Keystone logo

32 MSc Programy v Udržitelnost Udržitelnost životního prostředí Správa zdrojů 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Udržitelnost
  • Udržitelnost životního prostředí
  • Správa zdrojů
Studijní obory
  • Udržitelnost (32)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Udržitelnost Udržitelnost životního prostředí Správa zdrojů

Pokud osoba absolvuje postgraduální studium ve vědeckém, technologickém nebo matematickém oboru, pravděpodobně bude absolvovat MSc, což je magisterský titul. Mistr je typicky druhý stupeň získaný mezi bakalářským a doktorským studiem.

Co je to MSc v řízení zdrojů? Jedná se o interdisciplinární studium významu řízení využívání přírodních zdrojů v barvivém módu a schopnosti sdílet složité myšlenky mezi různými disciplínami a herci. Většina programů dává studentům možnost studovat globálně důležité environmentální otázky, jako je změna klimatu, udržitelné řízení půdy a rostlinné a vodní zdroje v zemědělství. Jednotlivci mohou být seznámeni s nástroji, které se pohybují od analýzy životního cyklu až po geografický mapovací software k posouzení biologické rozmanitosti.

Studenti řízení zdrojů mají tendenci rozvíjet silné schopnosti v oblasti výzkumu a psaní. Studenti se také naučí pracovat s ostatními jednotlivci. Tyto dovednosti mohou studentům pomáhat při vstupu do pracovního prostředí i v jejich osobním životě a mohou vést k vysoce placeným pracovním místům.

Náklady na přijetí do programu pro řízení zdrojů se mohou lišit v závislosti na škole. Jakmile si student najde program, který vás zajímá, doporučuje se kontaktovat školu nabízející program, kde získáte další informace o nákladech.

Absolventi s magisterským studiem v oblasti řízení zdrojů se mohou kvalifikovat pro zaměstnání v celé řadě organizací, které se zabývají přírodními zdroji, ochranou a mezinárodním rozvojem. Studenti často pracují pro konzultace, nevládní organizace, mezinárodní organizace nebo vládní agentury. Některé z rolí, které mohou zaplnit, zahrnují výzkumný pracovník, vědec z oblasti životního prostředí, úředník monitorující uhlík, analytik udržitelnosti nebo konzultant v oblasti odpadů a životního prostředí.

Postgraduální tituly v oblasti řízení zdrojů jsou nabízeny na univerzitách po celém světě a studenti mohou být schopni dokončit některé ze svých studií prostřednictvím on-line programů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.