Keystone logo

39 MSc Programy v Společenské vědy Sociologie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Společenské vědy
  • Sociologie
Studijní obory
  • Společenské vědy (39)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Společenské vědy Sociologie

Pro ty, kteří jsou fascinováni studium interakcí lidí s navzájem a jejich prostředí, Master of Science v sociologie může být perfektní. Tento absolvent titul poskytuje studentům znalosti potřebné k vývoji a používat údaje nepokryté sociologickou práci v terénu. Tato sada dovednost je ve vysoké poptávce v různých prostředích, včetně sociálních služeb, členové akademické obce a soukromého sektoru.

Co je MSc v oboru sociologie? Jedná se o titul, který poskytuje akademické a praktické chápání vědecké studium sociálního chování. To může zahrnovat empirické šetření a analýzu sociálního původu, organizaci, rozvoj a institucí. Tradičně, tento obor se zaměřuje na společenskou třídu, sociální mobilita, náboženství, právo, sexualita, sociální stratifikace a deviace.V závislosti na programu, studenti získání tohoto stupně může být schopen rozšířit své studium po těchto konvenčních polí.

Ti, kteří sledují MSc v oboru sociologie vyjde ze zkušeností s cennou znalostí sady. Nejen, že mají celkové pochopení sociologických teorií, budou také schopny pečlivého vědeckého výzkumu a analýzy. Tyto schopnosti, aby ti, kteří mají tento stupeň silně konkurenčním zaměstnavatelům.

Vzdělávací náklady související s tímto stupněm bude záviset na školy v zemi, o poplatcích, dobu pro dokončení studia, a dalších faktorech. Zájemci studenti by měli kontaktovat své zvolené instituce přímo pro specifické informace týkající se nákladů.

Master of Science v sociologie dodává nejen pochopení oboru je základem teorie, ale také schopnost porozumět, analyzovat a syntetizovat složité dat. Protože toto, ti, kteří mají tento absolvent titul vychutnat širokou škálu možností kariéry, včetně pracovních míst v akademické a firemní výzkum, sociálních služeb, školství, reklama a lidských zdrojů.

Pro ty, kteří by chtěli vykonávat MSc v oboru sociologie, ale mají obavy o časové omezení navštěvovat kurzy, on-line kurzy, může být výbornou volbou. Mnoho vysokých škol a univerzit nyní nabízí postgraduální programy přes internet, které jsou vhodné pro studenty, kteří vyžadují flexibilitu při jejich plány třídy. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.