Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 27 MSc v Vědy o Zemi 2023/2024

27 MSc Programy v Vědy o Zemi 2023/2024

Přehled

Pokud hledáte postoupit svou kariéru a vést sami sebe k vzrušující budoucnosti, zvažte pořízení MSc Geoscience. Tento vynikající titul vám pomůže udělat dojem na náročném trhu práce a připravit vás pro kariéru vedoucí vědecký svět.

Co je MSc Geoscience? Tato inspirativní program, se zabývá svým studentům výzkumu špičkové rychlosti do vědy o Zemi. Kurikulum geoscience zahrnuje mnoho jedinečných oborů s cílem poskytnout studentům široké chápání světa kolem nich. Studenti budou provádět vlastní výzkum, zatímco se učí o polární podnebí, kůry dynamiky, planetární struktury a evoluce. Budou také zkoumat, jak zabránit mnoha přírodních nebezpečí, která trápí celý svět.

Existuje mnoho výhod mít tyto rozsáhlé studie kurzu v Geoscience.Z paleontologie na geofyzice, jednotlivci mohou učit o vzrušujícím světě geoscience těžit z výuky odborníků v oboru a zjistit, jak utvářet budoucnost planety.

Poplatky a náklady, které procházejí geologických magisterský titul může lišit v závislosti na univerzitě a program, který jste zvolili. S mnoha světových škol z čeho vybírat, je důležité informovat o veškeré náklady potřebné k maturitě před spácháním k programu.

Existuje několik možností k dispozici pro jednotlivce, kteří ukončili své MSc v oboru Geoscience. S odborným školení strukturní geologie a seismické evoluce, mohou absolventi těšit na kariéru rozvojových těžby uhlovodíků nebo průmyslu. Mnoho jednotlivců i nadále svůj vlastní nezávislý výzkum při uzavírání jejich MSc, což vede k vzrušující objevy, které mohou pomoci ve prospěch země.

&nbsp

Zaregistrujte se on-line dnes začít vzrušující cestu do světa Geoscience. S on-line studia přímo u malíčku, studenti jsou schopni rozšířit své obzory s globální vzdělávání. Rozsáhlá databáze představí několik škol, které se specializují na komplexní geovědních programů, které umožňuje svým studentům udržet jejich každodenní život a zároveň zdokonaluje své vzdělání. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Přečtěte si více

Filtry

  • MSc
  • Přírodní vědy
  • Vědy o Zemi
  • Vědy o Zemi
Studijní obory
  • Přírodní vědy (27)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát