Přečtěte si oficiální popis

Obchodní škola Univerzity Adolfo Ibáñez byla založena v roce 1953 ve městě Valparaíso a s více než 65 lety zkušeností se stala jednou z nejprestižnějších obchodních škol v Chile a Latinské Americe. regionální i globální úrovni.

Je to jediná chilská obchodní škola, která má trojnásobnou korunu mezinárodní akreditace (AACSB, EQUIS a AMBA), která ji řadí do vybrané skupiny 1% nejlepších obchodních škol na světě.

Jeho mezinárodní uznání je také podporováno umístěním svých programů na významných místech světového žebříčku, jako je například América Economía, Innovation Management, Financial Times a QS ranking.

V současné době má Business School zastoupení ve městech Valparaíso (Chile), Santiago (Chile) a provozech v Limě (Peru) a Miami (Spojené státy).

UAI Business School se vyznačuje vzdělávacím modelem založeným na Liberálním umění, jehož cílem je trénovat studenty s kritickým myšlením, schopným vytvářet pozitivní vliv a být činiteli změn v rámci svých organizací, integrovat teoretické znalosti s praktickými zkušenostmi v jejich vzdělávání. a silný etický závazek.

Z jeho strategických pilířů vyniká vytváření znalostí, udržitelnost, inovace, podnikání, akademické vedení a globalizace. V současné době má Business School více než 5000 studentů, a to jak ve svých pre-postgraduálních programech, tak v síti více než 13 000 absolventů pracujících ve 40 zemích.

Má akademický orgán 92 profesorů na plný úvazek, z toho 30% cizinců ze zemí jako Argentina, Brazílie, Čína, Kostarika, Salvador, Španělsko, Francie, Mexiko, Peru, Uruguay, USA, Venezuela , Jeho učitelé mají doktoráty na hlavních univerzitách světa, mezi nimi jsou Harvard, MIT, Princeton, Cambridge, Oxford, Kalifornie v Berkeley, UCLA, NYU, Chicago, Columbia, Maryland, Michigan, Boston, Georgia Tech, Texas v Austinu , Carnegie Mellon, mezi ostatními. 48% fakulty pochází z top 100 univerzit podle pořadí QS.

„Naše škola podnikání je odhodlána být institucí na světové úrovni, která je odvozena z našich pedagogických kompetencí, zkušeností v podnikatelském světě a znalostí získaných z našeho výzkumu, abychom vyvinuli inovativní vůdce, kteří inspirují a transformují jeho organizace a společnost jako celek, být Business School model etického chování, kritického myšlení a efektivní komunikace.

vyhlídka

Obchodní škola Adolfo Ibáñez University se zaměřuje na:

 • Staňte se globální obchodní školou prostřednictvím rozvoje svého vzdělávacího projektu, výstavby a údržby integrace strategických aliancí ve výzkumu a výuce na mezinárodní úrovni.
 • Posílit špičkový výzkum v obchodních oblastech, přilákat světovou fakultu a vytvořit výzkumné prostředí, které usnadní a podpoří multidisciplinární výzkum.
 • Přispět k rozvoji a realizaci studijních plánů, které pomohou studentům dosáhnout jejich maximálního potenciálu, a to na trhu.
 • Šíření intelektuálního přínosu školy prostřednictvím rozšiřování výkonných vzdělávacích a rozšiřovacích aktivit s cílem ovlivnit a ovlivnit průmysl.
 • Vyvíjejte a využívejte komunikační sítě, které musí škola zlepšit svou účast a spojení s vedoucími pracovníky a tvůrci politik.114551_25.jpg

Vzdělávací model

V souladu se vzdělávacím modelem Univerzity Adolfo Ibáñez, UAI Business School zahrnuje program Liberal Arts inspirovaný nejlepšími univerzitami na světě. Cílem tohoto modelu je povzbudit studenty, aby se zamysleli nad nejběžnějšími otázkami lidstva a života společně, což umožňuje nejen trénovat v povolání, ale také rozvíjet sofistikovanější, kritičtější a multidisciplinární myšlení.

Výše uvedené je přeloženo do Core Curriculum, souboru 8 kurzů inspirovaných 100letou zkušeností Columbia University, kde studenti čtou, analyzují a diskutují o klasických textech filozofie, politiky, literatury a vědy.

Konkrétně, v případě Business School, všechny programy účetní jednotky usilují o to, aby prostřednictvím různých vzdělávacích sítí přispěly k tvorbě následujících dovedností:

 • Vedení.
 • Kritické myšlení
 • Efektivní komunikace
 • Etické chování

Ve specifickém případě kariéry komerčního inženýrství zakládá své učení na dvou pilířích, které se promítají do akademické excelence a metodik, které podněcují „Učení se děláním“, přibližují studenty k podnikatelskému světu brzy a berou je za hranice. Čisté získávání znalostí, které jim umožňuje vstoupit do světa obchodu s výhodou.

