Wenzhou University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Wenzhou University (WZU) je dynamický a komplexní regionální univerzity roste s reforem a otevírání se hybnost Číny. Ze všech vysokých škol v Číně Řadí top 10% a řadí 10. v provincii Če-ťiang. Univerzita byl poprvé zaveden v roce 1933 s darováním od pana Huang Suchu, proslulý průmyslník v Wenzhou. Šest dalších školy byly sloučeny v její historii vzniku současné Wenzhou univerzitu, která představuje bohatou kulturní atmosféru a jemné vzdělávací tradice. Univerzita je mezi první várky státní certifikát čínského jazyka a kultury vzdělávání základny; je označen Čínské ministerstvo školství (MOE) přijmout čínské vlády stipendium studentům; to je také oprávněna přijímat zahraniční čínské studenty a studenty z Hongkongu, Macaa a Tchaj-wanu. Na rozdíl od čínské vlády stipendium, mohou mezinárodní žadatelé rovněž požádat o Confucius Institute stipendium, Zhejiang provinční vlády stipendium, a Wenzhou University stipendium pro zahraniční studenty.

Komplexní University

Její akademické programy pokrývají 9 disciplíny oblastí, včetně literatury, vědy, techniky, práva, vzdělávání, ekonomie, historie, management a umění. Nabízí 45 postgraduálních programů a 55 bakalářské programy. To má téměř 30.000 vysokoškoláky, 1000 doktorandy, 300 zahraničních studentů, a asi 13.000 part-time studenti ročně pro další vzdělávání.

Open University

Wenzhou University aktivně realizuje strategii internacionalizace vzdělávání a se intenzivně zabývá v různých mezinárodních výměn a spolupráce. Od prosince 2014 univerzita založila výměnu a spolupráci vztahy s více než 60 univerzit a výzkumných ústavů ze zhruba 20 zemí a regionů, jako jsou Spojené státy, Kanada, Velká Británie, Austrálie, Nizozemska, Japonska a Koreje. V současné době jsme založili Čína-USA kooperativně-provozovat školu Wenzhou-Kean University, Čína, Dánsko společného bakalářského programu v mezinárodních Sales and Marketing Management, čínské pevniny a Tchaj-wanu cross-těsné spolupráce bakalářského programu v oblasti elektronického informačního inženýrství, Konfucius ústav s Burapha University, Thajsku a Číně, Thajsku 3 + 1 duální bakalářským programem v čínské jazyka a literatury s Burapha univerzitou (3 roky v Thajsku a 4. ročník v Číně).

Superior Místo

Wenzhou je moderní pobřežní město výhodně nachází v blízkosti východního Čína moře a do poloviny čínské pobřeží pevniny. Mid-subtropické monzunové klima Wenzhou je vybavený čtyřmi výraznými obdobími, mírné teploty a příjemné počasí. Je vhodně propojena s ostatními městy v Číně, jen 1 hodiny do Šanghaje, 2 hodiny do Pekingu, Kantonu a Hong Kong letecky. Hlavními školní areály se nacházejí v Wenzhou Chashan univerzitní město, které je obklopeno zelenými horami a malebným výhledem na vodu. Univerzita je jen půl hodiny jízdy od obou nádraží a letiště. Rychle rostoucí vývozní obchod a energický soukromé hospodářství přinést Wenzhou Univerzitě velké příležitosti ke spolupráci s institucemi a podniky, a to jak v tuzemsku i v zahraničí.

Outward vypadající programy

Univerzita vždy klade velký důraz na mezinárodní vzdělání studentů a všech 55 programů vysokoškoláka a 45 postgraduálních programů, jsou otevřeny pro zahraniční studenty. Vzhledem k omezenému čínštiny schopnost některých mezinárodních žadatelů, WZU speciálně nabízí zahraničním studentům 4 anglicky vyučovaných bakalářské studijní programy ve strojírenství, chemie, chemické inženýrství, mezinárodní ekonomiky a obchodu; 1 "První Číňan, pak specialita" 2 + 2 režim bakalářský studijní program v oboru mezinárodní obchod (Čína-orientované); a 1 anglicky učil magisterském studijním programu v chemii. Tyto speciální programy jsou skvělé příležitosti pro zahraniční studenty učit speciální znalosti a mezitím získat lepší pochopení čínského jazyka, kultury, historie a její vývoj.

O vysoké školy chemie a materiálového inženýrství

Vysoká škola chemie a materiálového inženýrství (CCME) na Wenzhou University (WZU) byla založena v roce 1958. CCME má nyní 110 členů na plný úvazek, včetně 26 profesorů a 35 docentů. Většina našich členů fakulty mají zahraniční studijní a výzkumné zkušenosti. Vysoká škola nabízí 4 bakalářské programy (chemie, aplikovaná chemie, materiálových věd a inženýrství, chemické inženýrství) a magisterského studijního programu (chemie).

Vysoká škola dosáhla významného pokroku v obou výuky a výzkumu. Za posledních 5 let, vysoká škola získala více než 100 milionů RMB v fondu, včetně 64 projektů na národní úrovni, jako je projekt Národní zbývající finanční prostředky mládeže, národní vědy a technologického projektu podpory, avšak většina projekt "863", a na projekty NSFC. Také jsme získali RMB 140 v hodnotě state-of-the-art nástroje, jako je například SEM, NMR (500 MHz), HPLC-MS, GC-MS, XRD, atd Naši členové fakulty publikovali velké množství vysoce kvalitních vědeckých publikací, včetně dokumentů uvedených v přírodě, Adv. Mater., JACS, Angew. Chem. Int. Ed., AIChE. J., atd. CCME obdržel 65 státem autorizovaný patenty, a četné provinční a národní ocenění v oblasti vědy a techniky. Podle základní ukazatele vědy vydané v listopadu 2013 CCME je v top 1% univerzit a institutů po celém světě. Podle Index Nature China tabulek vydaných v prosinci 2014 WZU patří 81. mezi top 200 čínských vysokých škol pro vysoce kvalitní vědy (nařídily váženého frakční počtu, MS, v roce 2013). Více než 40 procent našich absolventů pokračuje ve studiu na vyšší stupně úrovně.

Místa

Wenzhou

Wenzhou University College of Chemistry and Materials Engineering

Adresa, 1. řádek
Level 13, Building A3 No.9 Chegongzhuang Avenue,
Wenzhou, Zhejiang, Čína

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium