Přečtěte si oficiální popis

Vynikáme, protože…

Jsme přední poskytovatel vysokoškolského vzdělávání od roku 1977 Jako první soukromá vysoká škola, která byla založena v Řecku v roce 1977, jsme hrdí na naše průkopnické iniciativy, které mají tvarované soukromé, vysokoškolské vzdělání v Řecku.

Spolupracujeme s renomovanými britskými univerzitami Udržujeme strategické partnerství s vysoce uznávanými univerzitami ve Velké Británii, které našim absolventům poskytují konkurenční výhodu v jejich kariérním rozvoji.

Každý student je pro nás jedinečný. Vyvinuli jsme systémy a služby zaměřené na studenty, které se zaměřují na individuální podporu studentů a vedou k vysoké akademické výkonnosti.

Investujeme do našich zaměstnanců Uplatňujeme sofistikovaný systém výběru zaměstnanců a hodnocení a strukturovaný roční plán rozvoje zaměstnanců, abychom splnili náš slib „Excellence in Education“.

Zaměřujeme se na zaměstnatelnost našich studentů Naše „MC Employability Scheme“ dává našim studentům výhodu v jejich kariérním výkonu.

Nabízíme více příležitostí pro rozvoj Prostřednictvím našich různých akademických, kulturních, sportovních a společenských aktivit přispíváme k profesnímu a osobnímu rozvoji našich studentů.

Slibujeme bohatý studentský život Nadstandardní aktivity studentských svazů a Studentské kluby

Naše historie

Středomořská vysoká škola je první nezávislá anglofonní vysoká škola, která se nachází v Řecku v roce 1977. Od té doby je neustále v provozu podle standardů zemí s dlouhou tradicí ve vysokoškolském vzdělávání, jako jsou Spojené státy a Spojené království. Středomoří bylo první univerzitou v Řecku (v roce 1992), která měla „franšízový“ studijní program na britské státní univerzitě.

Dnes, ve spolupráci s renomovanými britskými univerzitami a zadavateli, nabízí společnost Mediterranean College široké portfolio kurzů franchisových vysokoškoláků, postgraduálních programů a dalšího profesního rozvoje (CPD). Studenti mají možnost přihlásit se do programů, které jsou dodávány v prezenčním nebo kombinovaném / flexibilním režimu a jsou vyučovány v angličtině nebo řečtině.

Po úspěšném absolvování kurzů jsou studentům uděleny tituly a kvalifikace, které vydávají spolupracující orgány pro udělování vysokých škol. Středomoří je akademie licencovaná a schválená řeckým ministerstvem školství a její tituly jsou mezinárodně uznávané a odborně rovnocenné těm, které udělují řecké státní univerzity. Tituly jsou také uznávány britským NARIC.

Vysoká škola splňuje několik kvalitativních kritérií: Je akreditována Britskou radou pro akreditaci (BAC) jako instituce poskytující vysokoškolské vzdělání a je kontrolována britskou agenturou pro zajišťování kvality (QAA), organizací, která sleduje standardy kvality britských univerzit. Středomořská vysoká škola v současné době provozuje dva kampusy v Aténách a Soluni, které se nacházejí v centru měst, a jsou tak snadno dostupné všemi prostředky veřejné dopravy.

V současném vzdělávacím prostředí škola nabízí své kurzy v 7 akademických školách: Business School, School of Tourism

Akademie rovněž podnikla vedoucí iniciativy, včetně rozvoje holistického systému zaměstnatelnosti, který zvyšuje zaměstnatelnost studentů ve spolupráci se širokou sítí průmyslových partnerů.

Středomoří jako studentská vysoká škola se snaží v každém studentovi rozvíjet silné stránky a schopnosti tím, že nabízí podpůrné služby, jako je osobní doučování, poradenství, podpora učení a kariérní služby, stipendia.

Naše mise

Ve 21. století se středomořská vysoká škola - ve spolupráci s renomovanými zahraničními univerzitami - vyvinula na vysokoškolskou instituci s vedoucí úlohou v Řecku, ve studijních oborech Ekonomie, Obchod, Výpočetní technika, Společenské vědy, Cestovní ruch, Zdravotnická povolání a Inženýrství. Vysokoškolské akademické programy vysoké školy jsou nabízeny ve vzdělávacím prostředí, kde kvalita vždy odpovídá potřebám studentů.

K naplnění svého poslání akademické excelence, úspěchu studentů, akademických a technologických inovací, jakož i sociálního příspěvku spolupracuje College s odborníky a akademickými pracovníky vysoce kvalitních, uznávaných pro svou výuku, podporu studentů, výzkum a profesní úspěchy.

Strukturovaný na pevných základech a principech, středomořská škola se snaží realizovat své poslání a stát se renomovaným mezinárodním vzdělávacím centrem v Řecku . Naše konkrétní cíle jsou:

 • Poskytněte našim studentům důkladnou přípravu ve zvoleném oboru, aby podpořili jejich úspěšný vstup na trh práce.
 • Podpořte naše studenty a vytvořte učební prostředí, které bude „výzvou“ a disciplinovat je, a tím podporovat etiku, odpovědnost a integritu.
 • Pomáhejte našim studentům rozvíjet přenosné dovednosti, jako je kritické myšlení, tvořivost, schopnost analýzy a syntézy, komunikační dovednosti, které budou moci uplatnit v každém odborném, akademickém nebo sociálním kontextu.
 • Zlepšit zaměstnatelnost našich studentů všemi možnými prostředky a aktivně přispět k získávání průmyslových zkušeností a zaměstnanosti.
 • Připravte naše studenty na vedoucí pozice v národních a mezinárodních ekonomikách a nabídněte jim širokou a různorodou akademickou zkušenost.
 • Poskytněte našim akademickým pracovníkům rozvojové příležitosti, obohacením jejich znalostní základny a pedagogických dovedností ve prospěch našich studentů.
 • Neustále posuzovat a rozvíjet naše programy a služby, abychom zajistili realizaci naší vize.
 • Umožnit akademii zpřístupnit všem studentům, kteří mají odpovídající akademické kvalifikace, nabízením flexibilních vzorů poskytování a akademických / sociálních stipendií.
 • Zlepšit naše mezinárodní postavení tím, že přiláká mezinárodní studenty a zaměstnance.
 • Rozšiřte naše akademické a výzkumné vztahy s národními a mezinárodními vzdělávacími institucemi a akademiky mezinárodního renomé.
 • Podílet se na společenském životě naší komunity podporou kulturních a vědeckých aktivit.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina
 • řecký

Tato škola dále nabízí:

MA

Mediterranean College, Athens

V době rostoucího globálního zájmu o rovnost a začleňování do vzdělávání je nový jednoletý (nebo dvouletý částečný úvazek) program MA ISEND na univerzitě v Derby jediným ... [+]

Univerzita Derby je v TOP-18 britských univerzit ve vzdělávacích vědách (Guardian, 2018).Inovativní program MA ISEND je navržen tak, aby byl aktuální s mezinárodním i národním výzkumem a praxí v oblasti inkluze a speciálních vzdělávacích potřeb a zdravotního postižení.250 hodin praxe ve stáže ve spolupracujících institucích speciálního vzdělávání, plně integrovaných do studijního programu.Nový MA ISEND splňuje požadavky Řeckého institutu pro vzdělávací politiku pro uznání stupně S (7).Vysoce interaktivní a zkušenostní výuka a přístup k učení, se studenty-odborníky z různých vzdělávacích sektorů a lektorů vysoké akademické postavení.... [-]
Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina,řecký
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

Program dvouletého magisterského programu MA Education (TESOL) je zaměřen na absolventy nebo učitele a učitele, kteří chtějí pracovat jako vysoce kvalifikovaní učitelé an ... [+]

Program MA Education (TESOL) je navržen tak, aby byl aktuální s mezinárodním a národním výzkumem a praxí v oblasti výuky angličtiny mluvčím jiných jazyků.Možnosti umístění ve spolupracujících institucích, jako jsou mezinárodní letní školy, nevládní organizace, přípravné jazykové kurzy na britských univerzitách, atdUniverzita Derby se řadí do TOP-20 studií britských univerzit pro vzdělávání (Guardian 2019).Inovativní moduly, jejichž cílem je rozvíjet pedagogickou praxi zúčastněných studentů a poskytovat odborné znalosti ve vědecké oblasti TESOL.Vysoce interaktivní program s výukovými strategiemi přizpůsobenými zralým studentům a odborníkům (bloková dodávka sobot a 1 pracovní den, rozsáhlé elektronické zdroje a písemná práce).... [-]
Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

Cílem tohoto programu je pomáhat absolventům různých oborů v kariéře ve vzdělávání se zaměřením na řízení a řízení a nabízet akreditovaný magisterský titul. Současně je t ... [+]

Unikátní magisterské v Řecku, na vedeníUniverzita v Derby se řadí ve Spojeném království č. 16 do vzdělávacích studií (Guardian 2017).Slouží jako uznaná kvalifikace pro učitele bez absolventů (např. Matematiků, fyziků atd.).Odborně odpovídá magisterským titulům z řeckých státních univerzit (akceptováno ASEP).VýukaObsah přizpůsobitelný profesionálním zájmům studentů. Možnosti volitelného umístění v nastavení Řízení vzdělávání.Vysoce interaktivní a zkušenostní učení jako studenti pocházejí z různých oblastí vzdělávání.Speciální školné pro učitele.

Cílem tohoto programu je pomáhat absolventům různých oborů v kariéře ve vzdělávání se zaměřením na řízení a řízení a nabízet akreditovaný magisterský titul. Současně je tento kurz relevantní pro ty, kteří mají vedoucí pozici ve vzdělávání bez příslušné kvalifikace. Flexibilní struktura v kombinaci s blokem, víkendové doručení dělá MA Education ideální volbou pro pracovníky v Soluni a v širším regionu.... [-]

Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

Mediterranean College, Athens

Komunikační sítě propojují svět výpočetní techniky a telekomunikací a počítačová síť, internet a mobilní komunikace patří mezi nejvíce vyhledávané dovednosti v oblasti vý ... [+]

Středomoří je vysoce specializovaná vysoká škola pro sítěProgram se vyznačuje důrazem na správu sítí, zabezpečení sítě a bezdrátových sítí .Kurz se řídí průmyslově uznávaným směrováním a přepínáním CISCO Certified Network Professional (CCNP) .Praktické dovednosti studentů se dále rozvíjejí pomocí našich síťových laboratoří certifikovaných společností Cisco .Tento kurz je vyučen zkušenými specialisty počítačových sítí a aktivními profesionály z oboru .Studenti vytvářejí výzkum na vysoké úrovni, který může vést k publikacím na mezinárodních konferencích a časopisech.

Komunikační sítě propojují svět výpočetní techniky a telekomunikací a počítačová síť, internet a mobilní komunikace patří mezi nejvíce vyhledávané dovednosti v oblasti výpočetní techniky.... [-]

Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

MSc v oboru aplikované psychologie: Klinická psychologie a poradenství je navrženo tak, aby pomohlo studentům pracovat efektivně jako klinický psycholog s klinickými jedi ... [+]

Unikátní program zaměřený na aplikace klinické psychologie a zároveň obohacující poradenské dovednosti studentů.Hloubkové znalosti kombinující dvě oblasti studia : klinickou psychologii a poradenství, s důrazem na kognitivně behaviorální terapii .Vysoce kvalitní výuka od zkušených akademiků a aktivních profesionálů.Přístup k plně vybavenému pozorovacímu souboru (s jednosměrným zrcadlem a audiovizuálním záznamem) vhodným pro fokusační skupiny, rozhovory, hraní rolí a pozorovací studie.Zakořeněné v praxi s využitím reálných příkladů, případových studií a umístění.

MSc v oboru aplikované psychologie: Klinická psychologie a poradenství je navrženo tak, aby pomohlo studentům pracovat efektivně jako klinický psycholog s klinickými jedinci a dalšími odborníky tím, že získá základní teoretické a empirické znalosti, stejně jako základní dovednosti terapeutického poradenství, s důrazem na kognitivní behaviorální terapii. (CBT), aby vyhověla požadavkům dané profese. Program zahrnuje teorie a empirické důkazy o duševním zdraví, poruchách a psychopatologii, neuropsychologii a psychofarmakologii. Program klade důraz na pochopení psychologického fungování a způsobů řešení psychické dysfunkce a poruch na každodenní funkčnost.... [-]

Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

MSc v oboru aplikované psychologie: Psychologie a poradenství v oblasti zdraví je navržen tak, aby pomohl studentům efektivně pracovat jako psychologové ve zdravotnictví ... [+]

Unikátní program zaměřený na aplikace psychologie zdraví a zároveň obohacuje poradenské dovednosti studentů.In-hloubkové znalosti kombinující dvě oblasti studia : psychologie zdraví a poradenství, s důrazem na kognitivní .Vysoce kvalitní výuka od zkušených akademiků a aktivních profesionálů.Přístup k plně vybavenému pozorovacímu souboru (s jednosměrným zrcadlem a audiovizuálním záznamem) vhodným pro fokusační skupiny, rozhovory, hraní rolí a pozorovací studie.Zakořeněné v praxi s využitím reálných příkladů, případových studií a umístění.

