Faculty of Business and Economics, Mendel University in Brno

Úvod

Read the Official Description

Na Mendelově univerzitě v Brně Fakulta podnikatelská a ekonomie (PEF) byla založena v roce 1959 a je nejstarší obchodní škola na Moravě. To má akreditace pro všechny úrovně studia: bakalářské, magisterské a Ph.D. V současné akreditace škola získala nejvyšší hodnocení (pořadí ve skupině A) jako jeden z nejlepších škol z celkem 21 obchodních škol v České republice.

PEF je moderní a stále se rozvíjející škola, která sleduje trendy ve vzdělávání a výzkumu. Nabízí jak ekonomické, tak IT studijní programy na všech třech úrovních vysokoškolského vzdělání v českém a anglickém jazyce. Existuje téměř 4000 žadatelů v průměru každý rok. V období 2011-2015 PEF byla vyhodnocena jako nejlepší obchodní škole v Moravě a ve 3. nejlepší obchodní škole v České republice. Oba v žebříčku Hospodářských novin, a v soutěži "Fakulta roku", zvolen samotnými studenty, FBE zařadil 1. místo na Moravě v sekci obchodních škol.

Fakulta se nachází v univerzitním kampusu v moderní budově Q, která byla oceněna jako "Stavba roku 2005". Objekt je vybaven Wi-Fi, volný vstup do počítačové laboratoře, učebny a učebny, kde výuka probíhá.

Použít se zapsat

Na Mendelově univerzitě v Brně Fakulta ekonomická je moderní a stále se rozvíjející škola, která sleduje trendy ve vzdělávání a výzkumu. To nabízí vzdělání v oboru ekonomie, podniková ekonomika a počítačové vědy na všech studijních stupních (bakalářských, magisterských a doktorských), a to jak v češtině a angličtině. Každý rok tam jsou více než 4000 žadatelů. Škola získala ocenění za nejlepší podnikatelský schoolin Moravě několik let v řadě.

Kurzy jsou navrženy tak, aby byly snadno použitelné v praxi, což zlepšuje kvalitu ofgraduates a jejich úspěch v "reálném světě" byznysu. Absolventi najdou uplatnění v podnikatelské sféře, evropské instituce, finanční sektor, veřejné správy, stejně jako informační manažery a designéry IT systémů. Studenti mají možnost absolvovat část studia v zahraničí na prestižních univerzitách po celém světě. Kromě celé Evropě, například v USA, a Thajska. Výuka probíhá v novém moderním pavilonu Q, který je plně klimatizované, přednáškové sály jsou vybaveny moderní multimediální technikou, učebny nabízejí přístup k nejmodernějších informačních a komunikačních technologií.

Přijímací řízení

Každý uchazeč o studium ve studijním programu, které nabízí a Provozně ekonomická fakulta MENDELU musí absolvovat přijímací řízení. Od roku 2001 Přijímací řízení se koná dvakrát ročně, v závislosti na termínu také studie začínají buď zimním semestru nebo v letním semestru.

Přijímací podmínky schválené Akademickým senátem PEF patří mimo jiné užitečné informace veškeré informace o termínech, přijímací zkoušky, a podmínky pro prominutí potřeby se projít přijímací zkoušky, aby mohl být přijat. Přijímací podmínky jsou zveřejněny na oficiální informační tabuli fakulty.

Po seznámení s současných podmínkách přijímacího řízení, můžete podat elektronickou přihlášku.

Informace o termínech pro SCIO testy, naleznete na www.scio.cz, kde také najdete testy vzorků.

Aplikace

Lhůta pro bakalářské studia žádosti: 21. března 2016 Lhůta pro magisterského aplikací (studie začíná v únoru 2016): 2. listopadu 2015 Termín pro magisterského aplikací (studie začíná v září 2016): 11. dubna, 2016 Lhůta pro doktorský studijní aplikaci: 31 květen 2016

Přijímací zkoušky

Termíny přijímacích zkoušek na bakalářských studijních žadatele: dubna 20-24, 2016 Termíny přijímacích zkoušek pro magisterský stupeň: 6-10 6, 2016 Termíny přijímacích zkoušek pro doktorské studium: 29. června 2.016

Proč fakulta Provozně ekonomická?

 • Poskytl vysokoškolské studium pro více než 50 let
 • akreditovaným členem Evropské rady pro Business Education
 • navazuje na aktuální trendy ve vzdělávání
 • nabízí studijní programy v angličtině na bakalářském, magisterském a úrovni PhD
 • Nabízí moderní a přátelské prostředí
 • nabízí up-to datum Studijní zázemí
 • má úplnou Wi-Fi pokrytí
 • Nabízí počítačové učebny, virtuální realita laboratoř, laboratoř sítě, eye-tracking lab, CISCO, ...
 • Výuka jednoho univerzitního kampusu
 • Nabízí odpočinkové zóny, jídelna, kavárna, arboretum
 • dostatečná kapacita ubytovna pro zahraniční studenty
 • buddy programu a orientace týden pro zahraniční studenty
 • pestrý výběr sportovních aktivit

Proč Brno?

 • Strategická zeměpisná poloha v srdci Evropy s výbornou dostupností (Praha - 200 km, Vídeň - 120 km, Bratislava - 120 km)
 • Město studentů - 6 veřejných vysokých škol s 30 fakultami a 6 soukromých vysokých škol s velkým podílem zahraničních studentů
 • Bohatý kulturní život - divadla, kina, galerie, muzea, festivaly a kulturní akce
 • Centrum Jihomoravského kraje - Krásné okolí s mnoha historických a přírodních památek a oblasti vinic
 • Výborná a levné pivo, dobré víno a tradiční kuchyně
This school offers programs in:
 • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oboru Podnikové Ekonomiky A Managementu

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Česká republika Brno

Studenti tohoto programu jsou připraveny pro práci v podnicích všech právních forem podniků. [+]

Studenti tohoto programu jsou připraveny pro práci v podnicích všech právních forem podniků. Naši absolventi jsou kvalifikovaní pro práci na jakékoliv úrovni řízení v obou výrobních a nevýrobních sektorech, kde jsou schopni vést linky a personálu vedoucí kanceláře, pozice jako společnosti ekonomů a specialistů finančního řízení, nebo se mohou podílet na analýze a návrhu obchodních aktivit, informační technologie a bezpečné marketingové a obchodní aktivity. Mohou také pracovat v poradenských organizací, zájmových skupin a sdružení, finančních a jiných orgánů veřejné správy, finančních institucí a pojišťoven. Kompetence: určení budoucího rozvoje konkrétního podniku v souladu s vývojovými trendy, vedoucí společnosti na vyšších úrovních řízení. Přijímací řízení Obecné požadavky na přijetí jsou následující: Podáním přihlášky Úspěšné složení přijímací zkoušky: Žadatelé Master - skládající se z podnikové ekonomiky testu (test obsahuje 20 položek) Získání uznávání předchozího vzdělání Platba školného (pro všechny programy v angličtině školného je přibližně 1 500 EUR za akademický rok) Uznání předchozího vzdělávání v zahraničí Uznání předchozího studia je povinnou podmínkou požadovanou Ministerstvem školství České republiky, pro studenty, kteří žádají o studijních programů. Uznání je poskytována oficiálními orgány. Žadatelé o magisterské úrovni Uchazeči o studium na úrovni master musí prokázat uznání své bakalářské vzdělání, které je uspořádán od veřejných vysokých škol v České republice v závislosti na oboru. Chcete-li požádat o uznání žadatelé master musí předložit následující dokumenty: Žádost o uznání Bakalářský diplom - úředně ověřená kopie (prosím, viz níže druhu autentizace) Přepis záznamů - úředně ověřená kopie (prosím, viz níže druhu autentizace) Všechny požadované dokumenty musí být přeloženy do angličtiny nebo... [-]

Videos

Faculty of Business and Economics, Mendel University in Brno