Renmin University of China, School of International Studies

Úvod

Read the Official Description

Škola mezinárodních studií (SIS), Renmin University v Číně, je jedním z prvních ústavů činnosti v učení, výzkumu politologie a mezinárodních záležitostech. Díky trvalé úsilí generací učenců v posledních šedesát let, škola vybudovala silné akademické tradice a nahromaděné neocenitelné historické zkušenosti, a tak dělal sám jako vedoucí a vlivné výuky a výzkumnou základnou v oblasti politologie a mezinárodních studií v Číně ,

SIS Historie

SIS má své kořeny v oddělení diplomacie a základní výuku a výzkum sekce marxismu-leninismu (BTRSM), která byla založena v roce 1950. Vzhledem k tomu, organizační přenastavení mezi vysokými školami a oddělení čínská vláda zahájila v roce 1955, hlavní část Ústavu diplomacie byla pořízena pryč tvořit vysokou školu diplomacie a BTRSM byl začleněn do katedry historie v roce 1956. V roce 1958, BTRSM byl obnoven a tvořil základní oddělení marxismu-leninismu, který byl přestavěn na Katedře politologie v roce 1960. Na pokyn premiéra Čou En-laj a strany Ústřední výbor je "rozhodnutí o posílení mezinárodní studie", ministerstvo školství v roce 1964 oprávněna Renmin University nastavit oddělení mezinárodní politiky. Díky novému kolu integrace disciplíny a organizační nového nastavení, univerzita v roce 2000 začleněn odbor mezinárodní politiky a Ústav Ruska, východní Evropy a střední Asie studií na Vysoké škole mezinárodních studií.

Organizace

Škola mezinárodních studií se skládá ze tří oddělení a různých výzkumných institutů a středisek, včetně katedry politologie, oddělení mezinárodní politiky, oddělení diplomacie, Institutu světové socialismu studií, Ústav ruských, východoevropských a středoasijských studií, Centrum evropských studií a dalších výukových a výzkumných pracovišť. Škola má také celou řadu projektů orientovaných center, včetně Institutu pro zahraniční věci studií, Centrum spojených národů studií Centrum pro státního úředníka studií Centra pro mezinárodní energetické a environmentální strategie studií, Centrum pro americká studia, Ústav srovnávací politologie a Ekonomika, atd.

Majors

SIS nabízí 3 majorů pro vysokoškoláky, devět pro studenty magisterských oborů a 8 pro doktorandy, mezi nimiž Mezinárodní politika a mezinárodní ekonomiky byly zvýšené jako Národní Klíčové Level-II oborů a politologie jako obecní úrovni klíčových-I disciplíny. Renmin University v Číně na prvním místě společně s Peking University v oboru Politologie (Level I disciplína), v roce 2009 akademické disciplíně posouzení provedeného China akademickým titulem a doktorské studium Development Center, Ministerstva školství.

1, Majors pro vysokoškoláky

 • Mezinárodní politika
 • Diplomacie
 • Politické vědy a veřejná správa

2, Majors pro studenty magisterských oborů

 • Mezinárodní ekonomie (National Key Discipline, sdílené)
 • Mezinárodní politika (National Key Discipline)
 • mezinárodní vztahy
 • Mezinárodní politika a ekonomika
 • Diplomacie
 • Politická teorie
 • Srovnávací Politika
 • Čínské politiky
 • Vědeckého socialismu a mezinárodního komunistického hnutí

Ve výše uvedené přírůstek do Majors, SIS rovněž nabízí MPA zahraničních věcí managementu, stejně MA programu současné Číny studia pro zahraniční studenty, poučené a spravuje v angličtině.

3, Majors pro doktorandy

 • Mezinárodní ekonomie (National Key Discipline, sdílené)
 • Mezinárodní politika (National Key Discipline)
 • mezinárodní vztahy
 • Diplomacie
 • Politická teorie
 • Srovnávací Politika
 • Srovnávací Politické systémy
 • Čínské politiky
 • Vědeckého socialismu a mezinárodního komunistického hnutí

Výměna a spolupráce

SIS je udržování dobrých vztahů s domácími a mezinárodními akademických institucí a stanovených pravidelných kooperativních mechanismů pro poskytování informací a personální výměny a běh společných projektů. Osmdesát pět procent členů fakulty se nahromadily bohaté mezinárodní zkušenosti prostřednictvím studia v zahraničí, platí návštěvy nebo výuku v cizích univerzitách nebo účast mezinárodních konferencí. Každý rok, škola vysílá určitý počet vysokoškolských studentů a absolventů v zahraničí a přijímá téměř 100 návštěvy zahraničních odborníků. Škola již zavedla pravidelné akademické výměnné programy s více než 20 prestižními univerzitami a výzkumnými ústavy. Více než 30 význačných vědců, doma a mezinárodně, slouží jako čestný, hostující nebo hostující profesoři ve škole. Přicházejí do školy dělat přednášky a výzkumy na pravidelném základě.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Velitel Současné Číny Studií (CCSP)

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Čína Peking

Mistr současné Číny studií program (CCSP) poskytuje komplexní úvod do ekonomie, politika, právo, společnosti a zahraniční politice současné Číny. [+]

Mistr současné Číny studií (CCSP)

 

Od roku 2006, současná Čína studií Program (CCSP) nabídl zahraniční studenti, kteří dosud ovládají v čínském jazyce příležitost ke studiu čínské správy a zahraničních vztahů a zároveň žije v hlavním městě Číny. CCSP přitahuje studenty z celého světa, podpořit unikátní multidisciplinární a nadnárodní prostředí, ve kterém rozličná prostředí a zkušenosti zvýšit přísné akademické studium.

Dva-rok magisterský program poskytuje komplexní úvod do ekonomie, politika, právo, společnosti a zahraniční politice současné Číny. Ve druhém roce, program podporuje studenty, jak provádět nezávislý výzkum na téma jejich výběru. Po ukončení programu budou absolventům získat magisterský titul v právu, jak uznává Ministerstvo školství Čínské lidové republiky. ... [-]