MSc v oboru aplikované psychologie: Psychologie a poradenství v oblasti zdraví je navržen tak, aby pomohl studentům efektivně pracovat jako psychologové ve zdravotnictví s pacienty (a jejich významnými dalšími osobami a správci) a dalšími odborníky tím, že získá základní teoretické a empirické znalosti, stejně jako základní terapeutické poradenství. dovednosti, s důrazem na kognitivní behaviorální terapii (CBT), aby bylo možné splnit požadavky dané profese. Program pokrývá psychologické teorie zdraví a nemoci, zdůrazňuje význam podpory zdraví, prevence rizik a změny chování. Program rovněž zdůrazňuje důležitost empirických důkazů, právních předpisů, etiky a souvisejících souvislostí (např. Sociální, politické) a politik týkajících se zdraví.... [-]

Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

MSc Big Data Analytics je dokonale strukturovaný program, který vybaví studenty jak teoretickým základem, tak praktickými dovednostmi týkajícími se široké škály témat sou ... [+]

Středomořská vysoká škola je specializovaná vysoká škola v Řecku pro studium informatiky .MSc Big Data Analytics je dokonale strukturovaný program, který vybavuje studenty jak teoretickým základem, tak praktickými dovednostmi týkajícími se široké škály témat souvisejících s těžbou, analýzou, využíváním a správou informací z velkých dat .Jedním z klíčových silných stránek kurzu je, že je navržen ve spolupráci s SAS Analytics , globálními lídry v oblasti analytiky dat, jejichž platforma pro dolování dat a business intelligence je široce používána v akademické sféře a průmyslu.Moduly kurzu vybaví studenty potřebným teoretickým zázemím a požadovanými praktickými dovednostmi pomocí různých vědeckých technik a softwarových nástrojů.Tento kurz je vyučován špičkovými vědci z oblasti informatiky, odborníky a aktivními odborníky v oboru .Studenti vytvářejí výzkum na vysoké úrovni, který může vést k publikacím v mezinárodních sbornících a vědeckých časopisech.Studenti využívají naše nové „High-Performance Computing (HPC) Lab“ , řádně nastavené pro velké zpracování dat... [-]
Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

Integrační poradenství MSc ... [+]

Jediný Master of Science v Řecku v integrovaném poradenství a psychoterapii .Studenti se stanou studentskými členy Britské asociace poradenství a psychoterapie (BACP) a po absolvování studia mohou požádat o registraci do rejstříku psychoterapeutů BACP.Splňuje akademické normy pro registraci u Hellenic Counseling Society a Evropské poradenské asociace (EAC) .Zahrnuje 300 hodin klinické praxe a interní dohled .Učí tři nejdůležitější psychoterapeutické přístupy (humanistický, psychodynamický a kognitivně-behaviorální přístup).Experimentální metody výuky používané zkušenými akademickými výzkumníky a aktivními profesionály.

Integrační poradenství MSc... [-]

Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

MSc Cognitive Behavioral Psychotherapy (dospělý) je inovativní postgraduální program, který je jedinečný v Řecku a poskytuje odborné školení v kognitivní / behaviorální t ... [+]

Jediný psychoterapeutický program CBT v Řecku na magisterské úrovni .Absolventi mohou požádat o registraci u Britské asociace kognitivSplňuje akademické normy pro registraci u Hellenic Counseling Society a Evropské poradenské asociace (EAC)Zahrnuje 320 hodin klinické praxe a interní dohled .Zahrnuje nejmodernější metody CBP (CBP založené na mysli, schéma terapie, soustředěná léčba).

MSc Cognitive Behavioral Psychotherapy (dospělý) je inovativní postgraduální program, který je jedinečný v Řecku a poskytuje odborné školení v kognitivní / behaviorální terapie. Prostřednictvím různých metod výuky a hodnocení připravuje studenty k tomu, aby se stali nezávislými kognitivními behaviorálními psychoterapeuty.... [-]

Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

Toto vysoce uznávané MSc marketingové řízení zvýší vaše chápání toho, co marketing je - a není - a jak to může být účinně a kreativně aplikováno v reálných scénářích. Pře ... [+]

GMAT skóre 600 a výše je způsobilé pro 65% stipendium

Jediný Master of Science v Řecku, který se zaměřuje na řízení marketingu a poskytuje studentům strategické znalosti marketingu .University of Derby je No1 UK univerzita v Řecku pro marketingové studie (Guardian University Guide 2016) a celkově se řadí mezi TOP-50 britské univerzity.Nedávno aktualizovaný obsah s důrazem na kreativitu a globalizaci.Integrovaná podpora pro postgraduální studenty (virtuální učební prostředí, elektronická knihovna, semináře a osobní podpora).

Toto vysoce uznávané MSc marketingové řízení zvýší vaše chápání toho, co marketing je - a není - a jak to může být účinně a kreativně aplikováno v reálných scénářích. Přední zaměstnavatelé na celém světě stále více očekávají, že jejich odborníci z oblasti marketingu - zkušení profesionálové a noví rekrutienti - mají specializovaný titul, například MSc. Cílem kurzu je seznámit studenty se základními pojmy marketingu a praktikovat je v bezpečném, ale realistickém obchodním a marketingovém prostředí.... [-]

Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

Tento kurz je ideální pro vás, pokud jste profesionální hledající kariérní postup v řízení pohostinství nebo odborník z jiné disciplíny, která hledá změnu v kariéře. Je u ... [+]

Výkonný postgraduální kurz ve vysoce se rozvíjejícím průmyslu .Mezinárodně uznávaný magisterský titul udělený Univerzitou v Derby, univerzitě TOP-6 UK pro cestovní ruch a pohostinství (Guardian University Guide 2017).Akreditováno Ústavem pohostinství .Vynikající vyhlídky na zaměstnání ve významných řeckých a nadnárodních podnicích a dovednosti pro mezinárodní kariéru.Učitelé jsou mezi nejuznávanějšími odborníky v oblasti pohostinství.

Tento vysoce respektovaný magisterský titul MSc International Hospitality Management je akreditován Ústavem pohostinství. Zlepšuje váš potenciál vedení a řízení v oblasti pohostinství.

Tento kurz je ideální pro vás, pokud jste profesionální hledající kariérní postup v řízení pohostinství nebo odborník z jiné disciplíny, která hledá změnu v kariéře. Je určen pro studenty, kteří mají zájem o rozvoj svého potenciálu vedení a řízení. Rozvíjíte své chápání správy kulturní rozmanitosti, internacionalizace průmyslu, marketingu, financí a strategie v širokém spektru kontextu, včetně hotelů, výstav, festivalů, uvedení na trh produktů, veletrhů a sportovních akcí.... [-]

Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

MSc v poradenství ... [+]

Unikátní program zaměřený na aplikace psychologie ve vzdělávání a zároveň obohacující poradenské dovednosti studentů.Podrobné znalosti v kombinaci dvou studijních oborů: pedagogická psychologie a poradenství, s důrazem na systémovou terapiiVysoce kvalitní výuka od zkušených akademiků a aktivních profesionálůPřístup k plně vybavenému pozorovacímu souboru (s jednosměrným zrcadlem a audiovizuálním záznamem) vhodným pro fokusační skupiny, rozhovory, hraní rolí a pozorovací studieZakořeněné v praxi s využitím reálných příkladů, případových studií a umístění

Program je určen pro studenty, kteří se chtějí specializovat na psychologii aplikovanou na vzdělávací / školní prostředí. MSc v poradenství... [-]

Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

MSc inženýrství a stavitelství je jedinečný a obzvláště současný studijní obor, který zahrnuje znalosti ze všech oblastí, které souvisejí s profesí stavebního inženýra a ... [+]

Kurz navržený ve spolupráci s předními společnostmi tak, aby odpovídal místním a mezinárodním potřebám průmyslu.Zahrnuje zejména inovativní a odlišné moduly ze všech oblastí pozemního stavitelství ( stavba, hydraulika, infrastruktura, stavební řízení ).Akademický personál je aktivní odborníci a výzkumní pracovníci , kteří předávají studentům současný vývoj v oboru.Studenti spojují akademické znalosti se skutečnými průmyslovými aplikacemi tím, že se zapojují do stavebních projektů v rámci studia.Studenti vypracují individuální výzkum, který může vést k publikacím na mezinárodních konferencích a časopisech.

MSc inženýrství a stavitelství je jedinečný a obzvláště současný studijní obor, který zahrnuje znalosti ze všech oblastí, které souvisejí s profesí stavebního inženýra a zahrnuje moduly, které učí nejnovější vývoj v průmyslu a jejich aplikaci na skutečné technické problémy. Cílem je vybavit studenty potřebnými technickými dovednostmi a teoretickým zázemím pro navrhování a výstavbu nových, komplexních infrastruktur nebo posílení stávajících staveb.... [-]

Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

MSc Strojní inženýrství a design je unikátní a obzvláště současný studijní program, který zahrnuje znalosti ze všech oblastí, které se vztahují k profesi Mechanical Engin ... [+]

Kurz navržený ve spolupráci s předními společnostmi tak, aby odpovídal místním a mezinárodním potřebám průmyslu.Zahrnuje obzvláště inovativní a odlišné moduly ze všech oblastí strojního inženýrství (stavebnictví, energetika, řízení výroby).Akademický personál je aktivní odborníci a výzkumní pracovníci, kteří předávají studentům současný vývoj v oboru.Studenti spojují akademické znalosti s reálnými průmyslovými aplikacemi a zapojují se do živých projektů v rámci studia.Studenti vypracují individuální výzkum, který může vést k publikacím na mezinárodních konferencích a časopisech.

MSc Strojní inženýrství a design je unikátní a obzvláště současný studijní program, který zahrnuje znalosti ze všech oblastí, které se vztahují k profesi Mechanical Engineer a zahrnuje moduly, které učí nejnovější průmyslové vývoje a jejich aplikace na skutečné technické problémy. Jejím cílem je vybavit studenty potřebnými technickými dovednostmi a teoretickým zázemím pro vývoj projektů strojírenství v oblasti stavebnictví a energetiky.... [-]

Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Mediterranean College, Athens

Tento program je validován University of Derby a jeho cílem je poskytnout studentům pevné zázemí ve strojírenství a zároveň nabídnout příležitost specializovat se a aplik ... [+]

Středomořská vysoká škola byla první vysoká škola nabídnout vysokoškolské vysokoškolské tituly v oboru strojírenství v Řecku.Univerzita Derby je špičková britská univerzita pro strojní inženýrství (18. v 2019 Guardian University Guide).Kurz může vést k profesionálnímu uznání a praxi v souladu s požadavky britské inženýrské rady a další studium může také vést k plným profesním právům v Řecku (status autorizovaného inženýra).Kurz se zabývá třemi základními oblastmi strojírenství: energetikou, výrobou a průmyslovým managementem, který je kontextualizován na řecký strojírenský průmysl (legislativní otázky atd.).Zahrnuje Computer Aided Design a modelování s využitím špičkového softwaru a zaměřuje se na dynamiku, výrobní procesy a materiály , což vede k vysoce kvalifikovaným absolventům.Studenti mají přístup k moderním zařízením , a to jak na interních workshopech vysoké školy, tak i na nejmodernějších laboratořích partnerských organizací, aby mohli provádět praktická školení, projekty a stáže .... [-]
Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mediterranean College, Athens

Tento program je potvrzen University of Derby a jeho cílem je připravit studenty jako absolvent stavební inženýři pro úspěšnou kariéru v oblasti stavebnictví. Absolventi ... [+]

Inženýrská škola na středomořské vysoké škole - založená v roce 2005 - je průkopníkem v oblasti dodávky inženýrských kurzů v oblasti vysokoškolského vzdělávání v Řecku .Kurz může vést k odbornému uznání a praxi , v souladu s požadavky UK Engineering Council, a může také vést k plným profesním právům v Řecku (status autorizovaného inženýra).Kurz se zabývá čtyřmi základními stavebními oblastmi : strukturálními, geotechnickými, hydraulickými a infrastrukturními, které jsou kontextualizovány do řeckého strojírenského průmyslu (legislativní otázky atd.).Předmět zahrnuje počítačově řízený design , design a řízení projektů a zaměřuje se také na dynamiku, strukturální analýzu, železobetonové a ocelové konstrukce .Studenti mají přístup k moderním zařízením , a to jak na interních workshopech vysoké školy, tak i na nejmodernějších laboratořích partnerských organizací, aby mohli provádět praktická školení, projekty a stáže .... [-]
Řecko Athens
Říjen 2019
Angličtina,řecký
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Μεσογειακό Κολλεγιο Θεσσαλονικης
Adresa, 1. řádek
2-4 Egnatia St.
54626 Thessaloniki, Thessaloniki, Řecko
Website
Telefonní číslo
+30 231 054 7708
Μεσογειακό Κολλέγιο
Adresa, 1. řádek
Pellinis 8 & 107 Patision Ave
11251 Athens, Central Athens, Řecko
Website
Telefonní číslo
+30 210 8899600