Zhejiang Wanli University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zhejiang Wanli University ( ZWU ), která se nachází v Ningbo, pokrývá celkovou plochu 95 hektarů a skládá se z kampusu Qianhu, kampusu Huilong a základny Zhashan. ZWU má nejkrásnější lidsky orientované kampusy, zelené a dobře vybavené, široce uznávané lidmi ve vzdělávacích kruzích. ZWU poskytuje 47 čtyřletých vysokoškolských programů, které zahrnují disciplíny tak široké, jako je ekonomie, právo, literatura, věda, strojírenství, zemědělství a management.

115708_mainentrance.JPG

476_zhejiang7.jpg


V současné době je na ZWU více než 20 000 studentů na ZWU , s více než 1 000 zaměstnanci. ZWU má mnoho klíčových provinčních a obecních specialit a disciplín. Univerzitní knihovna má sbírku více než 1 200 000 knih; asi 2500 časopisů v čínském i cizím jazyce; a je vybavena „Uzavřenou zrcadlovou stanicí pro Číně Academic Journal Net“, „Wanfang Data Service Center“ a dalšími 6 000 digitálními časopisy dostupnými v univerzitní síti.


470_zhejiang2.jpg


V posledních letech se univerzita aktivně účastnila mezinárodních výměn a spolupráce s dalšími vysokými školami a navazovala navazování vztahů s více než 20 vysokými školami ve Velké Británii, Francii, USA, Kanadě, Austrálii, Novém Zélandu, Japonsku, Koreji, Ukrajině, mezi jinými ostatní. ZWU navázala úzké partnerství s University of Nottingham. Díky společnému úsilí byla zřízena nová kooperativní univerzita, University of Nottingham, Ningbo, Čína (UNNC), která navazuje na vzdělávací systém University of Nottingham ve Velké Británii.

471_zhejiang3.jpg

115711_classroom2.jpg

115709_classroom1.jpg

115710_acornorintheteachignbuilding.jpg

Při vedení naší univerzity pod vedením principu: „První uvedení studentů; zajištění kvalitního vzdělávání; poskytování ekonomického rozvoje; Odhodlání k internacionalizaci, kvalita výuky je vždy naším zaměřením. Míra zaměstnanosti absolventů je velmi pozitivní a absolventi univerzity jsou široce oceňováni zaměstnavateli.

Místa

Ningbo

Adresa, 1. řádek
Zhejiang Wanli University
No.8,South Qian Hu Road

315100 Ningbo, Zhejiang, Čína

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium