Keystone logo

7 MSc Programy v Přírodní vědy Geografické vědy Socioekonomická geografie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Přírodní vědy
  • Geografické vědy
  • Socioekonomická geografie
Studijní obory
  • Přírodní vědy (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Popular locations

MSc Programy v Přírodní vědy Geografické vědy Socioekonomická geografie

MSc je Master of Science, postgraduální studium, které může trvat jeden až dva roky dokončit a zaměřit se na analytickou stránku pole. Studenti musí mít bakalářský titul před tím, než absolvují tento titul, obvykle v příbuzném oboru. Pro dokončení programu je často požadována disertace nebo jiné prezentace.

Na rozdíl od studia ve fyzické geografii, co je MSc v oblasti lidské geografie? Lidská geografie se zabývá politikou, globalizací a humanitním dopadem na životní prostředí. Jako magisterský studijní program vyžaduje vysokou úroveň znalostí v oblastech souvisejících s lidskostí a geografií. Většina programů vyžaduje mnoho hodin kurzu věnovaných nezávislému výzkumu v příslušném tématu. Kurzy se mohou soustředit na světovou geografii a na to, jak se lidé pohybují ve skupinách globálně a místně.

Některé dovednosti získané v této studii zahrnují pochopení informačních systémů, týmovou práci a prezentaci.Informační systémy jsou důležité pro práci s velkým množstvím dat, zatímco rozvinutá týmová práce a prezentační dovednosti mohou pomoci spojit lidi s cílem dosáhnout společného cíle.

Náklady na magisterské studium mohou být kompenzovány stipendiem a stipendicemi. Tyto náklady zahrnují knihy, registraci a ubytování. Pokud se přesunete do jiné země nebo státu, měli byste také tyto náklady zahrnout do svého plánu rozpočtu.

Práce pro držitele titulu v oblasti geografie člověka zahrnují pracovníky ve veřejném i soukromém sektoru. Flexibilita tohoto programu znamená, že studenti mohou často přizpůsobit své studium práci, kterou chtějí, místo toho, aby se cítili přitažlivě ucházet o zaměstnání, které odpovídají daným kurzům. Absolventi mohou požádat o pozici ve výzkumu, vzdělávání, charitativní práci a poradenství. Mohou také sloužit jako vládní poradci.

Lidská geografie je společným tématem v mnoha školách po celém světě. Chcete, aby škola byla pro vás nejvhodnější, takže potřebujete soustředěné vyhledávání.Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.