Qingdao Technological University Qindao College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Průběh Qindao College (QDC) v posledním desetiletí byl pozoruhodný ve vývoji vysokého školství v Číně. Jsme se rozrostli z poměrně skromných začátků na vysoce postaveného vysoké školy s talentovaným týmem mezinárodních a místních vědců a energetického areálu komunity. Studenti v QDC a členy širší komunity jsou příjemci tohoto výsledku jsou spolu, jsme nyní připraveni upevnit tento úspěch postoupit společnosti a vytvořit sami sebe jako vedoucí školy v Číně.

S více než 16.000 studentů, 1500 zaměstnanců a více než 47 studijních a diplomových programů, QDC byl uznáván jako jeden z nejlepších nezávislých škol v Číně. Rychlý růst se však snížil na kulturu nesené orgánem v lidském měřítku. Každý rok studenti velmi vysoce hodnotit zkušenosti a podporu, kterou obdrží na QDC.

Na QDC, studenti mají možnosti při výběru učebních osnov vhodné pro své osobní cíle a profesní aspirace. Stáže a pracovní příležitosti umožňují studentům získat praktické zkušenosti nezbytné pro jejich budoucí kariéru, a studijní programy byly navrženy ve spolupráci s společností. QDC chápe důležitost rovnováhy mezi akademickou pronásledování a volný čas pro studenty, a nabízí rozsáhlé akademické, sportovní, kulturní a rekreační příležitosti. Studenti v QDC, osvobodit více než 45 studentských klubů a organizací.

Jak QDC razí cestu vpřed do jeho cílovou linii druhého pětiletého plánu rozvoje, tak to dělá s rostoucí reputace. Uvítáme větší tělo studentů než kdy předtím, a zavést širší škálu zajímavých nových kurzů splnit naše oddanost k široce založené, mezioborového vzdělávání mladých lidí z domova i ze zahraničí. Jak jsme se pustit do této nové éry v oblasti vysokoškolského vzdělávání v Číně, jsme moc doufám, že se k nám připojí. Jste si jisti, najít pohodlné místo na QDC. Těšíme se na naše cesty přes brzy!

Místa

Qingdao

Adresa, 1. řádek
No.79, Tieqishan Road, Chengyang District
266106 Qingdao, Shandong, Čína

Programy

Tato škola dále nabízí: