Masaryk University Faculty of Arts

Úvod

Read the Official Description

The Fakulta umění je jedním ze čtyř založení Masarykova univerzita fakult. Od samého počátku se fakulta zaměřuje na vývoj jak tradiční, humanitně orientovaných disciplín (tj historie, filozofie, klasické filologie a Slovanská, germánské a románské philologies), stejně jako oblasti zahrnující nové směry v univerzitní výuky a výzkumu, například sociologie, psychologie , historii a muzikologii umění. V současné době je na Filozofické fakultě i nadále podporovat tradiční obory a zároveň podporovat rozvoj nových.

Všechna oddělení jsou zapojeni do výzkumu s některými současně se účastní společných výzkumných projektů financovaných Evropskou unií. Výzkumná činnost na Filozofické fakultě jsou proto velmi rozmanité; významné oblasti výzkumu patří Archeologický výzkum pravěkých a středověkých společenských struktur, letecký pohled lingvistiky a literární vědy, klinické psychologie, latinská středověká studia, aspekty obecné psychologie, obecné a sociální pedagogiky, českých a středoevropských dějin včetně pomocných věd historických, historie umění - zahrnuje architekturu, sochařství a malířství - stejně jako muzikologie, estetiky, divadelní a filmová studia, etnologii, etnografii a náboženských studií. Fakulta se rovněž tradičně zaměřuje na širokou škálu jazykových a literárních tématech, jakož i na interpretaci významných filozofických prací, včetně těch z univerzity zakladatele TG Masaryka.

Na Filozofické fakultě je stále více uznávána jako instituce výzkumně orientované, s desítkami grantů v různých oblastech, které jsou vyšetřovány každý rok.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • čeština

Zobrazit magisterské programy » Vidět PhD » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Anglického Jazyka A Literatury

Online forma Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Česká republika Brno + 1 více

Tento studijní program je rozdělen do dvou částí: lingvistika a aplikovaná lingvistika a literární a kulturní studia. Každý student si vybere jednu skladbu a zaměření studia je na této trati. [+]

Tento studijní program je rozdělen do dvou částí: lingvistika a aplikovaná lingvistika a literární a kulturní studia . Každý student si vybere jednu skladbu a zaměření studia je v této stopě. Všichni studenti musí absolvovat tři kurzy typu A / požadované. Zbytek programu se skládá z typů B / selektivní a typu C / volitelných předmětů, které si student zvolí na základě vybrané dráhy.

Student pak píše diplomovou práci založenou na dráze a příslušném kurzu. S výjimkou některých kurzů v oblasti překladu jsou všechny výuky, studium a zkoušky v tomto studijním programu prováděny v anglickém jazyce.

Úspěšný absolvent je schopen... [-]


Magistr V Prehistorické Archeologii Blízkého Východu

Campus forma Denní studium September 2018 Česká republika Brno

Středisko blízké východní archeologie v Brně je mladá instituce. Studie na PANE je propojena s kulturní antropologií, neboť cílem je studovat lidstvo v jeho složitosti, včetně znalostí současných kulturně odlišných komunit. [+]

Brněnské centrum prehistorické archeologie na Blízkém východě (PANE) je mladá instituce. PANE byla založena v roce 2009 archeologkou Innou Mateiciucovou a kulturním antropologem Maximilianem Wildingem; navazující na archeologickou terénní práci Masarykovy univerzity v Sýrii v neolitické lokalitě Tell Arbid Abyad, zahájené již v roce 2005 a pozastavené v roce 2011. PANE v současné době provádí výzkum v Ománu a plánuje projekt v Jordánsku.

Studijní program je zaměřen na aplikovaný výzkum a může být charakterizován:

zaměření na archeologický terénní výzkum a získávání nových zkušeností

pěstování mezinárodní sítě kontaktů... [-]


Videos

Welcome to Masaryk University

Contact

Masaryk University Faculty of Arts

Adresa, 1. řádek Arna Novaka 1 602 00
Brno, Česká republika
Website http://www.phil.muni.cz/
Telefonní číslo +420 549 491 111