Anglo-American University

Úvod

Read the Official Description

Anglo-americká vysoká škola

Anglo-americká vysoká škola / Anglo-americká vysoká škola (dále jen AAU) byla založena v roce 1990 a od té doby se stala centrem excelence akademické, kde se studenti z celého světa přicházejí vykonávat akademické studium a zároveň prohlídku města, setkávat rozmanitost a rozvoj nezávislého hlas.

Anglo-americká vysoká škola, se sídlem v Poštovní kurýr paláce, přímo pod Pražským hradem v historické čtvrti pražské Malé Straně, je odhodlána poskytovat jedinečné vzdělání vyučován v anglickém jazyce na základě nejlepších americké a britské akademické tradice.

AAU má studenty z více než šedesáti zemích po celém světě. Fakulta je také mezinárodní s odborníky vyškolenými v nejlepších univerzit na světě, jako je Harvard, Yale, Stanford a další.

Anglo-americká vysoká škola nabízí akreditované bakalářské a magisterské studijní programy v těchto oblastech:

  • Business Administration
  • Humanitní a společenské vědy
  • Mezinárodní vztahy a diplomacie
  • Žurnalistika
  • John H. Carey II škola práva

Cílem univerzity je poskytnout studentům praktické znalosti a dovednosti, které jsou pro ně práci jako vedoucí osobnosti či odborníky ve své profesi. AAU vytváří interaktivní prostředí pro své studenty v bezprostřední blízkosti studijních skupinách, kde je kladen důraz na nezávislého myšlení, přesný úsudek, zpřesňování psaní a praktická a kreativní využití znalostí a dovedností získaných. Vzhledem ke své multikulturní povahu a intimní prostředí studia, AAU vytváří jedinečný prostor pro kvalitní vzdělávání. V současné době Anglo-americká vysoká škola má více než 800 studentů.

AAU, instituce, která poskytla prvotřídní soukromé vzdělávání po dobu 25 let, s potěšením oznamuje, že se přestěhoval do Thurn und Taxis Palace, V souladu s tradicí, nový školní areál se nachází přímo na ulici z AAU v současné budově Letenská 5, Praha 1, Budova, která byla opuštěna po dobu několika let, prošel mnoha rukama za posledních několik set let před tím, než dostal neoklasickou rekonstrukce ze strany Thurn a Taxisů v roce 1814.

Podle dohody uzavřené s městskou radou Prahy 1 před dvěma lety, bude univerzita mít exkluzivní pronájem paláce na 15 let. Studenti začnou třídy v novém areálu na začátku letního semestru 2015. nových prostor nabídne 17 plně vybavených tříd, jedna Visual Arts Studio a dvakrát prostor pro jeho studentů. Studenti se mohou těšit na zbrusu nové kavárny, stejně jako moderní společenské místnosti pro studium a socializaci. Kromě toho bude volný prostor pro mimoškolní aktivity a akce budou k dispozici, a umožní větší akademické interakci a růstu. Všichni studenti budou mít přístup do sousedních Vojanovy zahrady, s důrazem na exkluzivitu AAU nové umístění.

Rozhodnutí o přestěhování byla provedena tak, aby to vyhovovalo rostoucí studentský sbor v technicky a akademicky pokročilé akademické půdě. AAU v současné době hostí studenty z více než 60 zemích po celém světě, a chce, aby jim nejvíce upscale a moderního areálu jsou k dispozici, při zachování jeho umístění v krásné a historické Malé Straně. AAU zcela opustil Lázeňská areál a zařízení bude pronajímán na nové nájemníky, ale to je zcela v důvěře maltézských rytířů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

Anglo-American University MBA Program

Anglo-American University of Prague

Contact