Silesian University - School of Business Administration

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola obchodní správy (SU SBA), která se nachází v Karviné, je historicky nejstarší částí Slezské univerzity. Moderní budova školy nabízí příjemnou atmosféru pro své studenty. Fakulta má celkem asi 2000 registrovaných studentů (z toho 200 ze zahraničí) a 80 učitelů. Škola je zaměřena na vzdělávání odborníků v oblasti ekonomických, finančních, sociálních, administrativních a počítačových studií.

115933_115837_8.jpeg

Univerzita

Slezská univerzita je jednou z nejmladších univerzit v České republice, která byla založena v roce 1991. V současné době má Slezská univerzita v Opavě tři fakulty „Filozofickou a vědeckou fakultu v Opavě, School of Business Administration v Karviné, Veřejnou fakultu Politiky v Opavě “a Matematický ústav v Opavě. V kampusu Slezské univerzity se budoucí akademičtí specialisté připravují na profesní nebo vědecký život v oblastech ekonomiky, financí, marketingu, historie, fyziky, matematiky, literatury, jazyka, gastronomie, zdravotnictví, multimédií a umění. Fakulty nabízejí několik desítek bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, které všechny splňují standardy Evropského systému přenosu a akumulace kreditů (ECTS). Výuka je podporována sítí profesionálních odborníků a hostujících profesorů.

Fakulta

Škola obchodní správy v Karviné (SU SBA) je jednou z fakult Slezské univerzity v Opavě, Česká republika. Moderní prostory a zařízení SU SBA nabízejí příjemné prostředí pro všech 2 000 studentů a 80 členů fakulty. SU SBA nabízí 3leté bakalářské programy, 2leté magisterské programy a 4letý doktorský program. Studijní obory zahrnují podnikovou ekonomiku a management, bankovnictví, sociální management, veřejnou ekonomiku a správu, účetnictví a daně, hotelový a turistický management a manažerskou informatiku. Za účelem poskytnutí nejlepších podmínek pro studenty se SU SBA zaměřuje na výzkum a vědu, spolupráci se společnostmi a internacionalizaci. Město Karviná má s 60 000 obyvateli příjemné místo, kde si můžete užít svůj čas. Je v těsné blízkosti třetího největšího města v zemi Ostrava, v blízkosti polských a slovenských hranic, a horských středisek v Beskydech.

115936_115836_3.jpeg

Campus

Ubytovna

Naše kampus nabízí nejlepší z obou světů, studovat i společenský život. Pro studium můžete využít moderní knihovnu univerzity a mnoho studijních klubů. Váš společenský život může být bohatý díky mnoha různým způsobům, jak se setkávat s lidmi a užívat si společně svůj čas. Na našem kampusu můžete dělat různé sporty, ať už máte rádi běh, hraní míčových her nebo bitevní tělocvičnu. Dokonce máme sportovní ligy pro konkurenceschopné typy. Péče o pěkné jídlo po tom? Máme vás krytou vlastní restaurací a studentským barem. Chcete hrát hry? Navštivte naše herní místnosti. A samozřejmě je zde několik příjemných a klidných míst s přáteli, a to jak uvnitř, tak venku.

Ubytování

Studenti si mohou pronajmout naše dvoulůžkové pokoje, které jsou plně vybaveny nábytkem, připojením k internetu, polštářem a přikrývkou (ložní prádlo je také k dispozici a pravidelně se mění), pouze ručníky nejsou dodávány. Každé dva pokoje mají společnou koupelnu a toaletu. Společná kuchyň je vybavena nádobím, lednicí, mikrovlnnou troubou a sporákem. Recepce je otevřená nepřetržitě.

Knihovna a počítačová zařízení

Univerzitní knihovna se nachází v areálu a je nejmodernější, s desítkami tisíc zdrojů, mnoho knih je digitalizováno, studenti mohou využívat čítárnu, přístup k internetu, multimediální počítačové učebny a multifunkční kopírovací stroj. Všechny naše budovy a kampus jsou pokryty bezplatnou Wi-Fi sítí. Všechny naše budovy mají počítačové učebny, které mohou naši studenti volně využít.

115931_115842_10.jpeg

Studium v ​​Karviné

Bývalé průmyslové město v krásném údolí řeky Olše a na severním výběžku Beskyd. Nachází se 18 km východně od Ostravy, třetím největším městem v České republice. Součástí severní hranice Karviné je také státní hranice s Polskem.

Dokonce i když na první pohled to nemusí vypadat, toto průmyslové město je také bohaté na kulturní a společenské dějiny. Město prošlo více než sedmi stoletími komplikovaným a vícedimenzionálním vývojem.

V minulosti byl význam města předurčen strategickým umístěním na obchodní cestě vedoucí z Maďarska do Baltských oblastí. Díky tomu se město stalo obchodním, ekonomickým a kulturním centrem celé lokality. Objev uhlí v druhé polovině 18. století byl faktorem, který významně ovlivnil další vývoj města. I přes to, že naše město patří k oblastem s hustou koncentrací průmyslu, byla v posledních letech posílena obchodní a turistická část.

Okolí Karviné nabízí řadu míst, kde si můžete užít svůj život, jako jsou Beskydy a Jeseníky s velkými lesy, jezera Těrlicko a Žermanice pro letní zábavu, nákupní centra v Ostravě a ulice Stodolní s více než 100 barů.

115932_115838_4.jpeg

Místa

Karviná

Adresa, 1. řádek
Silesian University in Opava
School of Business Administration in Karviná
Univerzitní nám. 1934/3

73340 Karviná, Moravskoslezský kraj, Česká republika