Metodika výuky se tak zaměřuje na studenta, mění paradigma učitele, který předává znalosti tomu, kde jsou studenti manažery vlastního učení.

Z tohoto důvodu zahrnuje vzdělávací model metodologii workshopů, kde jsou realizovány projekty, které umožňují interakci se skutečným světem podnikání. Kromě toho, všeobecné vzdělávání je kombinován se dvěma možnostmi stupně: Business Administration a ekonomie, a magisterský program na konci kariéry.

Integrace těchto prvků umožňuje vyškolit profesionály, kteří jsou schopni přizpůsobit se a být úspěšní ve stále dynamičtějším prostředí. Tímto způsobem jsou komerční inženýři Adolfo Ibáñez University "vyškoleni k řešení problémů, které ještě neexistují".114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

Programy se vyučují na:
 • Angličtina
 • španělština

Tato škola dále nabízí:

MSc

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

CEMS Master of Science v mezinárodním managementu (CEMS MIM) je prestižní nadnárodní obchodní stupeň, který lze považovat za nejlepší pas pro mezinárodní kariéru. Jedná s ... [+]

CEMS Master of Science v mezinárodním managementu (CEMS MIM) je prestižní nadnárodní obchodní stupeň, který lze považovat za nejlepší pas pro mezinárodní kariéru.

Jedná se o mezinárodně akreditovaný program a těží ze sítě 31 špičkových obchodních škol po celém světě, 73 firemních partnerů a 6 sociálních partnerů, kteří přispívají k učení studentů. Tento velmi výběrový program zpřístupňuje pouze několik vybraných univerzit po celém světě a pouze jedna země. V současné době nabízejí tento program pouze dvě univerzity v Latinské Americe:

# 9 v The Financial Times Master in Management 2017 # 9 v The Economist Master in Management 2017... [-]

Chile Peñalolén
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Mistr vědy v inovaci a podnikání (MIE) je vzdělávací a specializační prostor, kde studenti prohloubí své znalosti a dovednosti, aby vytvořili hodnotu prostřednictvím vytv ... [+]

Mistr vědy v inovaci a podnikání (MIE) je vzdělávací a specializační prostor, kde studenti prohloubí své znalosti a dovednosti, aby vytvořili hodnotu prostřednictvím vytváření nových startupů, nebo přispějí z inovací ke zavedeným společnostem.

Tento program je založen na týmové práci, jejímž cílem je realizace podnikatelského / inovačního projektu. Toho je dosaženo pomocí pevných metodik vyučovaných učiteli a mentory na vysoké úrovni. MIE trvá 12 měsíců a je rozdělena do tří fází: 1) fáze průzkumu a vytváření nápadů, 2) fáze konceptualizace nových podniků a nakonec 3) fáze realizace projektů.

Vzhledem k intenzitě tohoto procesu se jedná o celodenní program zaměřený na studenty, kteří začínají svou kariéru. Jediným požadavkem je, aby kandidáti měli titul a možná nejdůležitější věc s touhou přeměnit svět prostřednictvím inovací a podnikání.... [-]

Chile Peñalolén
Březen 2020
španělština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Master of Science v oblasti financí dosahuje toho, že odborníci v této oblasti, v jejich raných letech, dosáhnou stupně specializace a pozice v zaměstnání, které jim umož ... [+]

Master of Science v oblasti financí dosahuje toho, že odborníci v této oblasti, v jejich raných letech, dosáhnou stupně specializace a pozice v zaměstnání, které jim umožní urychlit jejich kariéru, skákání počáteční pozice nedávných absolventů, a dosáhnout strategických pozic ve společnosti v krátké době.

Od roku 2009 je Master of Science in Finance také vlajkovou lodí partnerství mezi UAI a CFA Institute, subjektem pověřeným certifikací pro finanční analytiky v USA, který se stal mezinárodním standardem v USA. záležitost.

cílePoskytujeme solidní školení pro naše obchodní inženýry prostřednictvím specializace ve finanční oblasti: finanční teorie spojené s oceňováním a řízením finančních nástrojů s pevným výnosem, kapitálových finančních nástrojů a derivátových nástrojů.Vzdělávat odborníky na vysoké úrovni, kteří jsou schopni řídit a kontrolovat finanční funkce ve velkých společnostech a působit ve všech oblastech společností souvisejících s finančním sektorem.Proč studovat tento program?... [-]
Chile Peñalolén
Březen 2020
španělština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Master in Management Science, který nabízí School of Business ve spolupráci s Fakultou strojírenství a věd Univerzity Adolfo Ibáñez, je program vytvořený pro reakci na tu ... [+]

Vedoucí pracovníci dnes čelí rostoucí složitosti podnikatelského světa. Problémy v oblasti managementu zahrnují prvky z různých disciplín a vyžadují schopnost diagnostiky a činnosti založené na pevných znalostech a hledání důkazů.

