Aristotle University Thessaloniki

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Aristoteles University of Thessaloniki

Aristotelovy univerzity v Soluni Aristotelovy univerzity v Soluni byla založena v roce 1925 a je největší úplná univerzita v Řecku. Hlavní kampus se nachází v centru města Thessaloniki, a má rozlohu zhruba 33,4 ha. To se skládá z 10 fakult, které se skládají z 40 škol a 1 single-školní fakulty. Některé vzdělávací a administrativní zázemí se nacházejí mimo akademickou půdu pro praktických a provozních důvodů. Počet těchto zařízení se nachází mimo města Thessaloniki, nebo dokonce v jiných městech. Aristoteles University komunita zahrnuje asi 75.000 studentů (65,000 vysokoškolských studentů a 9,000 postgraduálních studentů a doktorandů), 2,024 členů fakulty, více než 800 výzkumných a laboratorní personál a téměř 900 administrativních pracovníků.

Škola žurnalistiky a masové komunikace

Škola žurnalistiky a masové komunikace (http://www.jour.auth.gr/en/~~HEAD=pobj) Aristotelovy univerzity v Soluni byla založena v roce 1991 s cílem poskytnout studentům teoretické a praktické přípravě v žurnalistice, podporovat výzkum v žurnalistiky a masové komunikace, jakož i chránit práva a povinnosti řeckých novinářů. To zabírá šest-podlažní neoklasicistní budova se nachází na 46 Egnatias ulici, v centru Soluně. Sekretariát je umístěn v prvním patře. Škola mediální a informatiky laboratoře jsou umístěny v jiné budově, v blízkosti hlavního kampusu. Škola žurnalistiky a masové komunikace nabízí čtyřletých BA Honours stupňů (ekvivalent 240 ECTS), v) žurnalistiky, a b), masové komunikace. Provozní plnohodnotnou a financovaný stáž, studenti obou oborů mají možnost získat cenné dovednosti in situ během semestru dlouhou umístění v různých mediálních organizací (televizních a rozhlasových stanic, novin a časopisů, webových médií, reklamy a public relations agentury), stejně jako v stiskněte tlačítko / komunikačních míst v soukromém i veřejném sektoru. Postgraduální program školy byl slavnostně otevřen v roce 2008, a v současné době zahrnuje Vystudovala žurnalistiku a nová média a MA v komunikaci a kulturu (oba trvají 2 roky a ekvivalentní 120 ECTS), stejně jako doktorský program (3 roky / 180 ECTS). Současná školy studentská populace zahrnuje téměř 700 vysokoškoláky, 64 doktorandy a 57 doktorandů. Navíc, každý rok škola obdrží v průměru 15 studentů v programu Erasmus, zatímco, současně, to cvičí desítky střední-kariéra profesionálů prostřednictvím široké škály speciálně navržených programů celoživotního vzdělávání.

Thessaloniki Historicky jedním z nejstarších a nejvýznamnějších multietnických evropských měst, Soluň má populaci asi jeden milión lidí, a z důvodu svých čtyř vysokých škol a množství jiných vysokých škol, se může pochlubit populaci studenta silné více než 150.000. Obdařen svým tisíci-letý multikulturní dědictví, vázané na své řecké, římské, byzantské, osmanské a sefardské Žida historii, Soluň je centrem rušného kulturně kreativní hnutí, která zahrnuje některé z nejuznávanějších kapel v zemi, výtvarníky a návrháři, stejně jako mezinárodně uznávaných festivalů jako v zimě mezinárodního filmového festivalu a na jaře Thessaloniki Documentary Festival.

Musím vzít IELTS / TOEFL / Cambridge atd zkoušky pro mé žádosti? Jste povinni podat anglické jazykové zkoušky výsledek, pokud jste buď vaším rodným jazykem není angličtina celý svůj bakalářský titul nebyl v angličtině Další podrobnosti naleznete v anglické jazykové požadavky. Upozorňujeme, že nemusíte předkládat jazykový test s aplikací jako selektory nebude brát v úvahu při rozhodování, zda se Vám nabídku přijetí. Pokud získáváte nabídku převzetí, budou přidány odpovídajícím stavu jazyk. Musíte předložit doklad o vaší jazykové znalosti, než jste kvůli registraci programu.

Musím posílat žádné další dokumenty?

Správa vás požádat, abyste posílat žádné výsledky zkoušek, které nebyly zahrnuty v přihlášce, jakož i jakékoli další doplňující informace, které mohou být považované za nezbytné.

Co potřebuji pro svou registraci?

Poté, co byly přijaty budeme v kontaktu s vámi o dokumentech, které je třeba předložit při registraci. Tyto obvykle obsahují ověřené kopie vašeho stupně a vaši zkoušku z angličtiny má za následek fotokopii stránky identitu vašeho pasu dvě identity karet velikost barevných fotografií

I nepocházejí ze zemí Evropské unie. Potřebuji vízum? Všichni studenti, kteří nepocházejí ze zemí EU je třeba zkontrolovat s řeckým velvyslanectvím svých zemích se předpisy týkající se studentských víz pro Řecko. Musí požádat o studentské vízum ve své domovské zemi co nejdříve, protože doba zpracování takových víz může být docela dlouhý.

Co bych měl udělat, aby se připravit na programu?

Poté, co byly přijaty budeme v kontaktu s vámi o podrobnostech a požadavky programu. Je to dobrý nápad udělat nějaké prep práci před spuštěním programu, tj osvěžit své znalosti angličtiny nebo speciální terminologie znalosti čtení knihy týkající se dráhy jste si zvolili (viz např. Bibliografie podstatu svého samozřejmě).

Mohu navštívit škole žurnalistiky a masové komunikace?

Ano můžeš. Obraťte se na Administration úředníka programu (viz výše) a zařídit pro návštěvu kdykoliv do konce období letního zkouškového (30. června), nebo po začátku období Fall vyšetření (1. září).

Místa

Soluň

Aristotle University of Thessaloni

Adresa, 1. řádek
egnatias 46
54625 Soluň, Soluň, Řecko
Telefonní číslo
+30 231 099 6000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium