Přečtěte si oficiální popis

BEBS je výkonná obchodní škola s mezinárodními zkušenostmi s řízením podnikání a školením. BEBS je v čele BEBS vedoucích pracovníků, inspirativní, náročné a přispívá k rozvoji současných i budoucích vůdců mnoha zemí a odvětví.

BEBS je inovační instituce, která pozitivně, komplexně a důsledně ovlivňuje lidi, podniky a společnost.

Úspěch BEBS je založen na akademickém přístupu se silným zaměřením na profesionální a humanistický přístup k podnikání a vedení: během našich programů, naši profesoři a výkonní pracovníci přinášejí reflexi, dialog, kritickou analýzu, projekty a iniciativy, které zajistí vynikající vzdělání , čímž se významně podílí na podnikání a sociální transformaci.

BEBS posiluje lidi na celém světě, aby se mohli stát vysoce kvalifikovanými profesionály a plně porozumět jejich roli ve společnosti a společnosti. Naše Obchodní škola má pevný závazek k duševní rigoróznosti a akademické dokonalosti a jasnému zaměření na lidi - na jejich osobní a profesní rozvoj.

Co dělá BEBS odlišné?

  • BEBS "Barcelona Executive Business School" je obchodní škola vytvořená manažery pro vedoucí pracovníky. Chceme, abyste se učili dělat a ne jen akademicky.
  • BEBS nabízí Masters s dvojitou akreditací.
  • Naši učitelé jsou skupinou manažerů a manažerů s velkou kariérou v podnikatelském světě.
  • Náš model je založen na tom, co podniky dnes potřebují. Ne na starých modelech, které již nejsou v našem současném obchodním systému.
  • V BEBS hledáme nejen to, že jste se naučili, ale že jste uvedli do praxe to, co jste se naučili, prostřednictvím vzdělávacího, tvůrčího a rušivého přístupu.

Co studentům BEBS dostává?

· Vzdělání zaměřené na mezinárodní podnikání a inovace

· Posílení postavení vlastní společnosti

· Strategická vize vedení, která inspirová inovativní a udržitelné obchodní modely

· Smysl pro sociální odpovědnost, který přichází s odbornou způsobilostí a oddaným vedením

· Vynikající možnosti vytváření sítí prostřednictvím profesorů, studijních návštěv a stáží

· Aktuální a aktuální praktické znalosti

· Studijní prostředí, které je orientováno na podnik s vysoce humanistickým přístupem

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Barcelona Executive Business School (BEBS)

Mezi úspěchem a selháním existuje dobré řízení projektu nebo jeho nedostatek. Kdo chce selhat? Odpověď na tuto otázku je důvodem, proč se projektový management stal v pos ... [+]

Mezi úspěchem a selháním existuje dobré řízení projektu nebo jeho nedostatek. Kdo chce selhat? Odpověď na tuto otázku je důvodem, proč se projektový management stal v posledních letech hvězdným nástrojem pro firmy.

Změna cílů do reality může být jednodušší, než u mnoha společností. Současné podnikatelské prostředí je hyperkonkurenční a globalizované, kde se změna děje každý den. To znamená, že společnosti musí učinit rychlé rozhodnutí, aniž by byly přesvědčeny o tom, co může být příště. Jedním ze způsobů, jak udržet udržitelný růst, je zajistit, aby byl vytvořen dobrý plán a aby se tyto změny využily, než aby byly považovány za překážky. Nejúspěšnější společnosti se projevují myšlenkami tím, že přeměňují tyto změny na projekty a provádějí je prostřednictvím dobře plánovaného řízení projektů.... [-]

Španělsko Barcelona
Září 2019
Angličtina,španělština
Denní studium
10 - 12 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Barcelona Executive Business School (BEBS)

Mezinárodní Master in e-Supply Chain Management je určen k vytvoření potřebných kritérií, které vám umožní mít jasný, aktuální a komplexní přehled o operacích a uvidíte, ... [+]

Mezinárodní magisterské řízení v oblasti řízení elektronického dodavatelského řetězce má za cíl vyškolení odborníků, kteří mají strategickou vizi, aby nejen ovládli logistiku, ale že se zaměřili na rozvoj internacionalizace společnosti, přesahující přepravu a skladování, aby zvládli všechny potřeby a oblasti, jako je plánování, řízení a kontrola logistické strategie a internacionalizace společnosti.