Tato rostoucí složitost znamená, že pro úspěch na trhu práce je stále více nutné mít úplnější a přísnější vizi podnikání založenou na moderním řízení, které zahrnuje prvky strategie, teorie organizací, chování lidských zdrojů, marketingu a operací, kromě možnosti proniknout do různých témat.

Master in Management Science, který nabízí School of Business ve spolupráci s Fakultou strojírenství a věd Univerzity Adolfo Ibáñez, je program vytvořený pro reakci na tuto potřebu se zaměřením na poskytování znalostí a dovedností studentům v těchto tématech. nejvýznamnější z moderního managementu. Cílem programu je vytvořit kapacitu pro hluboké zamyšlení nad problémy tím, že bude řešit různá kritéria, jako jsou ekonomická, etická, lidská a strategická.... [-]

Chile Peñalolén
Březen 2020
španělština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Tento program je navržen tak, aby poskytoval úroveň aktualizovaných znalostí v oblasti marketingu v prostředí vysoké akademické poptávky. Toho je dosaženo prostřednictvím ... [+]

Tento program je navržen tak, aby poskytoval úroveň aktualizovaných znalostí v oblasti marketingu v prostředí vysoké akademické poptávky. Toho je dosaženo prostřednictvím výuky konceptů, modelů, metod a technik pro rozhodování o marketingu.

Tento program obsahuje silnou praktickou orientaci, pomocí případové metody, simulačních her a realizace aplikovaných děl.

Mistrovským cílem je odborně vyškolit studenty, aby vystupovali jako jednatelé nebo podnikatelé v komerční oblasti.

vstupnéPožadavky na žádosti pro žadatele mimo UAIBakalářský titul vydaný univerzitou uznávanou zákony vaší země.Maximálně jeden rok praxe po absolvování bakalářského studia.Vyplňte formulář žádosti2 doporučení.Písemná přijímací zkouška.Osobní pohovorPoplatek za přihlášku: 100 USD.Požadavky na aplikaci pro studenty UAINesmíte mít více než 3 nevyřízené předměty (9 kreditů) v bakalářském studiu. Tyto předměty nemohou zahrnovat: Finance I, Marketing I, Marketing II a Statistika II.Nemohou mít více než 4 probíhající kurzy kombinované mezi sportem a angličtinou. Například student, který dluží 3 sporty a 2 anglicky, nemůže zadat magisterský titul.Zaznamenejte si administrativní praxi.Neexistuje žádný limit kvót.Obecné informacecenaŽádost: 100 USDCena: 18 000 USD Zahrnuje: celkovou hodnotu výuky a veškerý akademický materiál programu.... [-]
Chile Peñalolén
Březen 2020
španělština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Naše pokročilé magisterské studium financí (AMF) LATAM je zaměřeno na vedoucí pracovníky, ředitele a majitele společností v Latinské Americe, s příslušnými zkušenostmi ve ... [+]

Naše pokročilé magisterské studium financí (AMF) LATAM je zaměřeno na vedoucí pracovníky, ředitele a majitele společností v Latinské Americe, s příslušnými zkušenostmi ve finančním světě a se zájmem o účast na jedinečné vzdělávací zkušenosti, která jim umožňuje porozumět finanční realitě společnosti. organizace, které řídí, a jejich žádosti od vrcholového managementu, zejména v kontextu Latinské Ameriky. Důsledný výběr účastníků má za následek elitní třídu omezené velikosti, ve které se vytváří zajímavá a obohacující dynamika, která je účastníky programu důsledně uznána jako velký příspěvek k jejich vzdělávacím zkušenostem. Každý z účastníků přináší své zkušenosti a jejich konkrétní zaměření na řešené problémy, zatímco učitelé předávají a objednávají komentáře účastníků, aby dosáhli platných závěrů a platných ekonomik, zejména v Latinské Americe.... [-]

Chile Peñalolén Spojené státy americké New York Spojené království London Ekvádor Quito Kolumbie Bogotá Panama Panama City  + 8 Více
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bienvenidos a la UAI: Escuela de Negocios

Universidad Adolfo Ibáñez - Pensar con Libertad