Keystone logo

85 MSc Programy v Technologie Počítačové vědy Softwarové inženýrství 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Technologie
  • Počítačové vědy
  • Softwarové inženýrství
Studijní obory
  • Technologie (85)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Technologie Počítačové vědy Softwarové inženýrství

Master of Science je cenným vzdělávací nástroj, který mohou jednotlivci použít ke zvýšení své znalosti a schopnosti v vědou a technologií na bázi pole. Ti, kteří mají bakalářský titul v oboru softwarového inženýrství mohou najít významné výhody při sledování Master of Science.

Co je MSc v oboru Softwarové inženýrství? Typické programy poskytují studentům zkušenosti, které přímo souvisí a je použitelný pro to, co se obvykle požaduje v pozicích po celém světě. Ročníková připravuje studenty s možností aplikovat vědecké a technické principy vývoje softwarových systémů. Moderní softwarové inženýrství zásady a metody, stejně jako nástroje a techniky, které podporují jejich aplikace jsou také základní oblasti studia, která je zahrnutá v každém programu. Studenti pracují na jedno-čtyřirok k dokončení stupně, v závislosti na stavu plný nebo částečný úvazek zápisu.

Studenti, kteří úspěšně splní požadavky míry rozvíjet cenné dovednosti v oblasti analýzy, návrhu, implementaci, ověřování a testování, z nichž všechny jsou potřebné pro rozvoj žádoucí, sofistikovaný software. Ti, kteří dokončení těchto programů může úspěšně konkurovat vysoce žádoucí postavení v celé jejich odvětví, a zaměstnavatelé mohou ve větší míře spoléhat na své zkušenosti a schopnosti.

Náklady na softwarové inženýrství programu se značně liší od jedné univerzity nebo vysoké školy na příští v závislosti na jeho umístění a zda je veřejná nebo soukromá instituce. Před spácháním k zápisu, by budoucí studenti mít čas na výzkum každý program se zvažuje, aby zajistily, že se vyrovnává s jejich cílů a očekávání.

Studenti, kteří úspěšně dokončí Master of Science v Software Engineering jsou schopni věnovat se kariéře ve veřejném i soukromém sektoru, jako softwarové inženýry, projektové manažery, nebo vestavěných softwarových inženýrů. Pozice jsou k dispozici v každém typu průmyslu, který vyžaduje použití výpočetní techniky.

&nbsp

Řada univerzit po celém světě nabízejí on-line a třídy. Studenti, kteří chtějí studovat s odborníky z jiných částí světa může snadno učinit s on-line programy. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.