Keystone logo

15 MSc Programy v Administrativa Lidské zdroje Rozvoj lidských zdrojů 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Administrativa
  • Lidské zdroje
  • Rozvoj lidských zdrojů
Studijní obory
  • Administrativa (15)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Administrativa Lidské zdroje Rozvoj lidských zdrojů

Stupně držitelé mnoha bakalářské rozhodnou sledovat Master of Science nebo MSc stupně, prohloubit své vzdělání a rozšířit své kariérní příležitosti v dané oblasti. Studijní programy Most magisterské trvat asi dva nebo tři roky dokončit, a někteří absolventi rozhodnou pokračovat ve vzdělávání později získat ještě vyšší pokročilého stupně.

Jen to, co je MSc v oblasti rozvoje lidských zdrojů? Tento přísný průběh studia je určen k posílení a rozvoji vysoce žádoucí dovednosti dnešních předních odborníků na lidské zdroje. Společné témata a oblasti studia obecně zahrnují účetní a mzdové techniky, pojištění úvahy, obecné řízení a pronájem techniky, a nové a nově vznikající technologie a softwarové programy běžně používané v globálních oddělení lidských zdrojů. Některé programy v oblasti lidských zdrojů klást důraz na sociální vědy, jako je sociologie a psychologie člověka, zatímco jiní se zaměřují spíše na finanční stránku kariéry.

Úspěšní absolventi Master of Science v programu rozvoje lidských zdrojů jsou obecně schopni vylézt po firemním žebříčku rychleji, než jejich méně vzdělanými kariéry konkurentů. Oni také typicky vydělat více peněz a jsou často kvalifikaci pro práci v oblasti vysokoškolského vzdělávání, v případě potřeby.

Náklady na studium pro získání mistr v oblasti rozvoje lidských zdrojů se výrazně liší od programu, program založený na faktorech, jako je umístění školy a prestiž školy i konkrétního studijního programu. Studenti by měli mluvit s každou školu v zájmu o konkrétní informace vyučování.

Stupně Držitelé Rozvoj lidských zdrojů magisterské jsou připraveny pro práci v širokém sortimentu globálních podnikových prostředích. Mnoho najít práci jako mzdy administrátory nebo manažery, zatímco jiní se stal nábor či personální manažery, vzdělávání a rozvoje specialisty, manažery pracovněprávních vztahů nebo výhody a manažery odškodnění.

Studenti se zájmem o prosazování své vzdělání a nakonec, kterým se stanoví placenou kariéru v oblasti rozvoje lidských zdrojů by měly prozkoumat rozsáhlé globální příležitosti podrobně v naší databázi. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.