Peking University HSBC Business School (PHBS)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Již více než 100 let je Pekingská univerzita elitní vzdělávací institucí, která je mezinárodně uznávána jako jedno z předních čínských středisek akademické excelence. Společnost byla založena v roce 2004 jako Peking University Shenzhen Graduate School of Business, v srpnu 2008 byla škola přejmenována na Peking University HSBC Business School (PHBS) .

PHBS usiluje nejen o to, aby navázala na inspirativní tradice Pekingské univerzity a přivedla svou historickou přítomnost na jih a do zahraničí, ale také si vybudovala svou pověst mezinárodního lídra v obchodním vzdělávání.

PHBS-20190918-25" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135857_SEEN-PHBS-20190918-25.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-25" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

Campuses

Hlavní škola se nachází v prosperujícím podnikatelském městě Shenzhen v Číně a bezprostředně sousedí s finančním centrem Hongkongu. Obchodní škola leží v samém srdci jedné z nejslibnějších metropolitních oblastí na světě. Jen málo dalších regionů v Číně nabízí vhodnější prostředí pro instituci určenou k tomu, aby se stala nejvýznamnější postgraduální obchodní školou v této zemi. Kromě toho se internacionalizaci, což jeho cíl, PHBS učinila odvážný krok za otevření nového kampusu v kančí Hill, Anglie, tři míle na jih od Oxford City.

Programy

V současné době PHBS nabízí 3 magisterské programy (Management, Finance a Economics) ve svém kampusu Shenzhen a 2 MA UK-China programy (Finance and Management), v nichž studenti stráví první rok magisterských titulů v britském kampusu a jejich druhý rok v areálu Shenzhen v Číně, vedle čínských vrstevníků a v prostředí mezikulturního dialogu.

PHBS-20190918-30" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135858_SEEN-PHBS-20190918-30.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-30" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

Osnovy

Učební osnovy programů jsou vyučovány v angličtině a zaměřují se na hloubkové učení se předmětům, přičemž kurzy zahrnují globální zaměření i čínskou perspektivu. Studenti nejen získávají hluboké ocenění čínské kultury, ale také mají hlubší porozumění podnikání v Číně, zvyšování jejich konkurenceschopnosti na trhu práce a hledání příležitostí k otevření podnikání v této dynamické zemi. Kromě toho jsou přeshraniční programy PHBS Velké Británii a Číně skvělou příležitostí pro studenty nejen k tomu, aby měli specializované školení a mezioborová výuka, ale také mnohonárodnostní zkušenost a hloubkovou mezikulturní expozici.

Fakulta a výzkumná centra

S více než 80 mezinárodními členy fakulty s tituly PhD z předních univerzit po celém světě a všemi, kteří se zavázali vzdělávat studenty PHBS aby byli vedoucími ve svých oborech, si PHBS nadále získává svou reputaci jako instituce akademické excelence a svobody. Kromě toho je PHBS současné době pověřena 10 výzkumnými středisky , jako je marketingová teorie, vedení, podnikání, obchodní modely, řízení rizik a finanční výzkum. Vítěz Nobelovy ceny za ekonomii, profesor Thomas Sargent, se také připojil k PHBS aby provedl výzkum jako vedoucí „Sargentského institutu pro kvantitativní ekonomii a finance“. Také známý renomovaný čínský ekonom, profesor Fan, připojil se k PHBS jako vedoucí „Výzkumného ústavu mořské hedvábné cesty“. Výzkum se zaměřil na nejnovější čínskou iniciativu „One Belt One Road“.

PKU HSBC Business School, vedená svým neochvějným závazkem k dokonalosti, je mezi svými vrstevníky jedinečná svým závazkem rozvíjet absolventy, kteří jsou dokonale vyškolení, dvojjazyční a kulturně vědomí. Stručně řečeno, naším posláním je poskytovat našim absolventům typ vzdělání, který je připraví na to, aby zaujali svá vedoucí postavení ve svých oborech v Číně a na celém světě.

Další informace naleznete zde na našich webových stránkách

PHBS-20190918-26" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135856_SEEN-PHBS-20190918-26.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-26" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

Místa

Shenzhen

Peking University HSBC Business School

Adresa, 1. řádek
Peking University HSBC Business School
Nanshan Qu, Shenzhen Shi, Guangdong Sheng
China

518055 Shenzhen, Guangdong, Čína

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited