Wenzhou University

Úvod

Read the Official Description

Wenzhou University (WZU) je dynamický a komplexní regionální univerzity roste s reforem a otevírání se hybnost Číny. Ze všech vysokých škol v Číně Řadí top 10% a řadí 10. v provincii Če-ťiang. Univerzita byl poprvé zaveden v roce 1933 s darováním od pana Huang Suchu, proslulý průmyslník v Wenzhou. Šest dalších školy byly sloučeny v její historii vzniku současné Wenzhou univerzitu, která představuje bohatou kulturní atmosféru a jemné vzdělávací tradice. Univerzita je mezi první várky státní certifikát čínského jazyka a kultury vzdělávání základny; je označen Čínské ministerstvo školství (MOE) přijmout čínské vlády stipendium studentům; to je také oprávněna přijímat zahraniční čínské studenty a studenty z Hongkongu, Macaa a Tchaj-wanu. Na rozdíl od čínské vlády stipendium, mohou mezinárodní žadatelé rovněž požádat o Confucius Institute stipendium, Zhejiang provinční vlády stipendium, a Wenzhou University stipendium pro zahraniční studenty.

Komplexní University

Její akademické programy pokrývají 9 disciplíny oblastí, včetně literatury, vědy, techniky, práva, vzdělávání, ekonomie, historie, management a umění. Nabízí 45 postgraduálních programů a 55 bakalářské programy. To má téměř 30.000 vysokoškoláky, 1000 doktorandy, 300 zahraničních studentů, a asi 13.000 part-time studenti ročně pro další vzdělávání.

Open University

Wenzhou University aktivně realizuje strategii internacionalizace vzdělávání a se intenzivně zabývá v různých mezinárodních výměn a spolupráce. Od prosince 2014 univerzita založila výměnu a spolupráci vztahy s více než 60 univerzit a výzkumných ústavů ze zhruba 20 zemí a regionů, jako jsou Spojené státy, Kanada, Velká Británie, Austrálie, Nizozemska, Japonska a Koreje. V současné době jsme založili Čína-USA kooperativně-provozovat školu Wenzhou-Kean University, Čína, Dánsko společného bakalářského programu v mezinárodních Sales and Marketing Management, čínské pevniny a Tchaj-wanu cross-těsné spolupráce bakalářského programu v oblasti elektronického informačního inženýrství, Konfucius ústav s Burapha University, Thajsku a Číně, Thajsku 3 + 1 duální bakalářským programem v čínské jazyka a literatury s Burapha univerzitou (3 roky v Thajsku a 4. ročník v Číně).

Superior Místo

Wenzhou je moderní pobřežní město výhodně nachází v blízkosti východního Čína moře a do poloviny čínské pobřeží pevniny. Mid-subtropické monzunové klima Wenzhou je vybavený čtyřmi výraznými obdobími, mírné teploty a příjemné počasí. Je vhodně propojena s ostatními městy v Číně, jen 1 hodiny do Šanghaje, 2 hodiny do Pekingu, Kantonu a Hong Kong letecky. Hlavními školní areály se nacházejí v Wenzhou Chashan univerzitní město, které je obklopeno zelenými horami a malebným výhledem na vodu. Univerzita je jen půl hodiny jízdy od obou nádraží a letiště. Rychle rostoucí vývozní obchod a energický soukromé hospodářství přinést Wenzhou Univerzitě velké příležitosti ke spolupráci s institucemi a podniky, a to jak v tuzemsku i v zahraničí.

Outward vypadající programy

Univerzita vždy klade velký důraz na mezinárodní vzdělání studentů a všech 55 programů vysokoškoláka a 45 postgraduálních programů, jsou otevřeny pro zahraniční studenty. Vzhledem k omezenému čínštiny schopnost některých mezinárodních žadatelů, WZU speciálně nabízí zahraničním studentům 4 anglicky vyučovaných bakalářské studijní programy ve strojírenství, chemie, chemické inženýrství, mezinárodní ekonomiky a obchodu; 1 "První Číňan, pak specialita" 2 + 2 režim bakalářský studijní program v oboru mezinárodní obchod (Čína-orientované); a 1 anglicky učil magisterském studijním programu v chemii. Tyto speciální programy jsou skvělé příležitosti pro zahraniční studenty učit speciální znalosti a mezitím získat lepší pochopení čínského jazyka, kultury, historie a její vývoj.

O vysoké školy chemie a materiálového inženýrství

Vysoká škola chemie a materiálového inženýrství (CCME) na Wenzhou University (WZU) byla založena v roce 1958. CCME má nyní 110 členů na plný úvazek, včetně 26 profesorů a 35 docentů. Většina našich členů fakulty mají zahraniční studijní a výzkumné zkušenosti. Vysoká škola nabízí 4 bakalářské programy (chemie, aplikovaná chemie, materiálových věd a inženýrství, chemické inženýrství) a magisterského studijního programu (chemie).

Vysoká škola dosáhla významného pokroku v obou výuky a výzkumu. Za posledních 5 let, vysoká škola získala více než 100 milionů RMB v fondu, včetně 64 projektů na národní úrovni, jako je projekt Národní zbývající finanční prostředky mládeže, národní vědy a technologického projektu podpory, avšak většina projekt "863", a na projekty NSFC. Také jsme získali RMB 140 v hodnotě state-of-the-art nástroje, jako je například SEM, NMR (500 MHz), HPLC-MS, GC-MS, XRD, atd Naši členové fakulty publikovali velké množství vysoce kvalitních vědeckých publikací, včetně dokumentů uvedených v přírodě, Adv. Mater., JACS, Angew. Chem. Int. Ed., AIChE. J., atd. CCME obdržel 65 státem autorizovaný patenty, a četné provinční a národní ocenění v oblasti vědy a techniky. Podle základní ukazatele vědy vydané v listopadu 2013 CCME je v top 1% univerzit a institutů po celém světě. Podle Index Nature China tabulek vydaných v prosinci 2014 WZU patří 81. mezi top 200 čínských vysokých škol pro vysoce kvalitní vědy (nařídily váženého frakční počtu, MS, v roce 2013). Více než 40 procent našich absolventů pokračuje ve studiu na vyšší stupně úrovně.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • čínština

Zobrazit magisterské programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterské Studium Chemie (mezinárodní)

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Čína Wenzhou

(International) program Chemie nabízí College of Chemistry and Materials techniků a zásad (CCME) se zaměřuje na pěstování mezinárodních výzkumných pracovníků hranicích a zkušených techniků, kteří mají zájem o mezinárodní vědecké a technologické komunikace a spolupráce. [+]

Chemie (International), program nabízí College chemie a materiálového inženýrství (CCME) se zaměřuje na pěstování mezi- výzkumné pracovníky státní hranice a zkušených techniků, kteří mají zájem o mezinárodní vědecké a technologické komunikace a spolupráce.

výzkum

Studenti budou vedeni world-class předních profesorů v chemickém výzkumu CCME v oblasti chemie, vědy o materiálech a Engineering, chemického inženýrství a technologie, polymerní vědy, atd. Jste také doporučuje kontaktovat své zainteresované dohledu přímo.

Kurzy

Čínští postgraduální studenti budou působit jako mentoři na pomoc zahraničním studentům dostat se usadil v Wenzhou.... [-]


Videos

Wenzhou