Keystone logo

62 MSc Programy v Turismus 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Turismus a pohostinství
 • Turismus
Studijní obory
 • Turismus a pohostinství (62)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  MSc Programy v Turismus

  Master of Science v cestovním ruchu je založená na výzkumu, in-hloubkové stupeň, který připravuje lidi na kariéru v oblasti pohostinství a řízení cestovního ruchu. Stupeň pomáhá studentům pochopit problémy v tomto odvětví a rozvíjet pracovní dovednosti, aby se o těchto otázkách.

  Co je MSc v cestovním ruchu? Tento stupeň kombinuje teoretické a praktické znalosti, které jsou nezbytné pro manažery a podnikatele, které poskytují služby pro turisty. Stupeň celoroční často zahrnuje teorie, případové studie a související akademické disciplíny, jako jsou společenské vědy. Z praktického hlediska se studenti seznámí s technikami řízení, potenciální kulturní otázky a strategie pro efektivní provozování pohostinství operace nebo turistické organizace. Některé programy také umožňují studentům zaměřit se na subdiscipline, jako je marketing.

  Cestovní ruch je obrovský průmysl, který hraje významnou roli v hospodářství mnoha zemí.Lidé sledují kariéru v tomto oboru si mohou vybrat z různých pozic a profesní dráhy. Vydělávat Master of Science je způsob, jak uchazeči o zaměstnání prokázat připravenost na pozice vyšší úrovně řízení nebo jiných pracovních míst v tomto odvětví.

  Náklady vydělávat magisterský titul se liší podle institucí. Faktory, jako je umístění a samozřejmě struktury mohou významně ovlivnit náklady. Potenciální studenti by měli mít čas na vyhodnocení nákladů různých možností studijních.

  MSc v oboru cestovního ruchu připravuje jedince pro práci v manažerských nebo poradenských pozicích v různých prostředích, včetně hotelů, středisek, cestovní kanceláře, a podniky, které provozují výlety. Lidé, kteří mají tento stupeň může také pracovat v cestovním či dopravním průmyslu. Střídavě, kvalifikovaní jednotlivci mohou pracovat pro vládní agentury, které dohlížejí na cestovní ruch.

  &nbsp

  Mnoho vzdělávací instituce nabízejí magisterské tituly prostřednictvím on-line programy. Lidé, kteří chtějí, aby se zabránilo náklady na stěhování a platit vyšší životní náklady mohou využívat on-line kurzu, který může být dokončen kdekoli na světě. Někdo zájem vydělávat Master of Science měli zvážit využití pohodlné on-line program. Chcete-li se dozvědět více, hledejte programu níže a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.