Keystone logo

11 MSc Programy v Pedagogika Výzkum vzdělávání 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Pedagogika
  • Výzkum vzdělávání
Studijní obory
  • Pedagogika (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Pedagogika Výzkum vzdělávání

Mistr ve vědě je postgraduální titul. Mnoho studentů zahájí tento program po dokončení bakalářského programu. Stejně jako ostatní magisterské studie trvá tato studie obvykle jeden až tři roky.

Co je to MSc ve výzkumu vzdělávání? Výzkum v oblasti vzdělávání je vědecký obor. Programy, které se zaměřují na tuto oblast, se často zaměřují na různé učební procesy a interakce, které hrají roli ve výsledcích učení. Studenti mohou studovat, jak probíhá výuka v učebnách a mimo vyučování v průběhu života průměrného člověka. Některé třídy mohou naučit studenty, jak vyvíjet nové metody výuky a nástroje. Kurzy nabízené na každé univerzitě se mohou lišit, ale mohou zahrnovat vědecké metodologie, povahu vzdělávacího výzkumu a navrhování a komunikaci výzkumu. Většina studentů ukončí tento program dokončením disertační práce.

Absolventi s MSc ve výuce Výzkum obvykle mají silný přehled o metodách výuky, které jim mohou pomoci v různých akademických kariérách. Zaměření na výzkum poskytuje studentům šanci na rozvoj organizačních a časových dovedností, které mohou prospět všem aspektům života.

Náklady na MSc mohou každoročně kolísat a instituce k instituci. Umístění školy a trvání programu hrají velkou roli ve výuce. Studenti by měli kontaktovat potenciální školy, aby se dozvěděli více o nákladech.

Je běžné, aby někdo s tímto vzděláním pokračoval ve vzdělávacím postavení. Někteří studenti se stávají správci nebo vysokoškolskými profesory. Získané dovednosti získané prostřednictvím MSc ve výzkumu v oblasti vzdělávání však mohou také připravovat učitele na kariéru jako koordinátoři školství v zoo, specialisté na vzdělávací politiku nebo pedagogy pro vzdělávání v oblasti diabetu. Jinými slovy, dokončení tohoto magisterského stupně může připravit lidi na různé pracovní pozice v závislosti na jejich odbornosti. MSc ve výzkumu vzdělávání může být dokonce použit jako odrazový můstek pro vyšší vzdělávání.

Pokud chce osoba absolvovat tento stupeň, existuje mnoho možností. Například některé univerzity mohou nabízet kurzy online nebo osobně. Použití programu je snadné. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.