Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 19 MSc v Sociální udržitelnost 2023

19 MSc Programy v Sociální udržitelnost 2023

overview

Stupeň magisterského studia, který je často označován jako titul MSc, obvykle vyžaduje přibližně dva roky studie založené na výzkumu. Jedná se o postgraduální studium udělené studentům, kteří studují v oborech, které se více zabývají tvrdými fakty, jako je matematika nebo věda. Většina univerzit umožňuje studentům absolvovat tento titul na plný úvazek, na částečný úvazek nebo on-line.

Co je to MSc v sociálních studiích udržitelnosti? Jedná se o studium povahy udržitelnosti a jejího začlenění do funkce podniků a komunit. Studenti se mohou dozvědět o důležitosti etického vedení, úsudku a rozhodování. Mezi další témata patří systematické analýzy nákladů a přínosů, udržitelná města, analýza energetické účinnosti, věda o udržitelné vodě a globální environmentální trhy.

Studenti, kteří sledují magisterský studijní program v oblasti sociálních studií udržitelnosti, mají tendenci rozvíjet silné komunikační schopnosti, které jim umožňují sdílet složité myšlenky s různými jednotlivci. Učí se významným výzkumným dovednostem a analyzovat složité myšlenky.

MSc ve studijních programech sociální udržitelnosti jsou nabízeny v různých školách a institucích. Každá univerzita stanoví své vlastní náklady na zápis, takže studenti by měli prozkoumat každý požadovaný program a kontaktovat školu s informacemi o nákladech na registraci a poplatcích.

Mnoho organizací potřebuje odborníky na udržitelnost. MSc v sociálních studiích udržitelnosti se uplatňuje v mnoha oblastech, jako je průmyslová výroba, řízení rizik a životního prostředí, finanční služby, veřejné služby, energetika, média, potravinářská služba, technologie a správa životního prostředí. Absolventi mohou pracovat jako manažeři přírodovědných oborů, chemickí inženýři, vedoucí pracovníci v oblasti udržitelnosti a inženýři v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví.

Udržitelnost je důležitou globální otázkou a univerzity v mnoha zemích nabízejí programy MSc, které se zaměřují na studie sociální udržitelnosti. Studenti se mohou rozhodnout pro studium na plný úvazek nebo na částečný úvazek a on-line nebo on-campus. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

read_more

filters

  • MSc
  • Udržitelnost
  • Sociální udržitelnost
fields_of_study
  • Udržitelnost (19)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format