Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

UPF Barcelona School of Management je řídící škola Univerzity Pompea Fabra, jedna z nejlepších univerzit po celém světě podle významných mezinárodních žebříček. Je součástí Institutu dalšího vzdělávání Univerzity Pompea Fabra, pod vedením rektora univerzity. Naším posláním je rozvíjet odborníky, kteří přetváří společnost tím, že vyzývají normy vědy a společenského uvědomění. Nabízíme magisterské programy, postgraduální kurzy a specializační kurzy v oboru Business Administration and Management, právo, politika a veřejné řízení, kreativita a technologie, ekonomika, zdravotnictví a vědy, komunikace, žurnalistika a překlad, marketing a branding, účetnictví a finance Zdroje. Definujeme management jako zdroj, který je zásadní pro jakýkoli druh profesního rozvoje; není to jen souvislost se světem podnikatelských nebo vedoucích rolí. Vzdělání považujeme za vazbu mezi univerzitou a společností. Z tohoto důvodu jsou všechny magisterské programy a postgraduální kurzy společně vypracovány nejprestižnějšími akademickými pracovníky UPF a respektovanými odborníky z předních firem a veřejných orgánů.

608_img4.jpg

Proč nás vybrat?

Protože je to obchodní škola univerzity Pompeu Fabra, jedné z nejlepších univerzit na světě podle hlavních mezinárodních žebříček:

  • Byla zařazena na 12. nejlepších univerzit na světě pod 50 let podle Times Higher Education Ranking (2015).
  • Top 10 mezi nejlepšími evropskými univerzitami podle U-Multiranka (2015)
  • V nejlepších 400 univerzitách podle akademického hodnocení světových univerzit (2014). Špičková španělská univerzita v oblasti společenských věd

Pro své národní a mezinárodně uznávané pedagogické pracovníky; kombinovat nejlepší lektory UPF, vedoucí pracovníky v oblasti výuky, výzkumu a vědeckého výstupu, s vysoce kvalifikovanými řediteli a odborníky z nejlepších společností na trhu. Kvůli své komplexní vícenásobné vizi řízení, která je definována jako zdroj, který je základem pro jakýkoli druh profesního rozvoje; není to jen souvislost se světem podnikatelských nebo vedoucích rolí. Chcete-li si vychutnat mezinárodní zkušenosti z výuky na všech svých školních areálech. V roce 2015:

  • 45 národností zastoupených mezi studentským subjektem
  • 82% stipendií udělených zahraničním studentům
  • 71% učitelů magisterských studijních oborů vzdělaných na prestižních univerzitách mimo Španělsko

Pro své silné spojení s průmyslem. V roce 2015:

  • Více než 900 studentů absolvovalo stáž.
  • Více než 1200 stáží bylo uzavřeno se společnostmi

Pro svou velkolepou polohu v dynamickém kosmopolitním městě Barcelona a jeho symbolických zařízeních: Ciutadella Campus, budova Balmes, Campus Poblenou a Mar Campus. Za podporu a oddanost talentu a motivaci studentů. Minulý rok:

  • 29 Studenti Master of Science využili MSc stipendium
  • 26 Talent stipendia udělena nejvíce skvělým studentům školy Barcelona Management

Protože 91% studentů doporučuje školní magisterské programy a postgraduální kurzy příteli.

Místa

Barcelona

UPF Barcelona School Of Management

Adresa, 1. řádek
Barcelona School of Management
Balmes, 132-134


08008 Barcelona, Katalánsko, Španělsko
Telefonní číslo
+34 935 42 18 00

Akreditace

EFMD Equis Accredited