Přečtěte si oficiální popis

Naše historie

V 80. letech zahájila skupina podnikatelů v Barceloně profesní činnost v oboru kadeřnictví a merchandiserů. Postupně se nabídka komerčních dekoračních služeb rozšiřuje i na další komunity, v roce 1990 ustoupila prvnímu oblékání do okna v Barceloně pro Obchodní komoru a následně se rozšiřovala.

Během 90. let začalo formativní propojení s Institutem vzdělávání University of Barcelona, které v roce 1995 učilo první kurz oblékání a merchandisingu profesorům obchodu a marketingu. Rozmanitost týmu umožnila kombinovat profesionální služby v mezinárodně uznávaných společnostech a vytvářet nové vzdělávací plány zaměřené na společnosti, radnice, odbory, sdružení a další profesní skupiny.

Obchodní vazby, uznání školení a poptávka po odbornících ustoupily slavnostnímu otevření okenní školy ÁRTIDI ve staré kovárně z roku 1910, která byla založena s cílem vzdělávat nové profesionály. V současné době jsme se rozšířili a stali jsme se největší školou v Evropě v oboru Oblékání oken a vizuální Merchandising a vzdělávání související s obchodem.

filozofie

Filozofie ÁRTIDI je průkopníkem ve výcviku, protože nejenom učíme. Naši studenti inovují a zlepšují prodejní strategie pro obchod a obchod. V ÁRTIDI nabízíme strategie a školení, abychom toho dosáhli. Studenti ÁRTIDI jsou v podnikatelském sektoru známí nejen jako odborníci, ale také jako inovátoři v prodejních technikách.

Naši studenti se učí být informováni, aby měli svá vlastní kritéria a rozhodnutí. Studenti, kteří přinášejí zprávy, vytvářejí trendy a objevují potřeby trhu, protože je pro ně motivujeme a učíme je, jak to dělat.

Jak přimějeme naše studenty, aby určovali trendy? Ve škole učí konkrétní třídy analyzovat trh a objevovat novost. Kulaté stoly, kde se studenti stanou Coolhunterem, a přispívají svou konkrétní vizí nových trendů. Kurzy motivace a kreativity. Účastní se konferencí, kde jsou protagonisty, vytvářejí kreativní akce, originální a se skutečnými výsledky. Samostatní studenti, kteří vytvářejí trendy značky.

Metodika

V ÁRTIDI se vyučuje uznávané profesionální multikulturní školení s otevřeným a množným přístupem odlišným od ostatních formací. Naše zkušenosti s více než dvacetiletou profesní a učitelskou kariérou nám ukázaly, že abychom se mohli stát dobrými profesionály, musíte se učit v reálných prostorech a s kvalifikovanými profesionály.

Metodika ARTIDI má skutečné mezinárodní uznání, které daleko přesahuje realizaci konvenčních kurzů. Od nejkonkrétnější a nejpodrobnější teorie po poznání nejinovativnějších strategií, v naší škole hledáme formativní excelenci. Metoda školení je praktická, efektivní a skutečná, protože pouze ÁRTIDI má infrastrukturu určenou výhradně pro tento typ školení.

Studenti se účastní kompletního školení, které pokrývá všechny aspekty, jako jsou skutečná výkladní skříně, design originálních a dekorativních prvků, vizuální merchandising v reálném obchodě a nejnovější počítačový nástroj pro exkluzivní školení v naší škole. Kromě obchodu design, nábytek, 3D rozložení produktu a obchodní praktiky. Formativního výsledku je dosaženo nejpokrokovějšími metodami propagujícími od školení k profesionálním hodnotám, postojům a strategiím.

119504_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c732a78d0904dc05a_1280.jpg

Vybavení Vizuální Merchandising a Window Dressing Area

„Co se naučíme dělat, se učíme tím, že děláme.“ Tento citát z Aristotela popisuje trénink v Ártidi. Oblékací skříňka a vizuální merchandiser by měly být proškoleny. Návrh, konstrukce a montáž je skutečná posloupnost, ve které by tito odborníci měli být vyškoleni. Ártidi má proto největší infrastrukturu v Evropě věnovanou tomuto typu školení.

