LIGS University

Úvod

Read the Official Description

LIGS univerzita je soukromá univerzita se sídlem v roce 2012 v souladu s právními předpisy statutu státu Havaj, který dokazuje dokumentu Osvědčení o dobré pověsti , vydané orgány státu Havaj.

LIGS University pracuje v souladu CO standartami akreditační agentury Mezinárodní asociace distančního vzdělávání (IADL) a Americké asociace manažer vzdělávání a akreditaci (AAMEA) do, a jeho cílem je poskytovat vysoce kvalitní programy využívající moderní výukové metody (Oxford modelu efektivní výuku a interaktivní on-line vzdělávání).

LIGS univerzita je akreditován Akreditační agentura uznala americké ministerstvo školství.

Poznámka: Ve Spojených státech, mnoho licenční orgány požadovat, aby akreditovaný tituly jako základ pro stanovení způsobilosti pro licencování. V některých případech, může akreditované vysoké školy nebere postgraduální kurzy s tituly z neakreditovaných vysokých škol, a někteří zaměstnavatelé mohou vyžadovat akreditované tituly jako základ pro stanovení právo na práci.

Hlavním cílem je zajistit, LIGS univerzitní vysoce kvalitní, připravené pro použití v praxi a dostupných programů pro studenty z celého světa. Akreditace uznávanou agenturou akreditovaným Ministerstvem školství USA by mohly významně zvýšit školné, i když vysoká kvalita vzdělávání by zůstaly na stejné vysoké úrovni. Team LIGS University je přesvědčena, že nefleksibilnye akreditační standardy národních nebo regionálních akreditačními orgány ve Spojených státech, omezit příliš mnoho svobody při poskytování kvalitního vzdělávání založené na moderní trendy ve vzdělávání pro studenty z celého světa. Z těchto důvodů LIGS univerzita rozhodla zachovat svou nezávislost na vytváření standardů osnov známá sdružení akreditace, které jí umožňují poskytovat vzdělání v účinnější a přístupnou formou pro studenty

Přínosy vzdělávání v LIGS univerzitě:

 • Flexibilita - můžete perfektně kombinovat vzdělávací proces s pracovní zátěží a osobního života.
 • Nezávislost a komfort - forma vzdělávání interaktivní on-line vám umožní studovat kdykoli, kdekoli, s výhradou dostupnosti počítače s přístupem na internet.
 • Kvalita - program, za předpokladu, American University LIGS University.
 • Podpora - podpora profesionálních lektorů, informační, organizační a technickou podporu ze LIGS University přes e-mail, informační systémy, studentské chatovacích místností, a tak dále. n.
 • Zdroje - kompendia, prezentace a další elektronické výukové materiály, seznam doporučené četby a spolehlivých internetových zdrojů na pomoc v procesu učení.

Program Manažer LIGS University vám pomůže:

 • získat strategický přístup a realistický pohled na situaci v oblasti podnikání a řízení,
 • připravit se na kariéru top manažera prostřednictvím rozvoje a zlepšování jejich dovedností,
 • naučit se vypořádat se změnami v dynamickém podnikatelském prostředí,
 • pochopit principy organizace a řízení,
 • naučit se používat nástroje pro správu a kriticky zhodnotit silné a slabé stránky,
 • rozvíjet své silné stránky tak, aby odpovídaly vaše budoucí kariéru a cíle.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Contact