Zhejiang Wanli University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zhejiang Wanli University ( ZWU ), která se nachází v Ningbo, pokrývá celkovou plochu 95 hektarů a skládá se z kampusu Qianhu, kampusu Huilong a základny Zhashan. ZWU má nejkrásnější lidsky orientované kampusy, zelené a dobře vybavené, široce uznávané lidmi ve vzdělávacích kruzích. ZWU poskytuje 47 čtyřletých vysokoškolských programů, které zahrnují disciplíny tak široké, jako je ekonomie, právo, literatura, věda, strojírenství, zemědělství a management.

115708_mainentrance.JPG

476_zhejiang7.jpg


V současné době je na ZWU více než 20 000 studentů na ZWU , s více než 1 000 zaměstnanci. ZWU má mnoho klíčových provinčních a obecních specialit a disciplín. Univerzitní knihovna má sbírku více než 1 200 000 knih; asi 2500 časopisů v čínském i cizím jazyce; a je vybavena „Uzavřenou zrcadlovou stanicí pro Číně Academic Journal Net“, „Wanfang Data Service Center“ a dalšími 6 000 digitálními časopisy dostupnými v univerzitní síti.


470_zhejiang2.jpg


V posledních letech se univerzita aktivně účastnila mezinárodních výměn a spolupráce s dalšími vysokými školami a navazovala navazování vztahů s více než 20 vysokými školami ve Velké Británii, Francii, USA, Kanadě, Austrálii, Novém Zélandu, Japonsku, Koreji, Ukrajině, mezi jinými ostatní. ZWU navázala úzké partnerství s University of Nottingham. Díky společnému úsilí byla zřízena nová kooperativní univerzita, University of Nottingham, Ningbo, Čína (UNNC), která navazuje na vzdělávací systém University of Nottingham ve Velké Británii.

471_zhejiang3.jpg

115711_classroom2.jpg

115709_classroom1.jpg

115710_acornorintheteachignbuilding.jpg

Při vedení naší univerzity pod vedením principu: „První uvedení studentů; zajištění kvalitního vzdělávání; poskytování ekonomického rozvoje; Odhodlání k internacionalizaci, kvalita výuky je vždy naším zaměřením. Míra zaměstnanosti absolventů je velmi pozitivní a absolventi univerzity jsou široce oceňováni zaměstnavateli.

Místa

Ningbo

Adresa, 1. řádek
Zhejiang Wanli University
No.8,South Qian Hu Road

315100 Ningbo, Zhejiang, Čína