Přečtěte si oficiální popis

Metropolitní univerzita Praha (MUP) patří mezi nejstarší a největších soukromých vysokých škol v České republice. Ustálená příliv zájemců o studium na Metropolitní univerzitě Praha svědčí o jeho dobré pověsti prvotřídní vzdělávací instituce. MUP poskytuje vzdělání zhruba 5000 studentů. Od svého založení v roce 2001, univerzita nabízí studijní programy v oblasti mezinárodních teritoriálních vztahů, právní specializace a mezinárodních ekonomických vztahů v obou plný úvazek a částečný úvazek formách studia v českém i anglickém jazyce. MUP působí v Praze a ve třech regionálních center v Plzni, Liberci a Hradci Králové.

Studijní programy a specializace

Metropolitní univerzita Praha poskytuje vzdělání v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů. MUP realizuje také intenzivní kurzy češtiny a angličtiny jako druhého jazyka v rámci programů celoživotního vzdělávání.

Scitientific Aktivity

Metropolitní univerzita Praha i nadále, aby rozšířil své výzkumné činnosti s cílem zajistit trvalé zvyšování kvality výuky. MUP poskytuje platformu pro výzkumná centra, které drží četné konference a odborné semináře každý rok. Výzkumných center se snaží zahrnout studenty ve všech svých výzkumných aktivit.


Následující centra pracují na MUP: Centrum pro studium Blízkého východu (CME), Institut pro právní ochranu průmyslového vlastnictví (UPOPV), Centrum pro studium bezpečnosti (C4SS), Ibero-americký Centre (IAC), Centra pro studia mezinárodních ekonomických vztahů (CMEV), Ústav pro média (IPM), atd.

Mezinárodní spolupráce

S ohledem na rozsah mezinárodní spolupráce, Metropolitní univerzita Praha patří mezi přední soukromých vysokých škol v České republice. MUP vytvořila síť více než 180 partnerských univerzit - v Evropě v rámci programu ERASMUS +, stejně jako v Asii, Severního Africe a v Severní a Jižní Americe - realizovat své mezinárodní aktivity.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Metropolitan University Prague

Dvouletý postgraduální program, který rozvíjí a prohlubuje znalosti získané v předchozích studiích. Předchozí studie ve stejném poli NEJSOU požadavkem. ... [+]

Mistr v mezinárodních vztahů a evropských studií

Program poskytuje studentům příležitost prozkoumat pokročilá témata v mezinárodních vztahů a evropských studií, zatímco hlazení dovednosti týkající se zkoumá, eseje a psaní zpráv, řečnictví a komunikaci v angličtině. Zatímco magisterských studentů katedry IRES často pocházejí z oficiálních mezinárodních vztahů a / nebo evropských studií pozadí, odbor vítá studenty z jiných oborů a pomáhá jim v "dohánění," zajistí, že jsou na stejné úrovni se svými spolužáky.

Program je vyučován přes dva akademické roky (4 semestry) a je uzavřena v magisterském práce pod dohledem jednoho z našich členů fakulty. Během této lhůtě, studenti jsou povinni přijmout veškerá stanoveném povinné kurzy a mají možnost specializovat se v určitých oblastech (v jejich zájmu) výběrem "volně výběr" kurzy, které nabízejí každý semestr. ... [-]

Česká republika Prague
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Metropolitan University Prague

Dvouletý postgraduální program, který rozvíjí a prohlubuje znalosti získané v předchozích studiích. Předchozí studie ve stejném poli NEJSOU požadavkem. ... [+]

Mistr v anglofonních studií

Magisterský studijní program v anglofonních studií je dvouletý program, který rozvíjí a prohlubuje znalosti získané v předchozích studiích. Tento interdisciplinární program je koncipován jako čtyř-semestrální osnov. Vyučovacím jazykem je angličtina. Absolventi magisterského studia získávají zkušenosti ve vybraných anglofonních zemích. Oni jsou znalosti v mezinárodních vztazích, kulturních a historických souvislostí, a výrazné realitou jednotlivých anglicky mluvících zemích. Chápou společnost těchto zemí, jakož i jejich vnitřní a vnější vztahy.

Titul absolventi magisterských jsou vysoce zaměstnatelní v oblasti... [-]

Česká republika Prague
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
MUP Strašnice Building
University Headquarters
Metropolitan University Prague
Dubečská 900/10

Prague, Prague, 100 31 CZ
Sociální média