Zástupci „London School of Architects“, stejně jako další národní a mezinárodní média, zmínili naše zařízení jako nejvhodnější pro vytváření vysoce kvalifikovaných profesionálů.

Teoretické učebny; dílny vybavené více nástroji a materiály; pilotní obchod procvičování od umístění produktu, prostředí po design image společnosti; 3D designová učebna a více než 40 skutečných vitrín různých typů a žárovek, které tvoří naše více než 1000 m2 zařízení. Máme také více než 100 firemních figurín, obchody se skutečnými produkty a venkovní terasu.

Naše infrastruktura umožňuje studentům učit se v reálném prostředí nad rámec standardního školení.

Záruka kvality a školení

V současné době pořádání výcvikového kurzu je nezbytné, aby bylo součástí tohoto konkurenčního pracovního světa. Za tímto účelem existují různé hodnotící faktory, aby zúčastněné strany mohly posoudit nejvhodnější volbu.

Pečetí kvality a formativní záruky je koncept národního samoregulačního školení v oboru oblékání oken a vizuálního merchandisingu. Odznak, který zaručuje zájemcům o kurzy; že řízení, programování, návrh a plánování vzdělávacího plánu i pedagogických pracovníků; Byly provedeny a kontrolovány kvalifikovanými odborníky v oblasti školicí techniky.

Od roku 1992 podporujeme a přispíváme k excelenci ve vzdělávání. Odznak CGF identifikuje Ártidi jako školicí středisko, ve kterém jsou kvalita a záruka přítomny ve všech jeho vzdělávacích programech.

Programy se vyučují na:
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Artidi Escuela Superior

Kurz pro profesionální image poradenství s titulem evropský expert je exkluzivní kurz v oblasti osobního a firemního image. Tento program vychází z profesionální poptávky ... [+]

představení

Kurz pro profesionální image poradenství s titulem evropský expert je exkluzivní kurz v oblasti osobního a firemního image. Tento program vychází z profesionální poptávky v oblasti poradenství pro společnosti a uživatele.

Prostřednictvím obrázku komunikujeme a přenáší hodnoty a identitu ven. To je důvod, proč profesionální image konzultant jedná jak osobně, tak korporativně; Vaše znalosti a dovednosti vám umožní reagovat na potřeby komunikace, koherence a šíření obrazu, aby bylo dosaženo vyvrcholení úspěchu.

Kurz Master in Professional Image Consulting vás připraví na to, abyste byli profesionálem schopným rozvíjet globální projekty týkající se image. Program školení vám poskytuje nástroje ke zlepšení vašich profesionálních dovedností, postojů a schopností, jakož i technických a teoretických schopností.... [-]

Španělsko Barcelona
Listopad 2019
španělština
Kombinované
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Artidi Escuela Superior

Master in Visual Merchandising and Window Dressing je víkendový kurz a je určen pro ty, kteří nemohou kombinovat intenzivní trénink. Kurz má kompletní plán školení a přip ... [+]

představení

Implementace a animace komerčních prostor, EVROPSKÝ EXPERT v VIZUÁLNÍM OBCHODOVÁNÍ a ESCAPARATISMU je více než jen kurz vizuálního obchodu a oblékání oken, je to získání uznávaného titulu a pracovní příležitosti. Nyní více než kdy jindy společnosti potřebují profesionály, kteří poskytují odlišné hodnoty. Kurz zaměřený na ty, kteří chtějí svou profesní kariéru orientovat na uznávaný trh práce.

Cílem kurzu je přispět akademickými efekty a investovat do budoucnosti. Získat mezinárodně uznávaný titul. Získejte profesionální pečeť a vstupte do profesionálního oboru s skvělými pracovními příležitostmi.

Kurz je exkluzivní pro ÁRTIDI, navržený podle vlastních předpisů, takže ÁRTIDI není plánováno, programováno ani učeno pro žádné jiné školicí středisko nebo společnost.... [-]

Španělsko Barcelona
Listopad 2019
španělština
Kombinované
10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině