Keystone logo

83 MSc Programy v Udržitelnost Udržitelnost 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Udržitelnost
 • Udržitelnost
Studijní obory
 • Udržitelnost (83)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MSc Programy v Udržitelnost Udržitelnost

  Master of Science v udržitelnost je míra, která je stále relevantní dnes kvůli růstu počtu obyvatel a rostoucí povědomí výsledného dopadu na životní prostředí. Lidé, kteří se starají o nalezení růst a vývoj řešení, která prospívají planetu bude líbit studiu tohoto pole a sleduje kariéru v něm.

  Co je MSc v udržitelný rozvoj? Tento stupeň umožňuje studentům pochopit teorii udržitelných postupů, současné problémy v této oblasti, a možných prostředků pro řešení těchto problémů. Většina studijní programy kombinují témata z oblasti přírodních věd, jako je klimatologie, biologie a ekologie, a témata z oblasti společenských věd. Ročníková práce by mohla prozkoumat způsoby, jak energii využívat udržitelným způsobem, pomoc rozvojovým zemím rostou v ekologicky zodpovědným způsobem, nebo tvar politiky, že veřejnost bude skutečně následovat.

  Udržitelné postupy jsou stále zdrojem znepokojení pro mnoho potenciálních zaměstnavatelů, včetně společností, vládních agentur a neziskových organizací. Lidé, kteří získali titul Master of Science v této disciplíně vychutnat širokou škálu pracovních příležitostí a obohacující kariéry dělat práci, učinit svět lepším místem.

  Náklady na sledování MSc v udržitelnost je závislá na několika faktorech. Instituce, umístění, a dokonce i doba trvání programu mohou ovlivnit školné, poplatky a další výdaje. Potenciální studenti by měli porovnat skutečné náklady na několik programů, předtím, než učiní konečné rozhodnutí.

  Lidé, kteří získali titul MSc v Udržitelný rozvoj může sledovat různé kariéry. Tito odborníci se mohou stát poradci pro životní prostředí nebo mají specializované pozice v rámci společnosti, jako je například vedení v oblasti životního prostředí.Jedinci s vědou prostředí může pokračovat v činnosti jako výzkumní pracovníci, vědci v oblasti životního prostředí, nebo vědci ochrany. Lidé s právním nebo finančním zázemím může pokračovat v činnosti auditorů nebo členů představenstva shody.

  MSc v oboru Udržitelný rozvoj je nabízen v mnoha vzdělávacích institucí, včetně institucí, s on-line studijních programů. Online stupňů může být jedním z více ekonomických a pohodlné možnosti pro lidi, které sledují vysokoškolské vzdělání. Pokud jste připraveni se dozvědět více o vyplnění on-line Master of Science v tomto rostoucím poli, hledat programu níže a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.