Příprava na zkoušky

Příprava na zkoušky umožňuje žákům a studentům připravit se na přijímací zkoušky na univerzity. Může se jednat o skupinové nebo individuální kurzy. Projděte si níže dostupné možnosti, abyste zjistili, co se nabízí.
PrepScholar nabízí za dostupnou cenu online kurzy připravující na zkoušky SAT, ACT, GRE a GMAT. Program učení upravuje podle toho, co studentovi jde dobře, nebo kde má naopak slabiny. Kurzy jsou sestaveny na základě strategických úvah a vědeckých poznatků. Studenti jsou školeni přesně v těch oblastech, kde to potřebují.
Magoosh nabízí online přípravu na zkoušky SAT, jež umožňuje, aby bylo studium na standardizované testy dostupné, účinné a zábavné. Studenti mohou studovat kdykoli, kdekoli, ať už z počítače, nebo telefonu, a navíc Magoosh vyžaduje jen zlomek toho, kolik stojí skupinové nebo individuální doučování, i když výsledky bývají podobné nebo ještě lepší.
Více než 1750 cvičných otázek a více než 200 videolekcí
Magoosh nabízí online přípravu na zkoušky GRE, jež umožňuje, aby bylo studium na standardizované testy dostupné, účinné a zábavné. Studenti mohou studovat kdykoli, kdekoli, ať už z počítače, nebo telefonu, a navíc Magoosh vyžaduje jen zlomek toho, kolik stojí skupinové nebo individuální doučování, i když výsledky bývají podobné nebo ještě lepší.
Více než 1400 cvičných otázek a více než 250 videolekcí
Magoosh nabízí online přípravu na zkoušky TOEFL, jež umožňuje, aby bylo studium na standardizované testy dostupné, účinné a zábavné. Studenti mohou studovat kdykoli, kdekoli, ať už z počítače, nebo telefonu, a navíc Magoosh vyžaduje jen zlomek toho, kolik stojí skupinové nebo individuální doučování, i když výsledky bývají podobné nebo ještě lepší.
Více než 420 cvičných otázek a více než 140 videolekcí
Magoosh nabízí online přípravu na zkoušky IELTS, jež umožňuje, aby bylo studium na standardizované testy dostupné, účinné a zábavné. Studenti mohou studovat kdykoli, kdekoli, ať už z počítače, nebo telefonu, a navíc Magoosh vyžaduje jen zlomek toho, kolik stojí skupinové nebo individuální doučování, i když výsledky bývají podobné nebo ještě lepší.
Více než 600 cvičných otázek a více než 125 videolekcí
Magoosh nabízí online přípravu na zkoušky ACT, jež umožňuje, aby bylo studium na standardizované testy dostupné, účinné a zábavné. Studenti mohou studovat kdykoli, kdekoli, ať už z počítače, nebo telefonu, a navíc Magoosh vyžaduje jen zlomek toho, kolik stojí skupinové nebo individuální doučování, i když výsledky bývají podobné nebo ještě lepší.
Více než 1300 cvičných otázek a více než 250 videolekcí
Magoosh nabízí online přípravu na zkoušky GMAT, jež umožňuje, aby bylo studium na standardizované testy dostupné, účinné a zábavné. Studenti mohou studovat kdykoli, kdekoli, ať už z počítače, nebo telefonu, a navíc Magoosh vyžaduje jen zlomek toho, kolik stojí skupinové nebo individuální doučování, i když výsledky bývají podobné nebo ještě lepší.
Více než 1300 cvičných otázek a více než 340 videolekcí