Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 MSc v Technologie potravin v Spojené království 2023/2024

3 MSc Programy v Technologie potravin v Spojené království 2023/2024

Přehled

Co je to potravinářská věda?
Věda o potravinách studuje potraviny a její vztah k životnímu prostředí, společnosti a ekonomice. Zahrnuje studium výroby potravin, zpracování, bezpečnosti a výživy. Věda o potravinách také zahrnuje studium nemocí a kontaminace přenášených potravinami.

Co mohu dělat s titulem v oboru potravinářské vědy?
Titul v potravinářské vědě může vést k kariéře v potravinářském průmyslu a pracovat v oblastech, jako je výroba potravin, zpracování, bezpečnost a výživa. Absolventi potravinářské vědy mohou také pracovat v oblasti výzkumu nemocí přenášených potravinami a kontaminace. Pro ty, kteří mají zkušenosti s potravinářskou vědou, existují příležitosti pracovat ve vládních agenturách nebo soukromých společnostech, které se podílejí na regulaci potravinářského průmyslu. Absolventi potravinářské vědy mohou vykonávat kariéru na akademické půdě, vyučovat a provádět výzkum na univerzitách a vysokých školách.

Proč studovat potravinářskou vědu?
Věda o potravinách je důležitá z několika důvodů. Pomáhá nám pochopit, jak potraviny ovlivňují naše zdraví a životní prostředí, což může pomoci zlepšit produkci a způsoby zpracování potravin a zajistit, aby potraviny, které jíme, byly bezpečné a výživné. Studiem potravinářské vědy se také můžeme dozvědět více o tom, jak předcházet a kontrolovat nemoci přenášené potravinami. A konečně, věda o potravinách nám pomáhá porozumět složitým ekonomickým a sociálním faktorům, které ovlivňují produkci a spotřebu potravin.

Stupně
potravinářské vědy Stupně potravinářské vědy jsou nabízeny na vysokoškolské a postgraduální úrovni. Vysokoškolské programy obvykle trvají čtyři roky a pokrývají témata, jako je chemie potravin, mikrobiologie a výživa. Postgraduální programy obvykle trvají dva roky a zahrnují kurzy v pokročilých tématech potravinářské vědy zahrnujících fyziku a inženýrství potravin.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

MSc, nebo Master of Science, je mezinárodně uznávaný akademický titul, který ukazuje, odbornost a znalosti daného tématu nebo pole. Většina programů MSc trvat asi čtyři roky do konce, po kterém někteří připojit k pracovní síle, zatímco jiní pokračovat ve třídě.

Přečtěte si více

Filtry

  • MSc
  • Spojené království
  • Zdravotní péče
  • Výživa
  • Technologie potravin
Studijní obory
  • Zdravotní péče (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory