Keystone logo

69 MSc Programy v Ekonomika Statistika 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Ekonomika
  • Statistika
Studijní obory
  • Ekonomika (69)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Ekonomika Statistika

Master of Science v oboru je postgraduální stupeň vysokoškolského vzdělání v oblastech souvisejících s inženýrství, vědy a medicíny. Vzhledem k tomu, že je udělen po ukončení bakalářského stupně, ale obecně má užší zaměření, což je dobrou volbou pro studenty, kteří mají jasnou představu o tom, co kariéru chtějí následovat, nebo pro profesionály, kteří se již pustily do jejich vybrán kariéra.

MSc ve statistikách je matematika postgraduální studium s důrazem na shromažďování a interpretaci statistik. Společenské vědy, financí a ekonometrie jsou zahrnuty jako potenciální oblasti pro získávání statistických údajů. Stupeň vyžaduje solidní matematické základy, se stejnou pozorností k praktické matematiky, jako je algebra, a více pokročilé předměty jako multivariable.Program zahrnuje také konstrukční stranu statistik, včetně subjektů, jako je odebírání vzorků a provádění šetření experimentu.

Stupeň držáky s MSc v oboru statistiky má různé možnosti zaměstnání k dispozici. Zejména ve veřejném sektoru, je nedostatek kvalifikovaných statistiků, takže najít dobře placenou práci, která umožňuje výběr projektů je obecně možné.

Náklady na MSc v oboru statistiky se liší v závislosti na instituci, která nabízí míru. Průměrná míra trvá dva roky trvat, takže potenciální studenti měli počítat školného podle toho.

Absolventi s MSc v oboru statistiky se může rozhodnout pokračovat v sociálních vědách stranu statistik. V této oblasti, které by mohly pracovat pro poradenskou společnost, analýzu preference a sklony lidí. Mohou jinak se rozhodnete pracovat v oblasti financí.Rostoucí pole, který potřebuje vysoce kvalifikované statistiků je dat metriky. To je forma marketingu, která zahrnuje opatření, sledování zákazníků na webových stránkách společnosti.

Použití pro MSc v oboru statistiky on-line je skvělý způsob, jak vydělat si titul vlastním tempem v mezích svém nabitém programu. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.