Athens University of Economics & Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Atény Vysoká škola ekonomie a podnikání (AUEB) byla založena v roce 1920 a je dnes považován za jeden z nejvíce konkurenceschopných univerzit, na evropské úrovni, v oblastech ekonomiky, Business Administration, informatiky, statistiky, marketing, účetnictví a financí. Téměř sto let po svém vzniku, AUEB nadále předávat znalosti v vědních oborech Podporuje, aby podporovaly účinné a inovační postupy řízení, a přispět k rozvoji řecké a mezinárodní společenství, s výhledem směrem k rovnováze mezi excelence a sociální příspěvek. Každý rok více než tisíc studentů absolvent univerzity.

AUEB má celkem více než 26.000 absolventů, kteří představují hnací sílu nejen v řečtině, ale i na mezinárodním Ekonomika a management. Kromě toho, AUEB patří mezi nejvyšší v předvolbách potenciálních studentů každý rok v disciplínách se zabývá. Cílem AUEB je nejen poskytnout svým studentům teoretické znalosti ve spojení s moderními analytickými nástroji, ale také poskytnout jim možnost rozvíjet své osobní schopnosti, jako je kritické myšlení a individuální iniciativy. Kombinovat tradici s inovací a výzkumu s aplikací, zaměřené na kvalitu a extroverze, a reaguje na potřeby společnosti, AUEB těší vynikající pověsti vyplývající z vysoké úrovně výuky, které nabízí a poskytování moderních studijních programů, které obsahují nejnovější mezinárodní vývoj, na základě požadavků na dnešním trhu práce.

"... Cílem naší univerzitě je sloužit jako centrum vzdělávání a vědecké excelence, demokracie, meritokracie, extroverze, transparentnosti a sociální odpovědnosti, a jako zdroj duševního bohatství naší země, a to zejména v těchto těžkých časech, že Řecko se děje přes. Chceme, aby naši studenti získat co nejlepší vědeckou přípravu možné, což jim umožní stát se úspěšnými profesionály v Evropě a po celém světě. Současně, navzdory své omezené finanční způsobilosti, AUEB nabízí svým studentům řadu kulturních, sportovních a jiných činností a služeb, což přispívá k co největší míře k jejich dobře-obešel osobní rozvoj. Snažíme se vyvinout na-běžný vztah s našimi studenty. Tím, že udržuje a dále rozvíjet dlouhodobou a úzkou spolupráci s řeckým obchodním světě, AUEB usnadňuje a podporuje prostřednictvím svých služeb, kariérní umístění svých absolventů. Se silným smyslem pro odpovědnost, AUEB přispívá rozhodujícím způsobem k vytvoření nejdůležitější zdroj země může mít: svůj lidský kapitál ... "

Profesor Konstantine Gatsios, rektor

Výpis z rektora pozdravu

Místa

Athény

Adresa, 1. řádek
Athens University of Economics and Business
76, Patission Str.

10434 Athény, Centrální Atény, Řecko