Keystone logo

3 MSc Programy v Společenské vědy Antropologie Sociální antropologie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Společenské vědy
  • Antropologie
  • Sociální antropologie
Studijní obory
  • Společenské vědy (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

MSc Programy v Společenské vědy Antropologie Sociální antropologie

Master of Science (nebo MSc) je postgraduální titul získaný po získání bakalářského titulu. Studie se obvykle zaměřují na vědecký aspekt konkrétního tématu. Získání tohoto titulu často vyžaduje, aby studenti napsali práci.

Co je to MSc v sociální antropologii? Obecně se program zaměřuje na to, jak lidé žijí v společnosti. Klíčovými oblastmi, které jsou obvykle zdůrazňovány, jsou chování, hodnoty, motivace a sociální organizace. Kurikulum může využívat antropologické výzkumné teorie a metody, aby lépe porozumělo tomu, jak lidé fungují ve společnosti. Kurz může zkoumat otázky jako náboženství, pohlaví, příbuznost a vývoj. Některé programy zahrnují studentské pozorování státní byrokracie a vytváření sociálních systémů. Modul výuky by mohl kombinovat výuku, cvičení a přednášky a výzkum může být prováděn v oboru a v knihovně.

Absolventi s Master of Science v sociální antropologii mají obvykle silné ústní komunikační a prezentační dovednosti, které mohou být užitečné v široké škále kariéry. Navíc mohou vyvíjet dobrou správu času, která jim pomůže vyvážit požadavky v jejich osobním životě.

Poplatky a náklady na MSc v sociální antropologii se liší v jednotlivých školách. Potenciální studenti jsou povzbuzováni k tomu, aby výzkumné instituce našli nejlepší způsob, jak dosáhnout svých akademických cílů.

Vstup do programu doktorské antropologie je společným kariérním krokem pro některé absolventy. Existují však absolventi MSc v sociální antropologii, kteří po ukončení studia získají zaměstnání. Rozvoj projektového řízení a komunikačních dovedností se může přenést do různých profesních oborů. Zaměstnávání by mohlo zahrnovat pracovní tituly, jako je novinář, vysokoškolský profesor, výzkumný pracovník, ředitel muzejního vzdělávání, urbanista, biograf nebo odborník na kulturní artefakty. Absolventi mohou pracovat s vládami, nevládními organizacemi, rozvojovými agenturami, soukromými společnostmi a neziskovými společnostmi.

Mnoho programů Master of Science v sociální antropologii je přístupné prostřednictvím internetu. Online kurzy jsou ideální pro studenty, kteří dávají přednost pohodlí dálkového studia. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.