Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 23 MSc v Vědecká studia 2023

23 MSc Programy v Vědecká studia 2023

Přehled

Studenti, kteří získali bakalářské studium, mohou pokračovat v studiu pomocí magisterského studia. Tento stupeň je nejčastěji dvouletý program, který se snaží poskytnout absolventům s pokročilým zvládnutím vědního oboru.

Co je to MSc ve vědních studiích? Studijní program ve vědeckých studiích se může zaměřit na jednu z mnoha disciplín. Programy mohou mít důraz na takové oblasti, jako jsou biologické vědy, inženýrství, medicína, fyzika, matematika a farmacie. Studie je obvykle směs přednášek, výzkumu a terénní práce. Velká část programu je obvykle dlouhodobý výzkumný projekt, který umožňuje vědcům prozkoumat pokročilý materiál ve svém oboru.

V průběhu programu účastníci často vyvíjejí lepší komunikační dovednosti tím, že rozšiřují slovní zásobu, pozitivní vlastnost v osobním a profesním životě. Student by mohl získat důvěru ve schopnost pochopit složité vědecké principy a odhalit zvláštní argumenty, které by mohly vést k profesnímu pokroku.

Výdaje, které vzniknou při zapsání a dokončení magisterského programu, se liší od školy až po školu. Programy s nízkým rezidenčním pobytem jsou někdy k dispozici pro tento program a mohou snížit celkové náklady. Každá zainteresovaná osoba by měla plně prošetřit stávající poplatky a úrovně výuky.

Absolventi s magisterským studiem vědních oborů často úspěšně soutěží o pozice na střední úrovni na úrovni seniorů a výkonných pracovníků. Zaměstnanost lze nalézt z různých zdrojů, včetně soukromého a veřejného sektoru a velkých i malých společností. Akademická kariéra je často přístupná absolventům. V závislosti na zvolené oblasti zaměření mohou potenciální pracovní místa zahrnovat farmaceuta, biologa, učitele, lektora, inženýra, návrháře počítačů a chemiků.

Mnoho zemí nabízí MSc ve vědeckých studiích v tradičních prostředích a prostřednictvím on-line programů. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • MSc
 • Obecná studia
 • Vědecká studia
Studijní obory
 • Obecná studia (23)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát