Keystone logo

60 MSc Programy v Společenské vědy Rozvojová studia 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Společenské vědy
  • Rozvojová studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (60)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Společenské vědy Rozvojová studia

Získání Master of Science (MSc) stupeň v rozvojových studií může poskytnout absolventům informace potřebné k řešení těchto problémů, které jsou jedinečné pro rozvojové země. To s sebou nese vícevrstvý přístup k uspokojování potřeb v rozvinutých oblastech, které mohou sloužit studentům, kteří mají zájem pomoci méně šťastným.

Mnoho studentů se mohou ocitnout ptát: "Co je MSc v rozvojových studií?" Tato oblast studia zahrnuje širokou základnu poznatků, aby obratně řešit mnoho složitých problémů, nalezené v rozvojovém světě. Celoroční mohou zahrnovat témata, jako jsou účinky industrializace, role nevládních organizací v chudobě postižených zemích, a dopad globalizace je na rozvíjejících se ekonomikách. Výuka bude zahrnovat teoretickou analýzu populárních metod řešení potřeb znevýhodněných skupin zemí, stejně jako skutečné příklady Svět cílem je pokořit nerovnosti v těchto regionech.

Nejviditelnější výhodou sledování MSc v rozvojových studií je schopnost nabídnout pomoc těm, kteří trpí ničivými důsledky chudoby. To umožňuje absolventům dosáhnout skutečného smysl života v jejich zvolené kariéry, což může být důležitým faktorem pro mnohé.

Vzhledem k tomu, školné se může lišit docela dost, jsou studenti vedeni kontaktovat školu přímo získat přesné posouzení příslušných poplatků. To pomůže zajistit, aby potenciální vzdělávací instituce dobře zapadá do rozpočtového výhledu studenta.

Existuje řada odměňování kariéry jeden může zajistit po absolvování s magisterským titulem v rozvojových studií. Studenti mohou najít uplatnění jako humanitární pracovníky v oblastech zpustošených nemocí a chudobou, nebo realizuje vzdělávací povinnosti v kolektivní prostředí. Vládní pozice také existují, a mohou zahrnovat role jako politik, poradců a analytiků.Absolventi mohou také najít uplatnění v řízení a hodnocení projektů, které mohou mít zásadní vliv na odstranění aktuální problémy v rozvojovém světě.

Registrace pro on-line kurzy je skvělá volba pro studenty, kteří hledají trochu flexibility, pokud jde o jejich školní plány. To platí zejména pro ty, kteří jsou držiteli plných úvazků, které může být obtížné, aby pravidelně navštěvovat kurzy. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.