Moduly programu

Modul 1: Strategická a globální vize řízení dodavatelského řetězce (SCM) - 6 kreditů ECTS

Modul 2: Inovace a optimalizace SCM - 9 kreditů ECTS

Modul 3: poptávka, strategie, nákup, získávání a zadávání zakázek v kreditech SCM - 6 ECTS... [-]

Španělsko Barcelona
Září 2019
Angličtina,španělština
Denní studium
10 - 12 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Barcelona Executive Business School (BEBS)

Master in International Management cestovního ruchu a pohostinství se skládá z poskytnutí znalostí v aktuálních tématech zaměřených na sektor cestovního ruchu a řízení li ... [+]

Master in International Management cestovního ruchu a pohostinství se skládá z poskytnutí znalostí v aktuálních tématech zaměřených na sektor cestovního ruchu a řízení lidského kapitálu a jeho vlivu na turistickém trhu, jakož i podporu inovací a evolučních zlepšení v této oblasti. Cílem tohoto studijního programu je rozvíjet kariéru studentů jako ředitelů, správců oblastí nebo podnikatelů, což jim umožňuje získat znalosti a dovednosti potřebné pro rozhodování v tomto odvětví.

V oblasti cestovního ruchu a pohostinství má znalost plánování a řízení cestovního ruchu zásadní význam pro manažerskou kariéru ve vzrušující profesi managementu pohostinství nebo cestovního ruchu.... [-]

Španělsko Barcelona
Září 2019
Angličtina,španělština
Denní studium
10 - 12 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Barcelona Executive Business School (BEBS)

Master in International Business Innovation (IMBI) připravuje, abyste byli schopni inovovat v globálním prostředí, kde pochopení významu nových technologií, zlepšení osob ... [+]

MBA v mezinárodní obchodní inovaci (IMBI) usiluje o rozvoj schopností a dovedností zaměstnanců společností z různá odvětví a oddělení, aby jim umožnila reagovat na nové výzvy, kterým čelí v současné společnosti. Prostředí, které má strukturální změna potřebuje jiný, více podnikatelský přístup.

Akademický vzdělávací program

Schopnost inovovat: jedna z mála trvalých konkurenčních výhod - 9 kreditů ECTS

Klíčový faktor inovací: Lidé - 6 kreditů ECTS

Identifikace inovačních výzev (inovační strategie) - 9 kreditů ECTS... [-]

Španělsko Barcelona
Září 2019
Angličtina,španělština
Denní studium
10 - 12 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Barcelona Executive Business School (BEBS)

MBA v oblasti řízení talentů a vedení (HR) společností BEBS připravuje odborníky, aby se ve své kariéře rozvíjeli jako vedoucí v oblasti lidských zdrojů (HR) a poskytoval ... [+]

Ať už vyvíjíte kariéru ve velké korporaci nebo v mladém startu, existuje jedna oblast, která je pro všechny tyto společnosti nejdůležitější - lidský kapitál. Když pracujete s lidmi, není vždy dobré, abyste byli dobrým manažerem, je třeba být také dobrým vůdcem.

MBA v oblasti řízení talentů a vedení (HR) společností BEBS připravuje odborníky, aby se ve své kariéře rozvíjeli jako vedoucí v oblasti lidských zdrojů (HR) a poskytovali řešení moderních výzev v této oblasti.

Kromě učení se o zásadách lidských zdrojů mají studenti možnost naučit se koncepce řízení lidského kapitálu, jako je motivace zaměstnanců, získávání talentů a uchovávání, řízení změn a organizační kultura, což jim umožňuje získat potřebné koučovací dovednosti. Vzhledem k tomu, že HR hraje strategickou roli ve výkonnosti globálních organizací, tento program poskytuje studentům vše těžké... [-]

Španělsko Barcelona
Září 2019
Angličtina
Denní studium
10 - 12 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
23, Carrer de Torroella de Montgrí, 08027 Barcelona
08027 Barcelona, Catalonia, Španělsko
Telefonní číslo
false