Keystone logo

145 MSc Programy v Umělá inteligence 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Technologie
 • Umělá inteligence
Studijní obory
 • Technologie (145)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

   MSc Programy v Umělá inteligence

   Magisterský titul je typicky první postgraduální studium. Mistr vědy představuje větší znalosti než bakalářské, ale obecně vyžaduje méně studium než doktorát nebo ekvivalent.

   Co je to MSc v umělé inteligenci? Počítačová věda se pokouší replikovat myšlenkové procesy na úrovni člověka prostřednictvím vytváření umělé inteligence. Toto multidisciplinární odvětví vědy se pokouší používat programování, mechanické přístroje a senzorické proxy k plnění úkolů dříve dosažitelných pouze lidmi. Autonomní vozidla, predikce kriminálního chování a návrh videohry jsou jen některé z aplikací umělé inteligence. V závislosti na vašem programu může váš titul zahrnovat specializaci v takových tématech jako autonomní návrh systému, multi-agenta systémy, strojní učení a kognitivní robotika.

   Naučit se pracovat s chováním stroje vám může pomoci lépe pochopit chování člověka. To může zlepšit vaše mezilidské schopnosti nesmírně. V závislosti na vašem programu se můžete také dozvědět pokročilé programování počítačů a robotický design.

   Vzhledem k mnoha faktorům, které se účastní, je třeba provést individuální výzkum, abyste získali přesné náklady na magisterského studia umělé inteligence. Ať už se rozhodnete studovat v zahraničí, on-line nebo na částečný úvazek, může mít významný vliv na vaše finanční úvahy.

   Po dokončení studia budete obecně schopni najít kariéru přímo spojenou s umělou inteligencí. Soukromé, veřejné a neziskové sektory potřebují zkušené designéry v této oblasti. Odvětví včetně zdravotnictví, financí a zábavy v současné době využívají softwarových analytiků ke zlepšení jejich činnosti. Vláda má zájem o využití algoritmických specialistů ve všech oblastech - od vojenské strategie až po urbanistické plánování. Neziskové organizace mohou využít návrhářů programů k tomu, aby shromažďovali a analyzovali data související s jejich účelem.

   Jako rostoucí oblast výzkumu můžete obecně najít programy umělé inteligence na univerzitách po celém světě. Pořádné možnosti, jako je studium na částečný úvazek nebo kurzy online, které můžete vzít doma, jsou někdy k dispozici. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.