Keystone logo

165 MSc Programy v Technologie IT Kybernetická bezpečnost 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Technologie
  • IT
  • Kybernetická bezpečnost
Studijní obory
  • Technologie (165)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Technologie IT Kybernetická bezpečnost

Výpočetní technika donutil všechny změnit tak, jak se věci. Dokonce i zločinci se přizpůsobily informačního věku. To je důvod, proč poctivé podniky a občané potřebují profesionální služby ty s Master of Science (MSc) v kybernetické bezpečnosti.

Co je MSc v kybernetické bezpečnosti? Jedná se o pokročilý stupeň, který je vhodný pro ty, kteří již absolvovali bakalářský program v počítačové vědy a informačních technologií. Zaměřuje se na otázky týkající se trestné činnosti páchané pomocí výpočetní techniky. Nejen, že se studenti seznámí s technickými metodami zvýhodněný zločinci, ale také studovat složité právní a sociální problémy, kterým čelí digitálního světa. Témata studia zahrnují bezpečnostní architektury, síťovou obranu, ochranu dat a řízení rizik. Některé programy také obsahovaly odolné přehledy okrajových oblastech, jako je například průmyslovou špionáž a digitální forenzní.

Po dokončení jednoho z těchto studijních programů, mohou absolventi navrhovat a implementovat bezpečnostní systémy, které splňují požadavky podniků. Jsou schopni analyzovat stávající systémy a test na bezpečnostní chyby. Oni zefektivnit bezpečnostní postupy, které jsou v souladu s podnikovými procesy a najít způsoby, jak omezit konflikty mezi produktivních funkcí a metod ochrany údajů.

Většina z těchto programů je potřeba nejméně dva roky další studii za bakalářské úrovni. Náklady se budou lišit. Zájemci se mohou obrátit na přijímací oddělení institucí v úvahu pro konkrétní informace o poplatcích a výuky.

Kariéra jako bezpečnostní expert síť čeká na ty, kteří úspěšně dokončí jeden z těchto studijních programů. Některé práce pro jednu velkou společnost nebo vládní organizace. Jiní najít zaměstnání s bezpečnostními síť firem, které zpracovávají potřeby více zakázek najednou.Absolventi vyplnit celou řadu rolí, jako bezpečnostní analytici, síťové penetrační testery, analytiky zranitelnosti a bezpečnostních architekty. Některé práce pro firmy, které navrhnout a vybudovat nové bezpečnostní síť hardwarových a softwarových produktů. Jiní si odměňování kariéry jako freelance počítačové bezpečnosti konzultanty.

Je důležité podívat se na co nejvíce možností, jak je to možné, než rozhodne o studiu. Pro profesionály, on-line kurzy nabídnout kvalitní vzdělání, které se hodí do rušných plány. Zahraniční studenti také těžit z flexibility dálkového studia. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.