Artidi Escuela Superior

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše historie

V 80. letech zahájila skupina podnikatelů v Barceloně profesní činnost v oboru kadeřnictví a merchandiserů. Postupně se nabídka komerčních dekoračních služeb rozšiřuje i na další komunity, v roce 1990 ustoupila prvnímu oblékání do okna v Barceloně pro Obchodní komoru a následně se rozšiřovala.

Během 90. let začalo formativní propojení s Institutem vzdělávání University of Barcelona, které v roce 1995 učilo první kurz oblékání a merchandisingu profesorům obchodu a marketingu. Rozmanitost týmu umožnila kombinovat profesionální služby v mezinárodně uznávaných společnostech a vytvářet nové vzdělávací plány zaměřené na společnosti, radnice, odbory, sdružení a další profesní skupiny.

Obchodní vazby, uznání školení a poptávka po odbornících ustoupily slavnostnímu otevření okenní školy ÁRTIDI ve staré kovárně z roku 1910, která byla založena s cílem vzdělávat nové profesionály. V současné době jsme se rozšířili a stali jsme se největší školou v Evropě v oboru Oblékání oken a vizuální Merchandising a vzdělávání související s obchodem.

filozofie

Filozofie ÁRTIDI je průkopníkem ve výcviku, protože nejenom učíme. Naši studenti inovují a zlepšují prodejní strategie pro obchod a obchod. V ÁRTIDI nabízíme strategie a školení, abychom toho dosáhli. Studenti ÁRTIDI jsou v podnikatelském sektoru známí nejen jako odborníci, ale také jako inovátoři v prodejních technikách.

Naši studenti se učí být informováni, aby měli svá vlastní kritéria a rozhodnutí. Studenti, kteří přinášejí zprávy, vytvářejí trendy a objevují potřeby trhu, protože je pro ně motivujeme a učíme je, jak to dělat.

Jak přimějeme naše studenty, aby určovali trendy? Ve škole učí konkrétní třídy analyzovat trh a objevovat novost. Kulaté stoly, kde se studenti stanou Coolhunterem, a přispívají svou konkrétní vizí nových trendů. Kurzy motivace a kreativity. Účastní se konferencí, kde jsou protagonisty, vytvářejí kreativní akce, originální a se skutečnými výsledky. Samostatní studenti, kteří vytvářejí trendy značky.

Metodika

V ÁRTIDI se vyučuje uznávané profesionální multikulturní školení s otevřeným a množným přístupem odlišným od ostatních formací. Naše zkušenosti s více než dvacetiletou profesní a učitelskou kariérou nám ukázaly, že abychom se mohli stát dobrými profesionály, musíte se učit v reálných prostorech a s kvalifikovanými profesionály.

Metodika ARTIDI má skutečné mezinárodní uznání, které daleko přesahuje realizaci konvenčních kurzů. Od nejkonkrétnější a nejpodrobnější teorie po poznání nejinovativnějších strategií, v naší škole hledáme formativní excelenci. Metoda školení je praktická, efektivní a skutečná, protože pouze ÁRTIDI má infrastrukturu určenou výhradně pro tento typ školení.

Studenti se účastní kompletního školení, které pokrývá všechny aspekty, jako jsou skutečná výkladní skříně, design originálních a dekorativních prvků, vizuální merchandising v reálném obchodě a nejnovější počítačový nástroj pro exkluzivní školení v naší škole. Kromě obchodu design, nábytek, 3D rozložení produktu a obchodní praktiky. Formativního výsledku je dosaženo nejpokrokovějšími metodami propagujícími od školení k profesionálním hodnotám, postojům a strategiím.

119504_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c732a78d0904dc05a_1280.jpg

Vybavení Vizuální Merchandising a Window Dressing Area

„Co se naučíme dělat, se učíme tím, že děláme.“ Tento citát z Aristotela popisuje trénink v Ártidi. Oblékací skříňka a vizuální merchandiser by měly být proškoleny. Návrh, konstrukce a montáž je skutečná posloupnost, ve které by tito odborníci měli být vyškoleni. Ártidi má proto největší infrastrukturu v Evropě věnovanou tomuto typu školení.

Zástupci „London School of Architects“, stejně jako další národní a mezinárodní média, zmínili naše zařízení jako nejvhodnější pro vytváření vysoce kvalifikovaných profesionálů.

Teoretické učebny; dílny vybavené více nástroji a materiály; pilotní obchod procvičování od umístění produktu, prostředí po design image společnosti; 3D designová učebna a více než 40 skutečných vitrín různých typů a žárovek, které tvoří naše více než 1000 m2 zařízení. Máme také více než 100 firemních figurín, obchody se skutečnými produkty a venkovní terasu.

Naše infrastruktura umožňuje studentům učit se v reálném prostředí nad rámec standardního školení.

Záruka kvality a školení

V současné době pořádání výcvikového kurzu je nezbytné, aby bylo součástí tohoto konkurenčního pracovního světa. Za tímto účelem existují různé hodnotící faktory, aby zúčastněné strany mohly posoudit nejvhodnější volbu.

Pečetí kvality a formativní záruky je koncept národního samoregulačního školení v oboru oblékání oken a vizuálního merchandisingu. Odznak, který zaručuje zájemcům o kurzy; že řízení, programování, návrh a plánování vzdělávacího plánu i pedagogických pracovníků; Byly provedeny a kontrolovány kvalifikovanými odborníky v oblasti školicí techniky.

Od roku 1992 podporujeme a přispíváme k excelenci ve vzdělávání. Odznak CGF identifikuje Ártidi jako školicí středisko, ve kterém jsou kvalita a záruka přítomny ve všech jeho vzdělávacích programech.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Calle de la Llacuna, 50
Barcelona, Katalánsko, Španělsko