Jinan University School of Management

Úvod

Read the Official Description

Jinan University School of Management

Jinan University měl obchodní disciplíny v jeho založení. "Již v roce 1918, pan Huang Yanpei, je Jinan mudrc, nadšeně poznamenal, že dnešní obchodní války a průmyslové války jsou války vzdělávání a pomohl přinést o zřízení obchodního disciplíny school.In 1.921, Jinan University a University jihovýchodní společně založil první obchodní univerzitu v čínské historii-Shanghai Business University ", který je průkopníkem v oblasti vysokoškolského vzdělávání průmyslu, obchodu a financí v Číně. Do konce roku 1920 je tam bylo takových oborů jako jsou průmyslové a obchodní management, zahraniční obchod, účetnictví, bankovnictví a správy dopravy a disciplínu ekonomického řízení vzal původní tvar.

Od té doby, obchodní vzdělání v Jinan bylo vyneseno a pokračoval. V roce 1978, na počátku reformy a otevírání se, Jinan University nastavit první kurz v oblasti marketingové vědy s odvahou a prozíravosti průkopníka. Poté, je to také organizoval a založil Věda Společnost trace, která je považována nejstarší svého druhu v institucích vyššího vzdělání v Číně. V roce 1980 Jinan University nastavil Katedra podnikového managementu, odbor účetnictví a ministerstvo obchodu v rámci původního ekonomického řízení kázně, mezitím, to byl první má být poskytnuta pro udělování doktorské tituly v oboru ekonomika průmyslu a pro mistrovské tituly v disciplínách jak podnikového řízení.

V roce 1998, univerzita integrované zdroje objektů, jako jsou průmyslové a obchodní administrativa, veřejná správa a řízení vědy a techniky, aby formálně stanovovat School of Management. Od té doby, obchodní vzdělání v Jinan University byl rozšiřující se komplexně na disciplíně moderního managementu a vstoupila do zlaté období ve své historii vývoje.

Současný School má doktorských studijních programů v prvních dvou úrovně disciplíny: Průmyslové a obchodní správa a řízení vědy a inženýrství, šest doktorských studijních programů v druhé úrovně disciplíny a 10 magisterských studijních programů, navíc s studijních programů EMBA, MBA, MPA a magisterské studijní programy v podnikové řízení a inovace, atd, byly otevřeny. Jinan University se zpočátku stala jedním z 26 akademií v jižní Číně pro MBA vzdělání, které usazené nejprve v Číně, jako již v roce 1993, zejména v profesním vzdělávání studia. V roce 2000, Čína akademický titul a Graduate Education Development Center organizovány odborníků pro hodnocení čínských univerzit pro MBA zkušební vzdělávání, Jinan University trumfl South China. A Jinan univerzita byla odstupňována č 1 v Forbes Chinese School for Business seznam 2006 v MBA studentem o míra spokojenosti.

Škola se drží na cestu mezinárodní spolupráce. Například škola spolupracuje nebo komunikuje s Stanford University, Kellogg School of Management Northwestern University, University of Pennsylvania a Sauder School of Business of UBC v Kanadě; vlaky mezinárodní účetní spolu s Asociace certifikovaných účetních (ACCA jejíž sídlo) pro dlouhodobě; Spustí kurzy v Mezinárodních účetních společně se školou pokračování a profesního vzdělávání, HKU a certifikovaného Obecné účetních sdružení Kanady trénovat účetnictví talenty použitelných pro zahraniční obchodní záležitosti. V roce 2001, škola spolupracovala se společností SAP Německa stanovit jedinou ERP Research Center v jižní Číně. Tato spolupráce poskytuje studentům příležitostí zažít world-class kurzy a také poskytuje školu s vynikajícími podmínkami pro učení se z nejmodernějších výukových obsahů a výzkumné metody na světě.

V téměř deset let, School of Management trénoval 5000 vysokoškoláky, 1500 mistry, 150 lékařů, přes 3000 absolventů MBA a přes 500 absolventů EMBA. Broskve a švestky nemusí mluvit, přesto svět bije cestu k nim. "Školu, která se provedla na tradici a upřímných duchy obchodní disciplíny Jinan University neustále přitahuje čínské studenty po celém světě. Budou následovat stopách Jinan mudrců a psát novou kapitolu pro barevné vzestupu čínské ekonomiky v novém století!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs

Tato škola dále nabízí: