramon Trias Fargas 25-27
08005 Barcelona, Katalánsko, Španělsko
Telefonní číslo
+34 93 542 1234