Keystone logo

11 MSc Programy v Společenské vědy Sociologie Společenské vědy 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Společenské vědy
  • Sociologie
  • Společenské vědy
Studijní obory
  • Společenské vědy (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Společenské vědy Sociologie Společenské vědy

Mistr vědy se ponoří do vědeckých oblastí a obvykle uzavírá tezi. Studie se často řídí bakalářem vědy, obecně se uzavírají za jeden až dva roky a přinášejí odborné znalosti o obohacování kariéry.

Co je to MSc v sociálních vědách? Tento stupeň obklopuje studium vztahů v rámci lidských společností. Pobočky mohou zahrnovat archeologii, psychologii, lingvistiku, ekonomii, sociologii, antropologii, historii a politické vědě. Programy obvykle trvají jeden až dva roky a často se zaměřují na oblasti, jako je sociální podnikání a mikrofinancování nebo aplikovaný sociální výzkum. Studenti rozšiřují své globální výhledy a učí se provádět a vyhodnocovat pokročilý výzkum a zároveň se učí o ekonomických a sociálních dopadech finančních nástrojů na podnikání.

Absolventi mají kromě inovativních schopností kritického myšlení mimořádné manažerské a strategické dovednosti. Tyto schopnosti mohou zvýšit profesionální analýzu a překonat osobní vynalézavost a funkčnost.

Potenciální studenti by měli provádět důkladný výzkum potenciálních univerzit a kurikula, které jsou předmětem zájmu. Kromě individuálních cílů mohou faktory, jako je lokalizace a délka, způsobit kolísání nákladů.

Master of Science v sociální vědě je ideální pro ty, kteří chtějí podporovat sociální podnikání v jejich komunitách. To se obvykle týká vůdců a zaměstnanců vládních nebo nevládních organizací, těch, kteří chtějí pracovat ve společenském podnikání nebo těch, kteří již takové pozice zastávají. Studie zdokonalují praktické a teoretické schopnosti potřebné pro výzkum a manažerské kariéry, které vyžadují rozšířené mezinárodní pohledy, strategie vedení, etiku, politiky a tvůrčí myšlenkové procesy. Některé z nejvyšších placených pozic jsou sociologové, politologové, psychologové, ekonomové, geografové, archeologové, průzkumníci a antropologové a v příštích letech se předpokládá růst potřeba kvalifikovaných osob.

Příležitosti jsou nabízeny po celém světě. Místní možnosti mohou poskytnout více osobních zkušeností, zatímco pohodlné online kurzy nabízejí flexibilní alternativy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.