Flying Academy, International Flight Training Center

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

EASA a FAA schválený leteckou školu

Flying Academy je letecká škola pověřený správou (Federal Aviation) FAA, jakož i EASA (Evropská agentura pro bezpečnost letectví). Nejvyšší prioritou Akademie je zajistit bezpečné létání prostředí do všech svých pilotů. Zda na základně v Praze, Brně nebo Miami, Flying Academy dává svým zákazníkům jako první, protože nejvyšší spokojenost zákazníka je jedním z nejdůležitějších hodnot školy. Neustálá inovace nás drží náskok před konkurencí nejen ze strany globální přítomnosti, ale také v oblasti technologií.

Létání misi akademie je vytvářet profesionální, bezpečnostní vědomé členy letové posádky, kteří fungují efektivně a jsou náležitě připraven na výzvy pracovních příležitostí jako právnická pilota nebo prvního důstojníka a kapitánů leteckých společností po celém světě.

Proč si vybrat Flying Academy

EASA schválené organizace pro výcvik (CZ / ATO-014)
FAA Schválený 141 a 61 Letecká škola
Naučit se létat do Evropské unie a / nebo v USA
Let výcviková základna v Miami, Florida nabízí více než 360 dní létání
Můžete kombinovat letecký výcvik v Evropě a ve Spojených státech
12 let zkušeností s výcvik pilotů v Evropě a 30 let v USA
Letecká škola je vedena pilotů - dostanete skutečnou pilotní zkušenosti
Studenti ze zemí po celém světě
Zdarma iPad mini pro naše studenty začínají svou profesní letový vzdělávací program

Letecký výcvik zkušenosti, inovace

Studenti zisk ze zkušeností Flying Academy a jeho instruktory se shromáždili v průběhu mnoha let. S 12 let zkušeností Flying Academy v Evropě a dokonce i 30 let zkušeností nashromážděných v základu Miami, akademie je schopna zajistit vynikající školení prostřednictvím zkušených pilotů z celého světa.

Tento pilotní zkušenosti ze skutečného života se odráží v mimořádné trénink, který je velmi prakticky orientované a poskytuje praktické vzdělávání zkušenosti. Je úkolem Akademie je vytvořit interaktivní a rozmanité prostředí pro výuku. Důrazně se zaměřují na inovace, a proto naši studenti mají Dostupnost použití nejnovější nejmodernější zařízení pro studium: Dotaz banku ATPL, Wifi vybavených tříd, video materiály a dokonce i zdarma iPad pro studenty, které se účastní programů ATPL modulární 0 -CPL, jakož i 0-ATPL. Změny v průmyslu se okamžitě projeví na osnov, aby zajistila, že všechny učební materiály stále aktuální a Flying Academy i nadále poskytovat ty nejlepší možnosti odborné přípravy pro své zákazníky.

Flying Academy je vedená Piloti letecké. Oni vyvinuli širokou škálu kurzů, které vedou studenty celá cesta k svému cíli. Studenti na Flying Academy mají možnost připojit programy získat jejich soukromého pilota, přidejte jejich přístrojovou kvalifikaci, jakož i získání obchodního pilota vedoucí k průkaz způsobilosti dopravního pilota.

Letecká škola místech v USA a Evropě

Se základnami v České republice, stejně jako Miami, Florida, Flying Academy dává svým studentům možnost vybrat si místo pro jejich vzdělávání z mnoha přitažlivé možností. Flying Academy silně podporuje své studenty s možností bydlení, vízovou povinnost a další.

Flying Academy otevírá dveře do Evropy! Jako student Flying Academy v jedné ze základen v České republice, mají studenti možnost navštívit země v celé Evropě (které jsou v Evropské unii), aniž by museli jít přes nějaké potíže Visa! Paříž, Berlín, Řím, dokonce i Barcelona jsou snadno dostupné poskakování při letu s jedním z mnoha levných evropskými leteckými společnostmi.

Jednou z velkých výhod Flying Academy je jeho základna v Miami na Floridě. Krásný výhled na Miami ve dne i v noci, modrá obloha a nádherné pláže nejsou jediné výhody tato základna Flying Academy nabízí. Florida klima umožňuje létat po celý rok. To umožňuje všem studentům rychle vybírat své letových hodin a skočit do sídla letecké společnosti nebo firemní pozici.

Studenti ze zemí na celém světě

Flying Academy vytváří multikulturní výukové prostředí. se studenty ze zemí celého světa, jako je Kolumbie, El Salvador, Brazílie, Rumunska, Saúdské Arábii, Indii, na Maledivách, a mnoho dalších. Tato mezikulturní kompetence bude pomáhat studentům cítit pohodlně pracovat v různých zemích po celou dobu jejich kariéry nebo sdílení kokpitu letecká společnost s pilotem z jiné kultury.

Celkově vzato, Flying Academy má obrovský balík příležitostí nabídnout a dám své studenty potřebnou podporu potřebnou ke splnění své sny stát se úspěšnou profesionální piloty.

Místa

Praha

Flying Academy Prague

Adresa, 1. řádek
Flying Academy s.r.o.
Beranových 130
Praha 9 - Letnany 199 05

19905 Praha, Praha, Česká republika
Telefonní číslo
+420 228 882 444

Brno

Brno–Tuřany Airport

Adresa, 1. řádek
Flying Academy Brno
Airport Brno - Turany
Brno 627 00
Czech Republic

627 00 Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika
Telefonní číslo
+420 545 521 310

Jižní Miami Heights

Flying Academy Miami

Adresa, 1. řádek
Jižní Miami Heights, Florida, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 305-255-8753

Programy

Tato škola dále nabízí: