Zhejiang University International Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Spojování nápadů, utváření budoucnosti

Zhejiang University International Business School (ZIBS) byla založena na mezinárodním kampusu ZJU v Hainingu v listopadu 2018 s cílem usnadnit akademickou a podnikovou výměnu mezi Západem a Východem.

Naše nově založená obchodní škola urychlila globální iniciativy ZJU a je nastavena na přední světové obchodní školu v éře nové ekonomiky. Společnost ZIBS sídlí v deltě řeky Yangtze, v centru inovací a v jednom z nejdynamičtějších regionů světa. Naší vizí je stát se předním globálním ekosystémem s podnikatelským vzděláním jako jedním ze svých základních pilířů, se zvláštním zaměřením na nové technologie, nové hospodářství a nové finance. Věříme, že úspěšným plněním našich povinností jako globálních pedagogů budou nové generace podnikatelských vůdců a podnikatelů zase plnit své sociální odpovědnosti a přispívat k prosperitě podnikání a společnosti jako celku.

Spoluprací s Akademií internetového financování a Institutem čínských studií v současné době nabízí ZIBS program International Master of Business Administration (iMBA) se dvěma formáty: částečný a plný úvazek a Master of China Studies, speciálně navržený pro mezinárodní studenti. Naše výkonné vzdělávací centrum poskytuje programy napříč celou řadou témat, jak pro otevřený zápis, tak pro přizpůsobené firemní potřeby v Číně i mimo Čínu.

134962_pic1.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134962_pic1.jpg" />

V září 2020 ZIBS zahájila tři nové studijní programy, aby uspokojila potřeby studentů a firemních náborových pracovníků. Mezinárodní Master of Finance (iMF), International Master of Communication and Business (iMCB) a Bakalář globální komunikace a managementu (GCM). Každý z těchto programů je otevřen čínským i zahraničním studentům.

ZIBS s odkazem na akademickou excelenci, inovace a podnikání z Číny zahrnuje a ztělesňuje budoucnost. Obchodní škola připravuje odpovědné a ctižádostivé vůdce a ekosystém, kterému slouží, aby čelila výzvám stále složitějšího globálního obchodního prostředí. Spojením lidí a nápadů ZIBS utváří budoucnost podnikání v nové globální ekonomické éře.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

Milníky

11.15. 2018

  • Inaugurace mezinárodní obchodní školy
  • Podepsáno partnerství s Cambridge University Judge Business School

01.16. 2019

  • Slavnostní otevření programové řady ZIBS CEO - Fintech

01. 20. 2019

  • ZIBS Shanghai Forum
  • ZIBS Shanghai Office otevřena

03. 2019

  • Byl spuštěn program ZIBS iMBA

05. 07. 2019

  • Třída ZIBS CEO: modul UK

09. 2019

  • Zahajovací třída obchodních studií iMBA a Číny

12. 2019

  • Byl spuštěn program ZIBS GCM / imcb / iMF

04. 2020

  • Třída ZIBS CEO: US modul

134963_pic3.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134963_pic3.jpg" />

Náš školní areál

Zhejiang University International Campus se nachází severně od parku Juanhu v Haining, pokrývá 200 akrů. Je to mimořádné mezinárodní společenství plné kreativity, energie a podnikatelského ducha. Studenti si užívají nejen mezinárodního standardu svobodného umění a odborného vzdělávání, ale mají také příležitost spolupracovat s partnery po celém světě v bohatém a barevném prostředí.

Potravinářské služby

V našem areálu jsou tři jídelny: Velká kantýna, restaurace Halal a naše Fusion Café. Kantýna nabízí denně bohatou směs jídla západní a čínské kuchyně. Restaurace Halal nabízí různé pokrmy halal a má pozdní otevírací dobu. Studenti, fakulta a zaměstnanci se sejdou a užívají si kulinářské nabídky východu i západu.

Ubytování

Všichni studenti na koleji žijí v jedné z našich čtyř kolejí. Ubytovací jednotky mají vlastní jednolůžkový pokoj s úložným prostorem, psacím stolem a postelí a sdílenou koupelnu a kuchyň. Obytné školy také poskytují dostatek studijních a komunálních prostor pro jejich obyvatele.

134960_pic6.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134960_pic6.jpg" />

Knihovna

Studenti v ZIBS mají přístup k široké škále knihovních zdrojů, od knih a časopisů po elektronické databáze a články. Vedle Bell Tower je knihovna jednou z dominant mezinárodního kampusu. Stojí na severovýchodní straně centrálního jezera a je to elegantní třípodlažní osmihranná budova o rozloze 9606 metrů čtverečních se šesti stovkami míst a tisíci knih.

Tělocvična

Tělocvična nabízí různé kvalitní vybavení a je otevřena každý den od 9 do 21 hodin. Plavecký bazén olympijské velikosti je otevřen každý rok od května do září. V areálu je velké množství sportovních zařízení, včetně badmintonu, tenisu, squashu, basketbalu, fotbalu a dalších. Zařízení jsou otevřena pro osobní použití kdykoli.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

Život v Hainingu

Mezinárodní kampus se nachází v Hainingu, v provincii Zhejiang a pod jurisdikci Jiaxing. Je to jen 35 minut vysokorychlostním vlakem z rušného Šanghaje a 20 minut od krásného Hangzhou. Město má populaci více než 800 000 obyvatel a je známé zejména pro svůj kožedělný průmysl, vědecký park, barevné lucerny a velkolepý příliv v řece Qiantang.

Haining byl volen v top 10 průzkumu Forbes v pevninské Číně na nejvyšší úrovni krajských měst a byl zařazen na 18. místo v seznamu 100 nejlepších měst v Číně. Je to rychle rostoucí město, kde se každý den staví nové obchody a hotely. Do města se s rostoucí mezinárodní komunitou dostávají nové špičkové obchody jako Prada a Gucci. Stanice metra Hangzhou se rozšiřuje na Haining se zastávkou sousedící s mezinárodním kampusem, což ještě více zpřístupňuje přístup k hangzhou a hlavnímu kampusu ZJU.

Kromě krásného starého města má Haining také řadu turistických míst včetně velkých nákupních center, kožených trhů, kin, muzeí, nádherných parků a řady barů a nočních klubů.

134964_pic7.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134964_pic7.jpg" />

Místa

Jiaxing

Adresa, 1. řádek
718 East Haizhou Road, Haining
314400 Jiaxing, Zhejiang, Čína

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium