Athens University of Economics & Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Atény Vysoká škola ekonomie a podnikání (AUEB) byla založena v roce 1920 a je dnes považován za jeden z nejvíce konkurenceschopných univerzit, na evropské úrovni, v oblastech ekonomiky, Business Administration, informatiky, statistiky, marketing, účetnictví a financí. Téměř sto let po svém vzniku, AUEB nadále předávat znalosti v vědních oborech Podporuje, aby podporovaly účinné a inovační postupy řízení, a přispět k rozvoji řecké a mezinárodní společenství, s výhledem směrem k rovnováze mezi excelence a sociální příspěvek. Každý rok více než tisíc studentů absolvent univerzity.

AUEB má celkem více než 26.000 absolventů, kteří představují hnací sílu nejen v řečtině, ale i na mezinárodním Ekonomika a management. Kromě toho, AUEB patří mezi nejvyšší v předvolbách potenciálních studentů každý rok v disciplínách se zabývá. Cílem AUEB je nejen poskytnout svým studentům teoretické znalosti ve spojení s moderními analytickými nástroji, ale také poskytnout jim možnost rozvíjet své osobní schopnosti, jako je kritické myšlení a individuální iniciativy. Kombinovat tradici s inovací a výzkumu s aplikací, zaměřené na kvalitu a extroverze, a reaguje na potřeby společnosti, AUEB těší vynikající pověsti vyplývající z vysoké úrovně výuky, které nabízí a poskytování moderních studijních programů, které obsahují nejnovější mezinárodní vývoj, na základě požadavků na dnešním trhu práce.

"... Cílem naší univerzitě je sloužit jako centrum vzdělávání a vědecké excelence, demokracie, meritokracie, extroverze, transparentnosti a sociální odpovědnosti, a jako zdroj duševního bohatství naší země, a to zejména v těchto těžkých časech, že Řecko se děje přes. Chceme, aby naši studenti získat co nejlepší vědeckou přípravu možné, což jim umožní stát se úspěšnými profesionály v Evropě a po celém světě. Současně, navzdory své omezené finanční způsobilosti, AUEB nabízí svým studentům řadu kulturních, sportovních a jiných činností a služeb, což přispívá k co největší míře k jejich dobře-obešel osobní rozvoj. Snažíme se vyvinout na-běžný vztah s našimi studenty. Tím, že udržuje a dále rozvíjet dlouhodobou a úzkou spolupráci s řeckým obchodním světě, AUEB usnadňuje a podporuje prostřednictvím svých služeb, kariérní umístění svých absolventů. Se silným smyslem pro odpovědnost, AUEB přispívá rozhodujícím způsobem k vytvoření nejdůležitější zdroj země může mít: svůj lidský kapitál ... "

Profesor Konstantine Gatsios, rektor

Výpis z rektora pozdravu

Místa

Athény

Adresa, 1. řádek
Athens University of Economics and Business
76, Patission Str.

10434 Athény, Centrální Atény, Řecko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium