Peking University School of Transnational Law

Úvod

Read the Official Description

O STL

Pekingská univerzitní škola nadnárodního práva ("STL") je v Číně jedinečná a jedinečná na světě, nabízející americký styl JD úplně v angličtině, vedle čínského titulu JM. Obě učební osnovy jsou bohaté na kurzy, které kladou důraz na nadnárodní právo a praxi, čínské právo a právní tradice a další špičkové kurzy určené na vybavení absolventům STL všech národností pro vedení v 21. století.

Pekingská univerzita

Pekingská univerzita ("PKU") je jednou z nejvýznamnějších výzkumných univerzit na světě. Times of Higher Education nazval PKU univerzitu číslo jedna v Číně, univerzitu číslo 1 ve všech zemích BRIC, univerzitu číslo 2 v celé Asii a 27. nejvíce akademicky uznávaná univerzita na světě.

Studenti, Fakulta a Kariéra

Vedoucí studenti z celého světa soutěží o přijetí do STL. Nadnárodní fakulta právnické školy zahrnuje světově proslulé učence a praktiky z Číny, USA, EU a jinde. Absolventi STL jsou velmi vyhledávaní pro pozice v předních nadnárodních advokátních kancelářích a korporacích, vedoucích čínských právnických kancelářích a korporacích, významných SOE a předních mezinárodních nevládních organizacích.

Kurikulum ostrého okraje

STL podpis JD / JM dvojí studijní program je čtyři roky. Osnovy JD, které se vyučují výhradně v angličtině, obsahují podobné obsahy kurikula JD nejlepších amerických právnických škol s další hloubkou v čínské právní historii a právu. JM curriculum poskytuje základní kurzy čínského práva a je vyučován převážně v čínštině. Většina čínských studentů se zapsala do dvouletého programu JD / JM STL; většina zahraničních studentů se zapsala do tříletého programu JD STL. Obě učební osnovy zdůrazňují dovednosti a znalosti z právního řádu pro 21. století: (i) nadnárodní právo a praxi, (ii) mezikulturní kompetence a (iii) profesní odpovědnost právníků v těchto souvislostech. Žádná právnická škola nikde lépe nevybavuje absolventy soukromého sektoru, veřejného sektoru nebo právnické práce ve veřejném zájmu v Číně, Spojených státech, Spojeném království nebo Britském národním společenství.

Program se skládá z nejméně tří čtvrtin denního studia v rezidenčním a druhém ročníku pro stáže, další studium nebo výzkumné projekty podle uvážení studenta. Ačkoli je stupeň udělen na konci dvou let, je možné, že bydliště bude dokončeno po jednom.

Mezinárodní vzdělávací příležitosti

STL zkušenost je skutečně nadnárodní a interkulturní, aniž by někdy opustil PKU krásný Shenzhen Graduate School Campus. Současně studenti STL využívají mnoho příležitostí ke studiu v zahraničí na předních světových školách, s nimiž se PKU a STL těší výměnným vztahům.

Globální lídři

Absolventi STL vycházejí ze svých studijních let jako právníci jedinečně vybaveni pro vedení v dnešním propojeném světě, s hlubokými znalostmi a chápáním čínského a západního práva a právních tradic as praktickými dovednostmi nezbytnými pro mezikulturní úspěchy. Pekingská univerzitní škola nadnárodního práva (STL) nabízí titul Juris Doctor (JD) podle tříletého programu na plný úvazek založený na JD učebním plánu srovnatelném s učebním plánem JD, který je nabízen ve Spojených státech. Jazykem výuky je angličtina. Program také zahrnuje volitelný čtvrtletní kurz věnovaný průzkumu čínského práva s instrukcemi v čínštině Mandarin. Kurzy v čínském právu jsou otevřeny hlavně studentům z pevninské Číny nebo kteří mají požadovanou mandarínskou schopnost. Obě učební osnovy zdůrazňují dovednosti a znalosti z právního řádu pro 21. století: (i) nadnárodní právo a praxi, (ii) mezikulturní kompetence a (iii) profesní odpovědnost právníků v těchto souvislostech. Žádná právnická škola nikde lépe nevybavuje absolventy soukromého sektoru, veřejného sektoru nebo právnické práce ve veřejném zájmu v Číně, Spojených státech, Spojeném království nebo Britském národním společenství.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Juris Doctor » Vidět LLM »

Programs
Contact

Peking University School of Transnational Law

Adresa, 1. řádek Peking University School of Transnational Law, Room 410, 2199 Lishui Road, Peking University, University Town Xili, Nanshan District
518055 Shenzhen, Čína
Website http://stl.pku.edu.cn/
Telefonní číslo 86 (755) 2603 2287