Beijing Institute Of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pekingský technologický institut (BIT) v současné době sídlí ve více než 2 200 mezinárodních studentů ze 137 různých zemí. Největší studentská populace pochází z Jižní Koreje, Ruska, Polska, Pákistánu, Německa, Francie, Kazachstánu, Indonésie a Thajska. Od zahájení iniciativy "Study in BIT" v roce 2013 bylo posledních pět let svědkem toho, že BIT učinil velké pokroky v oblasti zápisu a řízení zahraničních studentů s tím, že počet registrovaných studentů stoupal exponenciálně ze stovek na více než 2 200, univerzity s průměrnou roční mírou růstu 20%.

Naše univerzita je odhodlána kultivovat špičkové globální lídry s mezinárodní vizí, konkurencí a schopnostmi spolupráce v globální politické ekonomice, kultuře vzdělávání a vědy a techniky. V současné době je Pekingský technologický institut, který má vědecký a komplexní systém vzdělávání a řízení, považován za jednu z nejlepších destinací pro zahraniční studenty studující v Číně a je všeobecně uznáván za vysokou kvalitu příjmu, úspěšné absolventy, rozsáhlé pracovní příležitosti pro absolventy , plné stipendijní programy, efektivní každodenní řízení, adekvátní podporu studentského života i barevné aktivity studentů.

Úřad mezinárodních studentů jako vzdělávací a administrativní pracoviště BIT je zodpovědný za nábor, řízení a výuku čínštiny jako cizího jazyka všem zahraničním studentům s různým zázemím z celého světa. Vedle koordinované práce v oblasti přijímacího řízení, správy života, sociálního managementu a poskytování logistických služeb se Úřad také zavazuje nabízet mezinárodní kurzy čínského jazyka a čínských kulturních kurzů a zároveň poskytovat řadu čínských a anglických vyučovaných programů a krátké -term programy. Zde je vybaven kompetentním manažerským týmem s bohatými zkušenostmi a rozsáhlými dovednostmi, kteří budou sloužit jako most, který pomůže mezinárodním studentům lépe porozumět BIT, Pekingu jako hlavního města a Číny. Je to naše upřímná naděje, že s odhodláním a odhodláním řídícího týmu se všichni zahraniční studenti nakonec zamilují do tohoto města a budou pohodlně žít v BIT.

Vítejte na Pekingském technologickém institutu!

Místa

Peking

Adresa, 1. řádek
5 South Zhong Guan Cun Street,Hai Dian District
100081 Peking, Peking, Čína

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium