Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Xi'an Jiaotong-Liverpool University ( XJTLU ) je mezinárodní joint venture univerzita založená Xi'an Jiaotong University v Číně a University of Liverpool ve Velké Británii v roce 2006.

Univerzita v současné době nabízí přibližně 90 studijních programů v oborech vědy, strojírenství, podnikání, financí, architektury, urbanismu, jazyka, kultury a všechny jsou vyučovány v angličtině, s výjimkou obecných a základních kurzů.

Studenti bakalářského studia získávají dva tituly: titul XJTLU na čínském ministerstvu školství a celosvětově uznávaný titul na University of Liverpool. Postgraduální studenti získají univerzitu v Liverpoolu, která je uznána ministerstvem školství.

XJTLU leží v oblasti Suzhou Industrial Park (SIP), Suzhou. Je to jedno z nejrozvinutějších měst v Číně. Suzhou Industrial Park, čínský ekvivalent Silicon Valley a centrum globálních inovací, je domovem velké skupiny společností z XJTLU Fortune 500, nadnárodních podniků a výzkumných a vývojových center, a to nejen poskytováním příznivých podmínek pro pokračující rozvoj XJTLU ale také četnými stážemi a pracovními příležitostmi pro XJTLU studenti.

Vybavení

Náš výrazný, architektonicky působivý školní areál poskytuje moderní, nejmodernější výuku, laboratoř, výzkum a konferenční zařízení, z nichž mnohé jsou k dispozici pro externí pronájem.

Areál se nachází v průmyslovém parku Suzhou na východ od historického centra Suzhou a je snadno dostupný letadlem, vlakem a autobusem. Je to jen 24 minut západně od Šanghaje nejrychlejším vysokorychlostním vlakem a v dosahu mnoha mezinárodních letišť, což z něj činí ideální místo pro akce.

Výzkum

XJTLU klade za cíl shromáždit osvědčené postupy svých mateřských univerzit, univerzity Xi'an Jiaotong a univerzity v Liverpoolu a usiluje o vedoucí výzkumnou univerzitu, která kombinuje silný mezinárodní profil s neochvějným závazkem k hospodářskému a sociálnímu rozvoji Suzhou, provincie Ťiang-su a Čína.

XJTLU bude orientovat na aplikovaný výzkum s cílem posílit výzkumnou infrastrukturu průmyslového parku Suzhou a získat zásadní podporu od místní samosprávy. Univerzita je také dobře umístěna jako most pro čínsko-britskou výzkumnou spolupráci, která slouží jako portál pro výzkumné talenty vstupující do Číny a je ukázkou místního výzkumného potenciálu pro celý svět.

Náš školní areál

Náš severní a jižní kampus, plný nápadných, architektonicky působivých budov, poskytuje nejmodernější výuku, laboratoř, výzkum a podporu. To zahrnuje oceněnou a ikonickou centrální budovu, ve které je umístěna naše knihovna.

Oba areály mají sportovní zařízení, špičkově vybavené vědecké a inženýrské laboratoře a designová studia a řadu stravovacích zařízení, včetně metra, hladového burgera , kavárny Mersey a mnoha možností rychlého občerstvení v jídelně.

Upravené zahrady doplňují kousky moderního umění a vytvářejí prostředí kampusu, které se stalo jednou z pozoruhodných vlastností průmyslového parku Suzhou.

Proč studovat na XJTLU ?

V XJTLU najdete mezinárodní společenství studentů v srdci pokračujícího čínského ekonomického úspěchu a příležitostí, které nikde jinde na Zemi nenajdete.

Naše globální komunita s více než 13 000 vysokoškolskými a postgraduálními studenty (z nichž 2 000 jsou registrovány na University of Liverpool) a 450 akademických pracovníků z 50 zemí neustále roste a nabízí vám možnost navázat kontakty s lidmi z celého světa.

Všechny naše studijní programy jsou vyučovány 100 procent v angličtině, se zaměřením na kritické myšlení a nezávislé učení - klíčové dovednosti potřebné na pracovišti. Na XJTLU se XJTLU , jak získat a vytvořit nové znalosti a aplikovat je na scénáře skutečného světa.

Více na http: // www. XJTLU .edu.cn / en / study-with-us / why- XJTLU / why-study-at- XJTLU ? XJTLU = Keystone & utm_medium = Profil & utm_campaign = student% 20recruitment

Život v XJTLU

Studium na XJTLU může být nákladově efektivní způsob, jak získat titul UK v Číně. Doufáme, že se vám bude líbit prozkoumání našeho kampusu, jeho okolí a krásného města Suzhou, které je trvale voleno jedním z nejživějších měst Číny.

Vedle krásných turistických míst má Suzhou mnoho vynikajících vzdělávacích zdrojů a sportovních zařízení, velký výběr nákupních center, kin a restaurací a řadu barů a nočních klubů.

Cesta kolem Suzhou je snadná díky efektivnímu systému veřejné dopravy, který zahrnuje autobusy, taxíky, půjčovnu kol a metro, zatímco vysokorychlostní železniční síť v Číně vám dává možnost prozkoumat tuto ohromnou a fascinující zemi snadněji než kdykoli předtím.

Více na http: // www. XJTLU .edu.cn / en / life-at- XJTLU ? XJTLU = Keystone & utm_medium = Profil & utm_campaign = student% 20recruitment

Kontaktujte nás

Adresa: Xi'an Jiaotong-Liverpool University 111 Ren Ai Road, Dushu Lake Higher Education Town, Suzhou Industrial Park
215123 Suzhou, Jiangsu, Čína

E-mail: mezinárodní @ XJTLU .edu.cn

Místa

Suzhou

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Adresa, 1. řádek
Xi'an Jiaotong-Liverpool University
111 Ren Ai Road,
Dushu Lake Higher Education Town,
Suzhou Industrial Park

215123 Suzhou, Jiangsu, Čína
Telefonní číslo
+86 512 8816 1000

Programy