Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 29 MSc v Sportovní management 2023/2024

29 MSc Programy v Sportovní management 2023/2024

Přehled

Sportovní průmysl je jedním z největších na světě. Studenti, kteří mají velký zájem o sport a mít zkušenosti v oblasti řízení a podnikání mohou mít prospěch z užívání své vzdělání ještě o krok dále a získat magisterský titul v oboru sportovní management.

Studenti se zájmem sledují tento stupeň se často ptají: "Co je MSc v oboru sportovní management?" Tento stupeň vzdělává studenty o sportovní odvětví a poskytuje jim zvláštní odbornou přípravu v oblasti práva, sportovní personalistiky, financí, sportovní marketing a zařízení docházky. Studenti mohou očekávat, že se kurzy v oblasti účetnictví, marketing, sportovní etiky, a základní obecné řízení.

Mnoho lidí touží po práci v odvětví sportu, což je vysoce konkurenční.S magisterský titul v oboru sportovní management, a to nejen budou studenti připraveni vyniknout v pozici sportovního související, ale bude mít také pověření nezbytné pro vyniknout mezi svými vrstevníky. Kromě toho mohou studenti zjistí, že jsou schopni se pohybovat v jejich kariéře mnohem rychleji, než kdyby nezískali tento stupeň.

Více institucí po celém světě nabízejí magisterské tituly v oblasti řízení sporty. Díky tomu budou studenti zjistí, že školné, poplatky a další náklady pro tento stupeň se mění velmi univerzity mají zájem o účast.

S magisterským titulem v oboru managementu sportu, budou absolventi schopni pracovat v mnoha různých pozicích týkajících se sportu.Můžete například absolventi pracovat jako sportovní ředitel ve vysoké školní nebo univerzitní prostředí, jako marketingový ředitel pro profesionální sportovní tým, jako vývojový ředitel pro sportovních aktivitách, nebo jako manažer fitness klubu.

&nbsp

Programy tohoto stupně jsou k dispozici na různých místech po celém světě pro studenty se zájmem o zlepšení jejich znalosti o sportovní odvětví. Nicméně, studenti s plných úvazků, nebo kteří žijí v odlehlých místech může mít prospěch z jejich získání pokročilého stupně prostřednictvím on-line program. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte svého programu níže a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Přečtěte si více

Filtry

  • MSc
  • Sport
  • Sportovní průmysl
  • Sportovní management
Studijní obory
  • Sport (29)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát