Masaryk University Faculty of Arts

Úvod

Read the Official Description

The Fakulta umění je jedním ze čtyř založení Masarykova univerzita fakult. Od samého počátku se fakulta zaměřuje na vývoj jak tradiční, humanitně orientovaných disciplín (tj historie, filozofie, klasické filologie a Slovanská, germánské a románské philologies), stejně jako oblasti zahrnující nové směry v univerzitní výuky a výzkumu, například sociologie, psychologie , historii a muzikologii umění. V současné době je na Filozofické fakultě i nadále podporovat tradiční obory a zároveň podporovat rozvoj nových.

Všechna oddělení jsou zapojeni do výzkumu s některými současně se účastní společných výzkumných projektů financovaných Evropskou unií. Výzkumná činnost na Filozofické fakultě jsou proto velmi rozmanité; významné oblasti výzkumu patří Archeologický výzkum pravěkých a středověkých společenských struktur, letecký pohled lingvistiky a literární vědy, klinické psychologie, latinská středověká studia, aspekty obecné psychologie, obecné a sociální pedagogiky, českých a středoevropských dějin včetně pomocných věd historických, historie umění - zahrnuje architekturu, sochařství a malířství - stejně jako muzikologie, estetiky, divadelní a filmová studia, etnologii, etnografii a náboženských studií. Fakulta se rovněž tradičně zaměřuje na širokou škálu jazykových a literárních tématech, jakož i na interpretaci významných filozofických prací, včetně těch z univerzity zakladatele TG Masaryka.

Na Filozofické fakultě je stále více uznávána jako instituce výzkumně orientované, s desítkami grantů v různých oblastech, které jsou vyšetřovány každý rok.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • čeština

Zobrazit magisterské programy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Anglického Jazyka A Literatury

Campus nebo Online Denní studium 2 let September 2018 Česká republika Brno

Tento studijní program je rozdělen do dvou tratí: jazykovědné a aplikované lingvistiky a literárních a kulturních studií. Každý student si vybere jednu skladbu a zaměření studia je v této stopě. [+]

Tento studijní program je rozdělen do dvou tratí: Lingvistika a aplikované lingvistiky a literárních a kulturních studií.

[-]

Videos

Welcome to Masaryk University

Contact

Masaryk University Faculty of Arts

Adresa, 1. řádek Arna Novaka 1 602 00
Brno, Česká republika
Website http://www.phil.muni.cz/
Telefonní číslo +420 549 491 111