IMS International Management Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Strathclyde Business School v Řecku Triple status akreditace Strathclyde Business School a mezinárodní žebříčky umístěte jej do nejvyšších patrech globálních obchodních škol. Naše nedávná ocenění patří:

Triple akreditaci AMBA / EQUIS a AACSB Economist debut globální žebříčky výkonného MBA (červenec 2013). Strathclyde Business School je MBA byl zařazen v obchodních školách ve Velké Británii Top 5 a v evropském top 10. Celkově Strathclyde byl umístěn 28. z 62 mezinárodních obchodních škol.

  1. ve Velké Británii, 25. v Evropě a 87. ve světě (FT Global MBA Ranking Jan 2013) 8th ve Velké Británii, 16. v Evropě a 54. ve světě (Economist Které MBA října 2012) Top 10 ve Velké Británii, top 35 v Evropě (European Business školy Žebříček, Financial Times, Lis 2010 a 2011 a 2012) The Financial Times Masters v řízení pořadí programu -Strathclyde je MBM byl zařazen 33.. Z pouze 12 škol UK zařadil, byli jsme umístili na 4. místě, a byly také umístil na 3. místě, pokud jde o progresi kariéry. (FT MiM Pořadí Sept 2013) No.6 ve světě v podnikové strategii (FT Global MBA Survey 2013)

Strathclyde MBA v Řecku Strathclyde MBA v Řecku, kterou spravuje Mezinárodní Management Services (IMS) má flexibilní styl dodávky začlenění na částečný úvazek a otevřených edukačních prvků v 180 úvěru formátu. Studenti mohou zůstat ve svém zaměstnání a vzít celý svůj kurz za pouhé dva roky. To je náš program životaschopnou alternativou jak pro vás, individuální, a pro vaši firmu.

Místa

Athény

Adresa, 1. řádek
International Management Studies
Kifissias 290 & Navarinou
Halandria


15232 Athény, Centrální Atény, Řecko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: