Shantou University Business School

Úvod

Read the Official Description

Shantou University Business School

Shantou University, s krásným areálu se nachází pod Sangpu Mountain, je rozvíjející se a jedinečně představoval univerzitní. Shantou University Business School je klíčovým jednotka univerzity. To bylo rychle rozvíjí, aby se stala důležitou platformou manažerského vzdělávání kolem hospodářské regiony západního pobřeží Tchaj-wanu úžiny a deltě Perlové řeky.

V souladu s hodnotou vzdělávání postupovala panem Li Ka-Shing, čínské obchodní vůdce, Shantou University Business School je zaměřen na vzdělávání nové generace podnikatelských elit s aspirace, znalostí, vytrvalost, a úspěch. Škola předpokládá hranice hospodářského rozvoje Číny v souvislosti s globalizací, a věnuje vypracovat mezinárodně uznávaný řízení vzdělávací systém s čínskými rysy.

Shantou University Business School přitahuje nejlepší studenty z celé země, rekruty a zachovává členů fakulty s elitní vzdělání zázemí a bohaté zkušenosti. Studenti a učitelé jsou poklad školy. Studenti získají vzdělání vysoce kvalitního managementu v rámci programu integrující rozměry internacionalizace, lokalizace, specializace, a personalizace, a zaměřit se na složek teorií managementu, dovednosti a technologie. Škola vybudovala partnerství s rostoucím počtem domácích i zahraničních vzdělávacích institucí a korporací, které poskytují rozsáhlé platformy komunikací a inovativních postupů pro studenty a učitele. Učitelé a studenti spojili se učit a zkoumat obchodní problémy a zajistit, aby úspěch. Absolventi naší školy jsou široce vítány; jak se odráží v kontinuálním plné záznam zaměstnanosti a rychlý nárůst Nástupní platy v posledních letech. Škola byla akreditována jako pilotní program s unikátními vlastnostmi je ministerstvo školství, Top-Značkové programu ze strany Guangdong Provinční vzdělávání Bureau. To se snaží dosáhnout vyšších cílů.

Shantou, stejně jako okolní Chaoshan prostý, je rodištěm "Chao" obchodní skupiny (Chaoshang), jeden z nejúspěšnějších a význačných obchodních skupin v čínských obchodních kruzích. Vložený kultura Chaoshang je zničen do manažerského vzdělávání Shantou University, zejména učení se a inovace studentů a učitelů, což vede k silné dynamice pro udržitelný rozvoj Shantou University Business School.This school offers programs in:
  • Angličtina